Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Ιστορία δίχως τέλος...


Recommended Posts

....και τον ιδιοκτήτη του λουσμένο με φλούδες πατάτας και σάλτσα ντομάτας, απομεινάρια του μεσημεριανού της γεύματος. Όμως για καλή της τύχη......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

......ο ανθρωπος δεν την ειδε κι ετσι δεν καταλαβε απο πού ήρθε ουρανοκατεβατη η... "σκουπιδοβροχή"! Αλλά καθώς προσπαθούσε να καθαριστει, τραβηξε από τα μαλλιά του μια παραγγελία πίτσας που εγραφε........


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαρμπουτσαλίδου, 2ος όροφος. Αχα!, σκέφτεται. Τώρα θα σε περιποιηθώ κυρά μου.....

Χαχαχαχαχαχα !!!!!!:P:p:p:p

(ΔΕΝ πιστευω να είναι υποννοούμενο για το αριστούργημά μας....!:P:p:p)


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανοιγει την πόρτα και εξηγει ότι δεν το έκανε αυτη αλλα ο σπιτονοικοκύρης της που μένει από πάνω...(τον εδωσε στεγνά, γιατι πήγε να τις χαλάσει την μάσκα) και τότε ο σκουπιδολουσμένος ανεβαινει τις σκάλες και.......


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

...πέφτει πάνω σε ένα δίμετρο μωρό που περίμενε το ασανσέρ. Πωπω σκέφτεται τι τύχη βουνό είναι αυτή να πετύχω τέτοια κούκλα εδώ! Ξανικά όμως συνηδητοποιεί ότι είναι λουσμένος με σάλτσες και βρομοκοπάει σαν σκουπιδοτενεκές! Τότε.......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

...χωρίς να της δίνει, ταχα, σημασία προσποιείται ότι τηλεφωνεί σε κάποιον να του πει ότι θα αργήσει να πάει στη συσκεψή των μετόχων, γιατί είχε ενα ατύχημα και πρέπει να πάει την πορσε για πλύσιμο!!! Τότε εκείνη...


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και βγαίνει η διαχειρίστρια της πολυκατοικίας η οποία έχει δει τον χαμό από τα σκουπίδια μπροστά στην είσοδο και κάνει έρευνα για να βρει τον...δράστη! Ααααααα, βγάζει μία κραυγή......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

...αλλά πριν προλάβουν να της εξηγήσουν τι εγινε, αρχισε το βρισιδι για τα "αίσχη" που εβλεπε κ με τις φωνές βγήκε ο αρραβωνιαστικός της κοπέλας απο το διαμέρισμα του, ο οποιος ήταν....


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

ένα θηρίο, που μόλις είδε τον λιμοκοντόρο έτσι πάνω της τον άρπαξε και του έδωσε κάτι ξυλιές!!!!....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ δύο-τρεις ενοικοι συγκρατούσαν το θηρίο να μην αποτελειωσει τον σκουπιδολουσμένο και δαρμένο πλέον νέο, αυτος αρχισε να τρεχει προς τις σκάλες για να σωθεί, αλλά μεσα στη τρομάρα του....


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

αντί να κατέβει τις σκάλες για να ξεφύγει.....συνειδητοποιεί οτι...ανεβαίνει!!!!!! το μόνο που σκέφτηκε να κάνει μέσα σε όλον αυτόν τον πανικό ήταν....


Μέχρι τώρα είχαμε ο ένας τον άλλον...τώρα έχουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

31/07/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...