Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

απαντώ και ρωτώ κάτι τον επόμενο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάθε άλλο, συνήθως δεν αναφέρω πολλά πολλά αφού και θα στεναχωρεθούν και λύση δεν μπορούν να δώσουν.

μέχρι ποια ηλικία έμεινες στο σπίτι των γονιών σου?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μου αρεσει να παιζω με την φωτια...οπως και σε πολυ κοσμο νομιζω

Πως θα αντιδρουσες εαν σε φλερταραν στο δρομο και ο αντρας σου ηταν ελαχιστα βηματα πιο πισω απο εσενα;;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι πιστεύω στη φιλία αντρών και γυναικών, ο κουμπάρος μας είναι κολλητός μου από τα φοιτητικά χρόνια

πως θα αντιδρούσες αν μάθαινες ότι η προϊσταμένη του άντρα σου τον φλερτάρει;

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθούσα να κάνω πιο αισθητή την παρουσία μου στη δουλεια του.

πως θα αντιδρούσες εάν ο σύζυγος λάτρευε την ταχύτητα στην οδήγηση?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Την λατρεύει αλλα απο τότε που ήρθε ο μπέμπάκος μας οδηγάει νορμάλ.

Τι θα έκανες αν την ώρα που ετοιμαζοσουν να πας καπου καλά σκιζοταν το φορεμά σου,και δεν είχες κατι αλλο να βάλεις?

Link to comment
Share on other sites

εαν ηταν να παω σε ανθρωπους που νιωθω ανετα θα πηγαινα με σκισμενο φορεμα και μαλιστα θα αυτοσαρκαζομουν..Αν ηταν να παω σε γαμο, βαπτιση ή σε ανθρωπους δηθεν θα καθομουν σπιτι μου.

Τι θα εκανες αν την ωρα που εβαφες τα μαλλια σου σπιτι,κοβοταν το νερο και περιμενεις επισκεψεις;;;;


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέπλυμα με εμφιαλωμένο...μάλλον ο σύζυγος θα την πλήρωνε που θα τον έστελνα τρεχάτο να προμηθευτεί...:)

θα μπορούσες να ζήσεις 1 μήνα χωρίς τηλεόραση, ιντερνετ και γενικά όλα τα ηλεκτρονικά στο σπίτι;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...