Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts

Καθε μηνα ευτυχως, εκτος απο μια περιοδο καθε χρονο που πληρωνομαστε μετα απο ενα διμηνο-τριμηνο.

Αμα ηξερες οτι σημερα εισαι αυριο δεν εισαι στη δουλεια τι θα εκανες, θα εψαχνες ταυτοχρονα για κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εξαρταται απο τις δυνατοτητες που θα μου εδινε σαν μερος. Πλεον εχω παιδι και πρεπει να του εξασφαλισω καποιους τομεις(υγεια, παιδεια, διασκεδαση).

Θα εδιωχνες καποιον απο το σπιτι σου αν σου μιλαγε ασχημα και σε κατηγορουσε στον ανρα σου για κατι που δεν ειχες κανεις αλλα δεν μπορουσες να αποδειξεις το αδικο;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν είναι του τύπου μου να είμαι αγενέστατη ακόμα και σε τέτοια θέματα και επειδή σε τέτοιες περιπτώσεις θέλω να είμαι σε ένα επίπεδο παραπάνω απο αυτη/ο που θα με κατηγορούσε στον άνδρα μου και μέσα στο σπίτι μου, απλά θα τις την έλεγα με τέτοιο τρόπο που θα χρειαζοταν να φύγει απο μόνη/ος της/ου και μάλιστα με την ουρά στα σκέλια που λέμε.χαχα οχι θα την/ον άφηνα...

κάποια γνωστή σου ή και φίλη σου που κολλάει άσχημα στον άνδρα σου,μαθαίνει οτι ο ανδρα σου φεύγει για επαγγελματικό ταξίδι στην αθήνα και σου ανακοινώνει ότι και αυτή θέλει να πάει στην αθήνα την συγκεκριμένη μέρα και για να μην πληρώσει εισητήριο μιάς και πάει ο δικός σου μπορεί να την πάρει μαζί του???? πως αντιδράς?????


Seasonal.gifSeasonal.gifSeasonal.gifSeasonal.gif

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...!

Link to comment
Share on other sites

Αποφασιζω να παω και εγω!!! Ή ολοι ή κανενας;

Σου κλεβουν το πορτοφολι απο την τσαντα μολις βγαινεις απο την τραπεζα που εχεις κανει αναληψη το υπολοιπο του λογαριασμου σου, τι κανεις;;;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


οχι .Μου αρέσει να φτιαχνω καινούργιες συνταγές ακόμα και αν δεν βγουν καλές.

πόσο καιρό εχεις να πιεις καφέ με τις φίλες σου? (Χωρίς τα παιδιά!)

Link to comment
Share on other sites

Να αρχίσει το μωρό μου να τρωει κανονικα όλο το φαγητό του γιατί τώρα παιδεύομαι πάρα πολύ για να φάει έστω και 60 μλ.

Φοράς συνέχεια την βέρα σου?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

οχι με ενοχλει δεν αντεχω τιποτα στα χερια μου αλλα την φοραει ο αντρας μου

πως θα σου φαινοταν αν μαθαινες οτι οταν βγαινει ο αντρας σου εξω βγαζει την βερα του;


tRX1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν τη φοράει ποτέ οπότε δεν μου κάνει εντύπωση.:rolleyes:

Τι είναι πιο σημαντικό για σένα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...