Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

τί ωραία που το ανοίξατε! γιούπι!

φέτος θέλουμε με τον άντρα μου να αγοράσουμε καραβάκι κ να στολίσουμε. ως καθαρά ελληνικό έθιμο, χριστιανικό! κ όχι απόηχος παγανιστικών συνηθειών...τί σας λέω!.........να με συμπαθάτε, θα εξηγήσω.

κ εμενα μου αρέσει τρελά το δέντρο, έλατο ω έλατο! ή όπως το έλεγε πέρυσι η κόρη μου "έλα 'ντω, έλα ντω!"... κ έχουμε δέντρο με πολλά στολίδια!

αλλά είπαμε να το αλλάξουμε σιγά σιγά. το θέμα είναι ότι καραβάκι δεν έχω δει ποτέ τόσα χρόνια στην αγορά! να πωλείται εννοώ, γιατί σε βιτρίνες έχω δει. τα φώτα σας σας παρακαλώ!

άντε τώρα να στρωθώ να σας διαβάσω...πότε προλάβατε!

Πέρυσι πούλαγε η Ταναγραία, δε ρίχνεις και φέτος μια ματιά;

Είναι όμως ακριβά, δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία ιδέα και οικονομική να φτιάξουμε στα μικρά μας ένα ημερολόγιο.

σαν αυτό http://www.homeguide.gr/modern-christmas-decorating-idea-2011/ που λίγο πολύ έχουμε τα υλικά στο σπίτι.

Πόσο απλό??? ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τζα

Επιτέλους το ανοίξαμε!!!

Φέτος θα πρωτοτύπησω... Λέω να στολισω την πρώτη κυριακή του δεκέμβρη γιατί η μικρή ανυπομονεί πολύ ήδη! Μέχρι πέρυσι στόλιζα δύο μέρες πριν κλείσουν τα σχολεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!

Δε σας ξέρω και όμως...μπορώ να κουβεντιάσω πάνω στο θέμα σαν να σας γνωρίζω χρόνια!!!!

Να σας πω ένα μυστικό???

Ήδη πριν από 15 μέρες και το προηγούμενο ΣΚ αγοράσαμε με τον αντρούλη μου Χριστουγεννιάτικα καθώς και τα φετινά στολίδια των αγοριών μας!!!!

Πόσο χαίρομαι που υπάρχουν και άλλες μαμάδες/μπαμπάδες που σκέφτονται ήδη τις γιορτές!!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Δε σας ξέρω και όμως...μπορώ να κουβεντιάσω πάνω στο θέμα σαν να σας γνωρίζω χρόνια!!!!

Να σας πω ένα μυστικό???

Ήδη πριν από 15 μέρες και το προηγούμενο ΣΚ αγοράσαμε με τον αντρούλη μου Χριστουγεννιάτικα καθώς και τα φετινά στολίδια των αγοριών μας!!!!

Πόσο χαίρομαι που υπάρχουν και άλλες μαμάδες/μπαμπάδες που σκέφτονται ήδη τις γιορτές!!!!

Γι αυτό είμαστε εδώ! Να μας μιλήσεις για τα χριστουγεννα οσο θες!!!! ;)

Καλώς ηρθες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τζα

Επιτέλους το ανοίξαμε!!!

Φέτος θα πρωτοτύπησω... Λέω να στολισω την πρώτη κυριακή του δεκέμβρη γιατί η μικρή ανυπομονεί πολύ ήδη! Μέχρι πέρυσι στόλιζα δύο μέρες πριν κλείσουν τα σχολεια

Καλαμαρίδιο αγαπημένο... !

Αλήθεια? Τοτε στολιζες?

Εγώ θα συμφωνήσω με την φετινή σου.. "πρωτοτυπία"!!!;)

Εγώ θα στολίσω... σε κανα 2 εβδομάδες! Ειμαι σούργελο!!!:tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

τί ωραία που το ανοίξατε! γιούπι!

φέτος θέλουμε με τον άντρα μου να αγοράσουμε καραβάκι κ να στολίσουμε. ως καθαρά ελληνικό έθιμο, χριστιανικό! κ όχι απόηχος παγανιστικών συνηθειών...τί σας λέω!.........να με συμπαθάτε, θα εξηγήσω.

