Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Γιωτα μου μου ανοιξες την ορεξη. Φετος τι εχεις στο μυαλο σου??? Εμενα μ αρεσει το τραπεζι να ειναι εετσι γεματο γλυκα !!!

Βαλτε σιγα σιγα και καμια συνταγη βρε κοριτσια.

Τα καραβακια ειναι ακριβα αλλα δεν εχεις βεβαια να αγοραζεις ενα σωρο μπαλες και στολιδια, μονο φωτακια χρειαζονται.

κλασσικα κουραμπιεδες κ μελομακαρονα κ θελω να φτιαξω ενα σπιτακι με μπισκοτα κατι τετοιο:images?q=tbn:ANd9GcQLqlxGmQl9Dj7yADuPDuQgE15Z9RLrZrUHSiY1R2JGXyj-7Kwe

και μου αρεσε κ αυτο: images?q=tbn:ANd9GcTYaysXP_uiMZg5iraEURz79ldg5RIZrM1FF92nkj7LhnSoKS2O

images?q=tbn:ANd9GcSqGbxcRKmXC0kYPIJRtGLCeWFVef4ctEPZn-HRlnImn4cuG0khCw

το δεντρο σου ειναι??? πολυ ωραιο!

Ονειρευτείτε με αυτήν την παραμυθένια φωτογραφία...

τι ωραια..............

Κι ενα γλυκάκι αλλιώτικο,από αυτά που όσο και να το ηθελα,δεν θα καταφερω ποτε να φτιάξω...

κ εγω ετσι νομιζω!!! δεν θα τα καταφερω ποτεεεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

christmas-cupcakes-02.jpgΚι ενα γλυκάκι αλλιώτικο,από αυτά που όσο και να το ηθελα,δεν θα καταφερω ποτε να φτιάξω...

πω πω είναι τέλεια!!

αλλά οκ ας μην αγγίξουμε και τα επαγγελματικά!δεν πειράζει!;)

ας έχουνε και κανένα ψεγάδι να φαίνεται το ερασιτεχνικοχειροποίητο βρε παιδί μου!:P

καλημέρααααααααααααα

μου φαινεται πως πρέπει να πάω κι εγώ μια βόλτα από το λιντλ να πάρω αυτό το ημερολόγιο που μετρά τις μέρες!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Αν είναι το δεντρο σου αυτό Ευα,πόλύ ομορφο φαίνεται!

Γιωτα ομορφο το τραπέζι σου ,μου εφερες χριστουγεννιάτικες μυρωδιές στη μνημη.!

Επίσης θα προσθέσω και εγω πως τα περισσότερα παιδια παρα το φόβο μας δεν το πειραζουν το δεντρο.Ο γιος μου αν και ηταν πολύ ανήσυχο παιδί και είχε γκρεμίσει πολλά πραγματα στο σπίτι το,πειραζε μόνο καποια στολίδια στο δεντρο και μετα το αγκαλιαζε:rolleyes:

Ισως βρεις ομως καποιο τρόπο να το δεσεις.Η Ειρήνη ελεγε πως είχε δεσει τον κορμό του με το καλοριφερ...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπισκοτόσπιτο θελω και εγω να δοκιμάσω να φτιάξω φέτος.Καθε χρόνο φτιάχνω κουραμπιέδες και η μαμά μου μελομακ'άρουνα και τα μοιραζόμαστε.Φετος λόγω πενθους δεν θα φτιάξουμε γλυκά ,ισως μπισκότα και το σπιτάκι.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ απο μένα, πληροφοριακά είχα πάρει μπισκοτόσπιτο πέρυσι από ικεα, απλά το συναρμολογείς με γλάσο. δεν μπορώ να πω ότι τα κατάφερα κ τέλεια αλλά πιστεύω φέτος θα κάνω κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κ απο μένα, πληροφοριακά είχα πάρει μπισκοτόσπιτο πέρυσι από ικεα, απλά το συναρμολογείς με γλάσο. δεν μπορώ να πω ότι τα κατάφερα κ τέλεια αλλά πιστεύω φέτος θα κάνω κάτι καλύτερο.

θα βρω το βιντεακι κατασκευης μπισκοτενιου σπιτιου στο utube κ θα το βαλω να το δειτε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και εδω!

Οχι δεν ειναι το δεντρο μου αυτο...αλλα σε γενικες γραμμες μοιαζει. Μοιαζι στο σχημα κ μεγεθος και στα φωτακια. Τα στολιδια μου ειναι τουρλου :P.

Φετος Χρυσα μου λογω του παππου που τον χασαμε προσφατα η γιαγια και η μαμα μου δνε θα στολισουν. Αλλα εγω εχω τη μικρη μου που θα ειναι 10 μηνων -τα πρωτα μας χριστουγεννα- και δεν αντεχω να μην στολισω....

Γιωτα μου το σπιτακι μου φαινεται δυσκολακι, το δεντρακι πιο ευκολο. Να τα κανεις και να μας βαλεις φωτογραφιες.

Και εγω θα βαλω οταν στολισω και θα σας βαλω και το δεντρο του κουμπαρου μας που ειναι το πιο ωραιο που εχω δει. Κανουν 3 μερες να το στολισουν (κοιτανε καθε λεπτομερεια μεχρι και που θα ριξουν καθε "βροχη") ειναι υπεροχο.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το σπιτακι πραγματι ειναι δυσκολουτσικο ειδικα αν δεν το'χεις και πολυ οπως εγω,τα προσπαθησα 2 χρονια και δεν εμεινα ικανοποιημενη με το αποτελεσμα οποτε φετος λεω να επικεντρωθω μονο στα γλυκα αφου με τη γευση τα καταφερνω καλυτερα απ'οτι με την εμφανιση.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και εδω!

Γιωτα μου το σπιτακι μου φαινεται δυσκολακι, το δεντρακι πιο ευκολο. Να τα κανεις και να μας βαλεις φωτογραφιες.

.

θα προσπαθησω, τωρα για το αποτελεσμα δεν υποσχομαι!!! παντως φωτο θα βαλω

Το σπιτακι πραγματι ειναι δυσκολουτσικο ειδικα αν δεν το'χεις και πολυ οπως εγω,τα προσπαθησα 2 χρονια και δεν εμεινα ικανοποιημενη με το αποτελεσμα οποτε φετος λεω να επικεντρωθω μονο στα γλυκα αφου με τη γευση τα καταφερνω καλυτερα απ'οτι με την εμφανιση.

μου ειπε η μαμα μου οτι πουλανε στο λιντλ ενα κουτι με ολα τα υλικα ετοιμα για το σπιτακι κ μονο κανεις την συναρμολογιση. θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ανυπομονω να στολισω. Να ψυχρανει και λιγακι... Να καθομαστε μ τον αντρα μου να χαζευουμε ταινιες με τα κερια μας και τα φωτακια του δεντρου μονο αναμενα.

Επισης θελω να δω την αντιδραση της μικρης με το δεντρο . Για την ωρα θελει να ορμαει να πιανει οτι καινουργιο βλεπει. Ισως μεχρι τον αλλο μηνα να μπουσουλαει οποτε δεν μας βλεπω καλα :rolleyes:


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...