Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts

1, όχι δεν έχει βαπτιστεί ακόμη

2. Θα προσπαθούσα να δω που οφείλεται αυτή η επιθετηκότητα.

Υπάρχουν πράγματα τα οποία δεν έχεις κανέναν να μοιραστεις? ή δεν γίνεται να τα μοιραστείς με κανέναν?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι δεν υπάρχει κάτι που δεν έχω να μοιραστώ. Εχώ καλούς φίλους που με στηρίζουν και τους στηρίζουν που μου δίνουν και τους δίνω. Η ζωή μου θα ήταν άδεια χωρίς να μοιράζομαι να δίνω και να παίρνω.

υπάρχει κάτι που έκανες για το οποίο αισθάνεσαι ντροπή?

Link to comment
Share on other sites

βρισκω παντα δικαιολογιες ωστε να μην επισκευτω καποιον συγκεκριμενο συγγενη,

οχι για καποιον λογο...απλη βαρεμαρα...ντροπη μου και παλι ντροπη μου!

μεχρι που θα εφτανες...για να πετυχεις στον τομεα της εργασιας?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

δεν βοηθαει καθολου στις δουλειες του σπιτιου

(ουτε το ποτηρι του δεν σηκωνει)και απο υπομονη?γκρρρρρρρρ

σου αρεσει να χαλαρωνεις στην θαλπωρη του σπιτιου σου η να ξεφαντωνεις εξω οταν σου δινεται η ευκαιρια?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ! Αν και είναι πολύ δύσκολη γλώσσα με πολλά ιδεογράμματα! Ήδη όμως σκέφτομαι να στείλω τον μικρό -αν τα παίρνει- μόνο που πρέπει από ότι έχω ρωτήσει και μάθει να γνωρίζεις την Αγγλική γιατί τα μαθήματα στα περισσοτερα φροντιστήριο γίνονται απο Κινέζους που παραδίδουν στην Αγγλική...so..έχουμε μέλλον ακόμη

Τι θα έκανες αν έβλεπες πως το παιδί σου...δεν έχει κλίση στα γράμματα κ με το ζόρι βγάζει το Γυμνάσιο;

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθουσα να τον βοηθησω να τελειωσει το λυκειο (πλεον το απολυτηριο λυκειου ειναι βασικο προσον για αναζητηση δουλειας) και ταυτοχρονα θα συζητουσαμε για να δουμε τι του αρεσει, που εχει κλιση για να ακολουθησει αυτο που θελει.

Υπαρχουν στιγμες που θες να μεινεις μονη μονη?????

Link to comment
Share on other sites

Μονο οταν κοιμαται το μωρο.... (ο αντρας μου ετσι και αλλιως λειπει). Για τελειως μονη χωρις κανεναν στο σπιτι εχω πολυ καιρο.

Τι κανεις για να χαλαρωσεις μετα απο μια μερα υπερεντασης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...