Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στο site http://www.on-season.gr/index.php έχει πολλές προσφορές στα χριστουγεννιάτικα είδη. Ακόμη να πω δεν είδα πολλά άλλα μόνο τις τιμές που έχει τις γιρλάντες που είδα είναι ελκυστικές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω!Πόσα εχετε γράψει!

Και τι υπέροχες ιδέες...

Μπράβο σε όλα τα κορίτσια

Κι εμενα μου αρεσουν πάρα μα πάρα πολύ οι φωτογραίες...Μου φτιάχνουν τρελά την διάθεση

Ηδη από χθες σκέφτομαι πιο χριστουγεννιάτικα

Κι εδω εχει ανοιξει εδω και μερες ενα μαγαζί με χριστουγεννιάτικα είδη και είναι στη γειτονιά μου

Λεω να πάω να ρίξω μια ματιά,αν και είμαι κομπλέ από στολίδια και ίσως και λόγω του μικρού να μην τα χρησιμοποιήσω και όλα γιατί φοβάμαι ότι θα κάνει από τον ενθουσιασμό του πολλές ζημιές

Θα με ενδίεφερε επίσης πολύ να βρω χριστουγεννιάτικα κουπ πατ,αλλά εδω το βλέπω λίγο χλωμό...Δεν εχω δει ποτε να πουλάνε,πόσω μάλλον λόγω κρίσης...

Link to comment
Share on other sites

http://movie-eaters.ucoz.com/index/christmas_movies_christoygennitike_taine/0-38

Με μια γρηγορη αναζητηση βρηκα αυτό το λινκ για χριστουγεννιάτικες ταινίες...

disneysachristmascarolj.jpgΑυτη είναι η αγαπημένη μου...All time classic σε όποια εκδοχή κι αν την δω,με καρτούνς ή ηθοποιούς με σαρκα και οστα

6018.jpgΑυτη την ειδα πριν από λίγο καιρό και είναι πραγματικά υπέροχη...Την συστηνω σε όλες τις ρομαντικες ψυχες...

Link to comment
Share on other sites

Ααααα ξεκινήσατε Χριστουγεννιάτικο θέμα γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρυσα,τελεια η ιδεα σου για το δωρο στη δασκαλα σας!Υπεροχη!

Εγω κοριτσια απο ταινιες εκτος απο αυτη με τον Σκρουτζ σε ολες τις εκδοχες,πεθαινω για την Καλπικη Λιρα.Ξερετε,το μερος της ιστοριας με τον Ορεστη Μακρη και το κοριτσακι την παραμονη της Πρωτοχρονιας....Παντα μα παντα κλαιω....

Link to comment
Share on other sites

άντε βρε κορίτσια ακόμα δεν άνοιξε κ γράψατε 4 σελίδες; πότε θα τις διαβάσω; η μικρή όλο κλαίει. πόσο θέλω να κάνω ένα καφέ κ να λιώσω στο διάβασμα αλλά δεν μπορώ.

τα λέμε μετά

Link to comment
Share on other sites

τί ωραία που το ανοίξατε! γιούπι!

φέτος θέλουμε με τον άντρα μου να αγοράσουμε καραβάκι κ να στολίσουμε. ως καθαρά ελληνικό έθιμο, χριστιανικό! κ όχι απόηχος παγανιστικών συνηθειών...τί σας λέω!.........να με συμπαθάτε, θα εξηγήσω.

κ εμενα μου αρέσει τρελά το δέντρο, έλατο ω έλατο! ή όπως το έλεγε πέρυσι η κόρη μου "έλα 'ντω, έλα ντω!"... κ έχουμε δέντρο με πολλά στολίδια!

αλλά είπαμε να το αλλάξουμε σιγά σιγά. το θέμα είναι ότι καραβάκι δεν έχω δει ποτέ τόσα χρόνια στην αγορά! να πωλείται εννοώ, γιατί σε βιτρίνες έχω δει. τα φώτα σας σας παρακαλώ!

άντε τώρα να στρωθώ να σας διαβάσω...πότε προλάβατε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...