Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts

δεν μπορώ να το φανταστώ για ένα ολόκληρο μήνα αλλά όσες φορές το έχουμε κάνει με τον άντρα μου σε διακοπές ή εκδρομές ήταν πράγματι καλύτερα

Στη δουλειά θα άντεχες να γυρίσεις στην εποχή της γραφομηχανής;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εκτός ότι με απασχολεί πολλές ώρες και έχει πολύ άγχος κατά τ'άλλα νομίζω ότι ειναι καλύτερη επιλογή από αυτή που σκεφτόμουν όταν έδινα πανελλαδικές

σου αρέσει το διάβασμα;

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο αν και λίγο περισσότερο η μαγειρική καθώς δεν έχει αυστηρές ποσότητες και μπορείς να αυτοσχεδιάσεις.

Τσιγαρίζεις τα ζυμαρικά ή όχι?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

διαιτα?τι ειναι αυτο?χαχα

ο αντρας μου δεν με αφηνει,εξαλλου το φαγητο ειναι μια απτις μεγαλυτερες απολαυσεις!

σου αρεσει περισσοτερο ο κινηματογραφος η το θεατρο?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τις σπουδες που ακολουθησα!!!! Δεν εχω δουλεψει καθολου στο αντικειμενο μου και ουτε προκειται.

Θα εφευγες απο τη δουλεια αμα δεν ησουν ευχαριστημενη με αυτο που εκανες?

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας ένα παιδί μόνο αν έβρισκα άλλη δουλειά για να εξασφαλίσω το οικονομικό ναι...ειδάλλως θα καθόμουν...ως να έβρισκα αλλο εισόδημα..! Δεν γίνεται αλλιώς όταν έχεις παιδί...

Εσύ θα έφευγες?

Link to comment
Share on other sites

Στραβά μάτια κάνω για όσο το δυνατόν λιγότερα πραγματα μπορώ...στη δουλειά μου...Ευτυχώς, είναι λιγες οι φορές που χρειάστηκε!

Σε πληρώνουν On time στη δουλειά...ή ...με 12 άτοκες :) ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...