Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο αστυνομικος εσκυψε κ τη σκουπισε.....και ηταν τοσο γλυκες οι κινησεισ του τοσο προστατευτικες ...ενιωσε οτι με τον χαμενο που ηταν τοσο καιρο...ποτε δ χτυπησε ετσι η καρδια της ....και ηταν ομορφοοοοσσσσ....τα ματια του ειχαν γλυκανει αρκετα δεν ηταν πια εκεινος που την ειπε τρελλη.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρχιζουν να τρεχουν .... και οι δυο σα μια μαγικη δυναμη ν τους ενωσε εκεινη τη στιγμη...δ σκεφτοταν τιποτα...απομακρυνθηκαν πολυ....αυτη δ αντεξε αλλο ...κοντοσταθηκε ...κρυωνε πολυ ..εβηχε...γυρισε και την κοιταξε ...τον κοιτουσε κ αυτη αλλα δ μπορουσε ν μιλησει...

Link to comment
Share on other sites

και λεει τοτε το μπατσονι μου χεις παρει τα μυαλα και ξεχασα το περιπολικο(αχαχαχαχα)......παμε παλι πισω.......κι αρχιζουν παλι να τρεχουν...φτανουν,μπαινουν μεσα......αυτη πια εξαντλημενη........

Link to comment
Share on other sites

και αυτος φοβισμενος....σκεφτεται μα τι κανω? θα χασω τ παντα βοηθωντας αυτη τη γυναικα .....φυγε της λεει φυγεεε.....φυγε τωραααα ..τρεξεε...

εγω θα σε βρω.... κ ν θυμασαι με λενε γιωργο....

Link to comment
Share on other sites

μας υποχρεωσες του λεει και κανει να φυγει αλλα ηταν αργα... εφτασαν οι ενισχυσεις που ειχε καλεσει ο Γιωργακης,καθηστερημενα οπως παντα!!!και τωρα τι κανω...σκεφτεται :idea: μμμμμμμ...αν λιποθυμησω λες να τη γλυτωσω?????? και τσουπ παρτην κατω..........

Link to comment
Share on other sites

καλεστε ενα ασθενοφορο ....ειναι ταλαιπωρημενη ...ειπε ο αρχυφυλακας απο την ομαδα διας...στους αλλους ..θα την αφησουμε ετσι? ρωτησε σιγα ο γιωργος.....ναι ετσι ...ο λεγαμενος ζει...και ειπε οτι αυτη δ φταει σε τιποτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εεεε... αμα ζει τι μας φωναξες και αφησα το φαι στη μεση?καντην οτι θες......παμε παιδια λεει ο αρχυφυλαξξ......και παλι μονος ο Γιωργακης με τη λιποθυμησμενη........

Link to comment
Share on other sites

τη πηρε στο σπιτι του..εκει ομως ηταν και η μανα του και ο πατερασ του ..και το τζανκι ο αδερφος του......

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εκανε η μανα του οταν την ειδε......

Link to comment
Share on other sites

μωρε γιε μου.... του λεει.... πως ειναι ετσι τουτη δω που μου κουβαλησες????ειναι τιποτα του δρομου????απα πα πα πα ... ιησους Χριστος νικα κι ολα τα κακα σκορπα......θες να με πεθαααανεις βρεεεε?????γι αυτο εγω σε σπουδαζαααα????

Link to comment
Share on other sites

μανα κουβεντα....η κοπελα θα μεινει εδω μαζι μας ειτε θες ειτε οχι...δε βλεπεις οτι χρειαζεται βοηθεια???? που ειναι οι καλοι σου τροποι? ο πατερας αμετοχοσ ...το αλλο αγορι στο κοσμο του κ οι δυο γυναικες παγωμενες!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Τοτε η μανα προσπερναει το γιο παει στο πατερα του ριχνει ενα σκαμπιλι και του λεει δε μιλας εσυ βρεεεε ????? αλλα ετσι κανεις μια ζωη λες και μονη μου τους εκανα .......μας εφερε εδω τη προστυχη εδωωωω!!!!σε αυτο το τιμιο σπιτιιιιιιιιιι!!!!!!!!

και το αδερφακι το τζανκι βγαζει το κινητο και αρχιζει να τραβαει βιντεο για να τους βγαλει στο you tube..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...