Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

δύσκολη απόφαση και για τους δύο..ειλικρινά δεν ξέρω...

τι θα έκανες άν επαιζε τέτοιο σενάριο και είχες και μικρό μωράκι;

Θα του εξηγούσα τους λόγους που δεν θέλω και θα έκανα τα πάντα να τον μεταπείσω. Αυτες οι αποφάσεις λαμβάνονται απο κοινού...

Τι θα έκανες αν ήθελες να κάνεις κι αλλο παιδακι αλλα ήξερες ότι δε θα μπορούσες να του προσφέρεις όλα όσα θα ήθελες, για λόγους οικονομικούς?


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι θα έκανες αν ήθελες να κάνεις κι αλλο παιδακι αλλα ήξερες ότι δε θα μπορούσες να του προσφέρεις όλα όσα θα ήθελες, για λόγους οικονομικούς?

Δεν θα έκανα άλλο αν δεν μπορούσα να του προσφέρω τουλάχιστον τα βασικά που νομίζω εγώ.

Τι θα έκανες αν εσύ ήθελες παιδί κι εκείνος όχι?

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα ήδη παιδια θα το δεχομουν. Αν δεν ειχα κ δεν μπορούσα να τον πεισω με τιποτα, θα επρεπε να ξεκαθαρίσω μεσα μου τι ειναι πιο σημαντικό στη ζωή μου κ να παρω τις αναλογες αποφασεις...

Τι θα έκανες αν ερχονταν γιορτες κ δεν ειχες αρκετα χρήματα για να παρεις σε όσους θα ήθελες δωρα?


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Θα έψαχνα για να βρω άλλη δουλειά,

τι θα έκανες αν ακούσεις ότι το παιδί σου έχει απουσιάζει στο σχολειό γιατί κάποιο άλλο παιδί του έχει κάνει το νταή;

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθουσα με συζητηση να καταλαβω τι εχει συμβει και θα το συμβουλευα να το παλευει και να μην κρυβεται...

τι θα εκανες αν ερχοταν ο πεθερος σου σπιτι και σε πετυχενε με τη βαφη στο κεφαλι-την κρεμα για το μουστακι-τη μεμβρανη στην κοιλια [για τα λιπη]το βιτ στα ποδια και να φορας το μποξερακι του αντρα σου ενω τρως σαν τη γουρουνα παγωτα????????

[ΤΟ ΧΩ ΠΑΘΕΙ\]

Link to comment
Share on other sites

Διόλου δεν θα με ένοιαζε! ας έπαιρνε τηλέφωνο πριν έρθει.... βέβαια θα είχε πλάκα η φάτσα του, όταν θα με κοίταζε:P

Τι θα έκανες αν είχες τραπέζι και σου καιγόταν τελευταία στιγμή το κυρίως φαγητό?

Link to comment
Share on other sites

sthν αρχη θα εβριζα για λιγο-μετα θα βαζα τα κλαμματα για 1-2 λεπτα μετα θα εφιαχνα μακαροναδα με οτι μα οτι λαχανικα ειχαμε στο ψυγειο και θα βαζα μεσα και κανα βασιλικο η γλυκανισσο για να ειναι και καλα γκουρμε---ολα αυτα αντε να μου περνανε 20 λεπτα μιση ωρα----και μετα θα τρωγα τον περιδρομο απ τα νευρα μου----

τι θα εκανες αν κατουριοσουν πανω σου μες το σουπερ μαρκετ????:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΓΥΡΝΑΓΑ ΞΥΠΟΛΙΤΗ-ΧΕΙΜΩΝΑς ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΤΗ ΞΕΒΙΔΩΜΕΝΗ

τι θα εκανες αν ειχες κανει κοπανα απ τη δουλεια λεγοντας οτι εισαι αρρωστη και πετυχενες το αφεντικο σου μεσα στα τζαμπο??????:-D

Link to comment
Share on other sites

Θα ετοιμαζόμουν για μία βόλτα από τον ΟΑΕΔ:tongue: για το επίδομα ανεργίας! Τι να πεις και τι να κάνεις? ;)

Τι θα αν έβρισκες στο αυτοκίνητο του συντρόφου σου ένα μπλουζάκι γυναικείο, που εννοείται ότι δεν είναι δικό σου?

Link to comment
Share on other sites

χεσε μεσα----θα μου ανεβαινε το αιμα στο κεφαλι-θα βγαζα καπνους απ τη μυτη---και μετα απο κανα δυο τρεις μερες που θα ηρεμουσα θα τον ρωταγα πολυ απλα και ηρεμα να μου πει--αναλογα τι θα ελεγε θα επρατα και γω-αλλα μεσα μου θα ειχα σκασει---ευτυχως που δε βρηκα και το σουτιεν

τι θα εκανες αν ο αντρας σου ειχε παιξει ολα σας τα λεφτα στο στοιχημα τα ειχε χασει και δεν σου ειχε πει τιποτα??και το μαθενες απ το φιλο του που του ειχε δωσει και δανεικα???/

Link to comment
Share on other sites

Τα κουβαδάκια του και σε άλλη παραλία! κοινώς διαζύγιο!

Τι θα έκανες αν έχανες εσύ τα λεφτά σας σε τυχερό παιχνίδι?

Παρεμπιπτόντως... οι δυό μας παίζουμε μου φαίνεται σερενάτα! γιατί άραγε?

Link to comment
Share on other sites

Ευκολάκι , θα έκανα το σπίτι άνω κάτω, θα μου έριχνα μια μπουνιά στο μάτι, θα με έδενα σε μια καρέκλα και θα τον περίμενα...λέγοντάς του πως μας...λήστεψαν ! :tongue:

Τί θα έκανες αν η κομπλεξική που μάλωνες το πρωί για την ουρά στα σαλάμια του μάρκετ, είναι τελικά η καινούρια δασκάλα του γιού σου ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...