Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts

να μπει σε ενα διαμερισμα για να σωθει απο τον εξαγριωμενο αντρα που τωρα τον κυνηγαει! Βλεπει μπροστα του μια μισανοιχτη πορτα με ταμπελα "Κέντρο αισθητικής προσωπου-σωματος" και ορμάει μέσα!


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

αρχίζει την διαδικασία.Αλλά ευτυχώς, ανοίγει η πόρτα και η ρεσεψιονιστ λέει ότι την ζητούν επειγόντως στο τηλέφωνο. Ο σκουπιδοταλαίπωρος τότε βρίσκει ευκαιρία και μπουκάρει στο διπλανό δωμάτιο, όπου για κακή του τύχη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα γλυκόλογα και τις χαριτωμενιές..."Θα μου χαρίσεις το ονοματάκι σου;"του λέει! "Τι μαγευτικό που είναι το άρωμα των σκουπιδιών που αναδύεται...Είναι καινούριο trend;Κρύος ιδρώτας λούζει τον σκουπιδόπληκτο,καθώς ο ερωτύλος τον πλησιάζει με άγριες διαθέσεις...

Link to comment
Share on other sites

"Κάνε άκρη ρε.......σιχτίρ!!!" και τον πετάει πίσω, βγαίνει από την αίθουσα, βγαίνει από το σπά και παίρνει το ασανσέρ να κατέβει....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Το ασανσέρ όμως είχε καλέσει και το δίμετρο μωρό που είχε συναντήσει και πριν.Μόλις σταματάει στον παρακάτω όροφο, ανοίγει αυτή την πόρτα φορώντας ένα αποκαλυπτικό νυχτικάκι και του λέει..."Σας παρακαλώ, μου χάλασε το πλυντήριο, μπορείτε να βοηθήσετε;Ο,τι θα κατέβαινα στον υδραυλικό του κάτω ορόφου..."

Link to comment
Share on other sites

εκεί που πήγε να της πει "ναι!" ξαναθυμήιηκε το τέρας που παραλίγο να τον σακατέψει και έκανε πίσω...........


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλλα αυτή τον βούτηξε από τον γιακά και τον έβαλε με το ζόρι μέσα στο διαμέρισμά της...Τον οδήγησε μεσα στο μπάνιο που ήταν το πλυντήριο.Και τότε αυτός σκέφτηκε..."Ευκαιρία να κάνω στα γρήγορα ένα ντουσάκι"

Link to comment
Share on other sites

του χτυπάει την πλάτη!Γυρίζει και τι να δει...Τον αρραβωνιάρη της τύπισσας, να τον αγριοκοιτά κρατώντας ένα σκουπόξυλο!Δεν χάνει λεπτό...Σαλτάρει έξω από την μπανιέρα και βγαίνει τρέχοντας από το μπάνιο, τσίτσιδος όμως

Link to comment
Share on other sites

...αφού ο τύπος είχε κρατήσει τα ρούχα του για εκδίκηση. Ταλαιπωρημένος και χωρίς να ξέρει τι του γίνεται, ο ήρωας μας, χτυπάει το κουδόυνι της διπλανής πόρτας θέλοντας να ζητήσει βοήθεια. Η πόρτα ανοίγει και....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

εμφανίζεται μια καλοκάγαθη γιαγιούλα, ίδια η γιαγιά Ντακ(στο ανθρώπινο). Με το που βλέπει τον γυμνό, βγάζει μια φωνή και λιποθυμά!Τι να κάνει κι ο πρώην σκουπιδολουσμένος, για να γλιτώσει από το τέρας που τον κυνηγά...Σηκώνει από κάτω τη γιαγιά και μπαίνει μέσα στο σπίτι της.Κλειδώνει κιόλας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...