Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts

πολυ περισσότερο απο τον άντρα μου.

Υπαρχουν στιγμές που θέλεις να πάρεις τον οματιον σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ouououou!!!! Και των οματιών μου και των οποδιών μου... χαχαχα

Σας καταννοεί ο άντρας σας αυτές τις στιγμές?


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται αν τα έχω πάρει μαζί του όχι. Διαφορετικά μου λέει πήγαινε για κανένα καφέ με τα κορίτσια.(τις φίλες μου) να ξεφύγεις λιγάκι.

τι θα ήθελες περισσότερο αυτή τη στιγμή?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψτε με, δεν ξερω τι θελω στη ζωη μου εκτος απο το να ειμαστε καλα τιποτα αλλο...τι εχω παθει;Μην μου πειτε ορμονες, δεν πιανει!

Εαν σου δινοταν η δυνατοτητα να φυγεις για 5 μερες και ολες οι εκκρεμοτητες να ηταν τακτοποιημενες, για που θα εφευγες και με ποιους (ή και μονη);;)


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ξαναπάω στην Ρώμη, είχα περάσει φανταστικά με τον αντρούλη μου αλλα αυτή τη φορά να πάρω και το γιό μου μαζί.

τι βάζεις σαν προτεραιότητα στη ζωή σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μεχρι στιγμης δεν το εχω κανει και ελπιζω να μην το κανω και στο μελλον...Σε ενα μηνα πρεπει να τον παω ομως στο δωματιο του :roll:

Εχεις παρακινησει ποτε καποιον, να κανει κατι που δεν ηθελε αλλα το εκανε και του βγηκε σε καλο;

Επεξεργάστηκαν by gogga

BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


(μην στεναχωριέσαι...δεν είσαι η μόνη!!!)

και εμείς μια-δυο φορές την μια μέρα την εβδομάδα γκουχου γκουχου!!!

(αφού φεύγει στις 6 και γυρνάει στις 8 το βράδυ...που κουράγιο και όρεξη!)

Εσύ με το μωρό δηλαδή έχεις ποιο συχνά όρεξη???

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ δεν λέω, συνήθως το αφήνω στην τσίτα το βράδυ όταν πέσουν και οι δυο τους για ύπνο για να μην το βρω χαλια το πρωί (μου την σπάει απεριόριστα να ξυπνάω στο χάος) αλλά το ξαναμαζεύω το μεσημέρι πριν φύγω στη δουλειά και διωξω την μικρή στη μαμά μου. Το μπάνιο μένει στην τσίτα,η κουζίνα και το δωμάτιο μας επίσης,αυτά που χαλάνε είναι το δωμάτιο της και το σαλόνι αφού μεταφέρει εκεί τα παιχνίδια της!!

Εσύ ?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να το εχω στην τσιτα αλλα οχι παντα. Ευτυχως που τωρα τελευταια δεν καθεται στο σαλονι πολυ και αμα κατσει δεν φερνει πολλα παιχνιδια. Στο δωματι του ομως αμα κατεβασει ολα τα παιχνιδια του χανομαστε.

Ο αντρας σου σε βοηθαει καθολου στις δουλειες?

Link to comment
Share on other sites

Οτι μπορεί κάνει....παίρνει τα σκουπίδια συνήθως το πρωί που φεύγει, όταν γυρνάει περνάει από το σουπερ αν έχω ξεχάσει κάτι εγώ....και συμμαζεύει το σαλόνι από το μπάχαλο των παιχνιδίων την ώρα που εγώ την κάνω μπάνιο!Δυστηχώς λειπει πολλές ώρες κουράζεται πολύ πέφτει σέκος κάθε βράδυ και δεν θέλω να τον φορτώνω περισσότερα...τον λυπάμαι και τον πονάω!

Εσένα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...