κ εμενα μου αρέσει τρελά το δέντρο, έλατο ω έλατο! ή όπως το έλεγε πέρυσι η κόρη μου "έλα 'ντω, έλα ντω!"... κ έχουμε δέντρο με πολλά στολίδια!

αλλά είπαμε να το αλλάξουμε σιγά σιγά. το θέμα είναι ότι καραβάκι δεν έχω δει ποτέ τόσα χρόνια στην αγορά! να πωλείται εννοώ, γιατί σε βιτρίνες έχω δει. τα φώτα σας σας παρακαλώ!

άντε τώρα να στρωθώ να σας διαβάσω...πότε προλάβατε!

Καραβάκι εχει και στα my season αλλα είναι τσιμπημένη η τιμή τους.Και εμένα μου αρεσει πολύ ,συμπληρωματικα με το δεντρο ομως.:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τί ωραία που το ανοίξατε! γιούπι!

φέτος θέλουμε με τον άντρα μου να αγοράσουμε καραβάκι κ να στολίσουμε. ως καθαρά ελληνικό έθιμο, χριστιανικό! κ όχι απόηχος παγανιστικών συνηθειών...τί σας λέω!.........να με συμπαθάτε, θα εξηγήσω.

κ εμενα μου αρέσει τρελά το δέντρο, έλατο ω έλατο! ή όπως το έλεγε πέρυσι η κόρη μου "έλα 'ντω, έλα ντω!"... κ έχουμε δέντρο με πολλά στολίδια!

αλλά είπαμε να το αλλάξουμε σιγά σιγά. το θέμα είναι ότι καραβάκι δεν έχω δει ποτέ τόσα χρόνια στην αγορά! να πωλείται εννοώ, γιατί σε βιτρίνες έχω δει. τα φώτα σας σας παρακαλώ!

άντε τώρα να στρωθώ να σας διαβάσω...πότε προλάβατε!

Εγώ χωρίς δέντρο νιώθω... γυμνή!!! :tongue::tongue:

Να κάνεις αυτό που σου αρεσει, αυτό που σε εμπνέει και μόνο! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα στολισουμε 1 ή 2 Δεκεμβρη να ειναι στολισμενα στα γενεθλια του αντρα μου. :P

Μαλλον θα χρειαστω και αλλες μπαλες φετος.

Ξερετε κανενα τροπο να ανανεωσω παλιες μπαλες?


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμείς θα στολίσουμε κατά τις 24 Νοέμβρη!!! ο άντρας μου το χει πάρει απόφαση... είμαι ξωτικό .....:D:D:D μου λέει δεν εξηγείτε αλλιώς να μιλάς για τα Χριστούγεννα απο τον Σεπτέμβρη:D:D:D Πειράζει που τα λατρεύω?? Πειράζει που γίνομαι και εγώ παιδί???:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα στολισουμε 1 ή 2 Δεκεμβρη να ειναι στολισμενα στα γενεθλια του αντρα μου. :P

Μαλλον θα χρειαστω και αλλες μπαλες φετος.

Ξερετε κανενα τροπο να ανανεωσω παλιες μπαλες?

Πάρε ένα διάφανο βερνίκι {τροφή, σκληρηντικό} και αγόρασε και glitter από το jumbo και χρυσοσκονη και δημιούργησε!!!!!!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα στολισουμε 1 ή 2 Δεκεμβρη να ειναι στολισμενα στα γενεθλια του αντρα μου. :P

Μαλλον θα χρειαστω και αλλες μπαλες φετος.

Ξερετε κανενα τροπο να ανανεωσω παλιες μπαλες?

Αν είναι μονόχρωμες μπορεις πολλά να κάνεις με κόλλα και γκλίτερ,να σχηματίσεις αστεράκια,ριγες η να κολλήσεις κορδέλες,να τις δεσεις επίσης με κάποια ιδιαίτερη κορδελα και από εκει να τις κρεμάσεις...;)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...