Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts

Δεν θα άλλαζα κτ, αν παλι σώνει και καλα έπρεπε να αλλάξω(:cool:), θα έβαζα λίγο παραπάνω στήθος..

Υπάρχουν σορες που βλέπεις το τηλ. να χτυπά και δεν απαντας;;Ποιος είναι τότε;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το εχω ζησει και αυτο...ναι, τον επηρεαζουν. Απλα εγω πλεον του εχω ξεκαθαρισει τα ορια μου.:idea:

τι θα εκανες εαν ειχες προσκαλεσει σε τραπεζι τα πεθερικα σου και σου καιγοταν το φαγητο;:mad:


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Είτε θα έφτιαχνα κάτι άλλο που γίνεται σύντομα εφόσον είχα τα υλικά, είτε θα παρήγγελνα απέξω.

Έχει κανείς από τους γονείς σας π.χ. μητέρα ή πεθερά σου κλειδιά από το σπίτι σου?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eχει τυχει να τους επιτρεψω να μπουν για κατι που ηθελα, αλλα εχει τυχει να μπουν χωρις να μου το πουν και να τους δω την ωρα που εφευγαν (ο αδελφος μου με το σκυλο):mad:

Τι θα εκανες αν η πεθερα σου σε ελεγε ανοικοκυρευτη;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στον μοναχισμό θα αντιδρούσα σίγουρα.Για παπάς πιο χαλαρά αφού και οικογένεια μπορεί να κάνει και να συμετέχει στα κοινά.

Σε ρώτησε ποτέ το παιδί σου πώς γεννιούνται τα μωρά?


Link to comment
Share on other sites

δεν θα ηθελα ουτε κ καλογρια, θα συζητουσα μαζι του για να μεταπειθει.

Τρωτε ετοιμα κατεψυγμενα φαγητα?

οχι ποτέ

Σε ρώτησε ποτέ το παιδί σου πως γεννιούνται τα μωρά?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...