Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ!!! Τι ωραιες μπισκοτιερες και εγώ για χειροποιτα φέτος σίγουρα!!!! Γουρια και για τα κοριτσάκια διαφορα τρελομπιχλιμπίδάκια!!!

Θα ηθελα να βρω ένα μικρό δεντρακι για το δωμάτιο του μικρου μοου για να χαρει που θα το στολίσουμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να βρω ένα μικρό δεντρακι για το δωμάτιο του μικρου μοου για να χαρει που θα το στολίσουμε !!!

Αυτό το σκεφτόμασταν πέρυσι για το δωμάτιο του μικρού,αλλά δεν το κάναμε

Το σκέφτομαι και φετος,αλλά φοβάμαι μην τα κάνει ρημαδιό...Ηδη αναρωτιεμαι τι θα γινει με το δεντρο μας που θα βαλω στο σαλόνι...

Link to comment
Share on other sites

22122011050.jpg

λοιπον κοριτσια αυτος ειναι ο περσινος στολισμος μου στην τραπεζαρια.

ειχα φτιαξει ενα κεικ, στο οποιο εβαλα ζαχαρη αχνη κ το στολισα με χριστουγεννιατικα παιχνιδακια, ειχα φτιαξει κουραμπιεδες κ μελομακαρονα κ στο βαζο ειχα βαλει φυλλα με χρυσοσκονη κ κλοναρια απο πευκο με κουκουναρια(ψευτικα) συμπηρωσα κ εναν δισκο με κερακια! φετος θα κανω αλλο κονσεπτ, θα το σκεφτω κ θα σας βαλω φωτο οταν το φτιαξω

Link to comment
Share on other sites

22122011050.jpg

λοιπον κοριτσια αυτος ειναι ο περσινος στολισμος μου στην τραπεζαρια.

ειχα φτιαξει ενα κεικ, στο οποιο εβαλα ζαχαρη αχνη κ το στολισα με χριστουγεννιατικα παιχνιδακια, ειχα φτιαξει κουραμπιεδες κ μελομακαρονα κ στο βαζο ειχα βαλει φυλλα με χρυσοσκονη κ κλοναρια απο πευκο με κουκουναρια(ψευτικα) συμπηρωσα κ εναν δισκο με κερακια! φετος θα κανω αλλο κονσεπτ, θα το σκεφτω κ θα σας βαλω φωτο οταν το φτιαξω

πολύ όμορφο τραπέζι!

μπράβο σου!

αλήθεια,αυτή η συσκευή που φαίνεται αριστερά της φωτό τι είναι;χαχαχ


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ όμορφο τραπέζι!

μπράβο σου!

αλήθεια,αυτή η συσκευή που φαίνεται αριστερά της φωτό τι είναι;χαχαχ

χαχαχαχαχαχα!!!! ο αποστειρωτης των μπιμπερο!!!

χαχαχαχαχαχαααααααα!!!! τον ειχα βαλει εκει γιατι μου λερωνε συνεχεια τα ντουλαπια της κουζινας!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα μου μου ανοιξες την ορεξη. Φετος τι εχεις στο μυαλο σου??? Εμενα μ αρεσει το τραπεζι να ειναι εετσι γεματο γλυκα !!!

Βαλτε σιγα σιγα και καμια συνταγη βρε κοριτσια.

Τα καραβακια ειναι ακριβα αλλα δεν εχεις βεβαια να αγοραζεις ενα σωρο μπαλες και στολιδια, μονο φωτακια χρειαζονται.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για τις μικρομανουλες που φοβαστε με το δεντρο εχω να σας πω οτι τα περισσοτερα παιδια δεν πειραζουν καθολου το δεντρο,οσο απιστευτο κι αν σας φαινεται.

Εμεις στολιζουμε στο παιδικο ροζ δεντρο εννοειται μονες τους το διαλεξαν,το κανουν αυτες με στολιδακια που τα περισσοτερα εχουν φτιαξει με τα χερακια τους και λαμπακια αστερακια με μπαταρια, εχω μια φοβια με τις μπριζες στο δωματιο τους.

Συνταγες θα βαλουμε πολλες εν καιρω...


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...