Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

Θα έφτιαχνα ατμόσφαιρα με κεριά!!!

Τι θα έκανες,αν λίγη ώρα πριν την αλλαγή του χρόνου, σου έπεφτε η πιατέλα με τη βασιλόπιτα από τα χέρια και καταστρεφόταν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελα τωρα, δεν φανταζομαι να ειχα καλεσει στο σπιτι ενα ατομο που να το θεωρουσα γρουσουζικο.. αλλα αν συνεβαινε, απλα θα κοιτουσα να βαλω μετα κανεναν γουρλη να μπει στο σπιτι...χχαχχαχα!!!

τι θα εκανες αν ειχες φροντισει να πεσει το φλουρι στο μικρο σου παιδακι αλλα ο μπαμπας εκανε λαθος και δεν του εδινε το σωστο κομματι?

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθούσα να βάλω στη ψημένη ίσα ίσα για το καλό.

Τι θα έκανες αν είχες ανύπαντρο κουνιάδο που μένει δίπλα και η πεθερά σου σου έλεγε να του δίνεις φαγητό να τον πλένεις και να τον καθαρίζεις;


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα της απαντούσα "μήπως θές να ξαπλώσω και μαζί του μέχρι να βρεί γκόμενα";...εεεεε μα!!!!!στο καλό με όλες τις αφαιρεμένες!!!!

ΤΙ θα έκανες άν η πεθερά σου συνέχεια δημιουργούσε καταστάσεις ανάμεσα σε εσένα και τον σύζυγο;(ΣΠΑΝΙΟ)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

πάνω από μία φορά; δν παίζει!!!

Τι θα έκανες άν μάθαινες οτι το παιδί σου έχει άσχημο χαρακτήρα στο σχολείο χωρίς να το δείχνει στο σπίτι;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

το μόνο σίγουρο είναι οτι ΔΕΝ θα τα έπνιγα:P:p:p...άν δεν υπήρχαν πόροι να πάνε σε παιδικό, το μόνο που θα έκανα θα ήταν να γκρινιάζω, γιατί όλες μας θέλουμε ένα διάλλειμα.....και πολλή υπομονή...

Τι θα έκανες άν κρατούσες εσύ τα παιδιά, αλλά δεν έβγαινε πέρα με το οικονομικό(ΣΠΑΝΙΟ) και έπρεπε να "πιάσεις" οπωςδήποτε δουλειά;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Θα προσπαθούσα να βρω τι φταίει κ δεν είμαι ευτυχισμένη και θα συζητούσα με τον αντρα μου για να το λύσουμε...

Τι θα εκανες αν ενιωθες ότι το παιδί σου προτιμάει τη συντροφιά κάποιου αλλου κι όχι τη δική σου?


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα εβρισκα κατι "τελειως δικο μας" να μοιραστω με το παιδι, οπως ενα καταδικο μας παιχνιδι, ενα δικο μας τραγουδι στην κιθαρα κλπ.

Τι θα εκανες αν ενας προισταμενος σου σε φλερταρε?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...