Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απίστευτη!!!

Ναιιιιι!!! Τα καταφερα!!!

Και που να δεις μεσα. Θα προσπαθησω το βραδυ να βαλω φωτογραφιες.

Ειχαμε παει τα χριστουγεννα του 2010 με τον αντρα μου. Τι ωραια που ηταν (ψοφοκρυο βεβαια -8 ! αλλα πολυ ωραια )


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να βαλω μια φωτογραφια μπας και μαθω πως γινεται....

Αν τη βλεπετε πειτε μου.

Κάνεις δεξί κλικ πάνω στη φωτό και επιλέγεις αντιγραφη εικόνας

Με πειράματα,το εμαθα...

Link to comment
Share on other sites

βρηκα και αυτο

μπορει καποιος να κρατησει τη βαση με τα μπισκοτα και τον υπολοιπο στολισμο να το κανει καπως αλλιως.

Αχ μπραβο!Αυτα ειχα φτιαξει!κοριτσια δεν ειναι δυσκολο αρκει να ακολουθησετε τις οδηγιες βημα-βημα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια,

εμείς στους νονούς πάντα κάνουμε κάτι.Συνήθως κάτι χριστουγεννιάτικο ή πασχαλιάτικο το Πάσχα.Στις αρχές έπαιρνα κάτι προσωπικό μιας και ήταν ανύπαντροι οπότε τί να το κάνουν το διακοσμητικό, τώρα όμως που είναι παντρεμένοι εκτός από τον νονό του μεγάλου τους πέρνω κάτι για το σπίτι το όποιο συνοδεύω με μελονομακάρονα,διπλες και κουραμπιέδες από τα χεράκια μου.Στον νονό του μεγάλου που όπως είπα είναι ανύπαντρος του πέρνω ένα βιβλίο που γράφει αφιέρωση το βαφτιστήρι του και φυσικά τα γλυκάκια του.Φέτος όπως ήδη σας έχω αναφέρει θα φτιάξω ημερολόγια με πηλινα ρόδια.Φωτόγραφίες από τα ρόδια έχω στείλει στην Ειρήνη οπότε μεθαύριο που επιστρέφει θα τα δείτε.

Αντε Ειρήνη σε περιμένουμε πώς και πώς

Link to comment
Share on other sites


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχετε βάλει πολύ ωραίες φωτογραφίες κορίτσια! Πάω να τις χαζέψω όλες!


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

α τελεια!

κανουνε δωρα στους νονους? εγω ειμαι νονο 4 χρονια αλλα δεν μου εχουν παρει κατι, αν ερθουν σπτι φερνουν κατι χριστουγεννιατικο. (θα μου πεις ειναι τα γενεθλια μου 21/12 κ παντα μου φερνει για τα γενεθλια)

Eγω δεν εχω πάρει ποτέ δωρο ως νονά αλλα ως κουμπάρα δίνω πάντα μια πιατελα με γλυκά και κάποιο δωράκι .Καποια χρονια είχα πάρει φαναρακια χριστουγεννιάτικα ,την αλλη πετσετες χριστουγενιατικες,πέρισυ που είχαν και μωρακι είχα αγορασει μια κεραμική πιατελα και εβαλα εκει τα γλυκά και καποιο μικρό παιχνίδι για το μωρακι τους.Μου αρεσει αυτη η χειρονομία.

Θυμαμαι στα παιδικά μου χρονια,πηγαίναμε για ποδαρικό στις νονες μας και βεβαια πηγαίναμε πάντα γλυκά και περναμε τα δωρα μας.Τωρα πια τα δίνω στην κουμπάρα μου όταν φέρνει τα δωρα του μικρού μου.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

νομιζω μας λειπει η ειρηνη ε?! τεσπα. σημερα βαλαμε χωμα στις γλαστρες και συμμαζεψα λιγο γενικως το μπαλκονι. εβαλα πλυντηριο κατι ευαισθητα που ειχα του μωρου και σκουπισα. τωρα θελω να σιδερωσω λιγο απο το βουνο ρουχων εαν μου το επιτρεψει ο νεαρος!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...