Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Λοιπόν αυτή η διακόσμηση εκτός του ότι μου αρέσει πολύ και μπορεί να προσαρμοστεί εκτός από το τζάκι και πάνω από το κουρτινόξυλο, μπορεί να αλλάξει χρώματα και το ωραιότερο είναι ότι τις μποτες η κοπέλα τις έφτιαξε μόνη της από τσόχα. Ζωγράφισε το σχέδιο, το έκοψε διπλό και το έραψε εξωτερικά με χρυσή κλωστή. Μετά έκανε με στένσιλ και μπογιά σε σπρέυ τα σχέδια και έτοιμο. Μπορούμε αν το κάνουμε σε ότι χρώμα ταιριάζει στη διακόσμησή μας και να είναι και "χειροποίητο".

DSCI1394.JPG

Σταυρουλιτσα τελεια ιδεα!!!!Δεν το ειχα σκεφτει!Θα το δοκιμασω!!!!

με αυτην την λογικη μπορουμε να εκτυπωσουμε οποιοδηποτε σχεδιο μποτας του Αγιου Βασιλη και να την φτιαξουμε ετσι;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λατρεμένα μου ξωτικά............ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το δεντράκι μας {δεντράρα!! :tongue:} στήθηκε, μπήκαν τα δεκάδες λαμπιόνια :tongue::tongue: και σιγά-σιγά βάζουμε τα στολίδια!!!!!!!!!!

Προχωράμε!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου, μικρές μου!!!

Σας στέλνω την αγάπη μου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αυτό λέω, δεν το είπα με κακό, είπα απλά για τη μπισκοτιέρα γιατί ξέρω ότι σου αρέσει πολύ. Σε στενοχώρησα;;; :(

Οχι καρδουλα μου, τι λες????? Απλώς νομιζα πως δεν σου άρεσε.... :oops:

:D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου αρεσε πολυ και το πιατο που εκανες. αυτα που εβαλες μεσα εινια κουκουναρια;

Οχι κοριτσάκι μου!

Ειναι "μπάλες", για στολισμό δέντρου απλώς σε πρωτότυπη μορφή! Μόλις τις είδα σκέφτηκα πως ναι μεν δεν ταίριαζαν για να τις βάλω στο δέντρο μας αλλά θα ήταν υπέροχες κάπου αλλού.. σε κάποια γυάλα, πιατέλα κτλ...!

Ευχαριστώ! Πολύ χαίρομαι που σου άρεσε!!! :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δέντρο δεν έκανα ακόμα - παρόλο που το πήρα το λευκό Ειρήνη - αλλά στόλισα μια γυάλα μου για το τραπέζι της κουζίνας:

PB240074.jpg

Μπραβο!!!τελεια ειναι!!!και του χρονου!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας βαζω και αυτο μηπως καποια κοπελα παρει ιδεες http://paizoumemazi.blogspot.gr/2011/12/blog-post_19.html

κυριως για τις δακτυλοκουκλες γιατι το αλλο με το παγο δεν νομιζω οτι θα βολεψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λατρεμένα μου ξωτικά............ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το δεντράκι μας {δεντράρα!! :tongue:} στήθηκε, μπήκαν τα δεκάδες λαμπιόνια :tongue::tongue: και σιγά-σιγά βάζουμε τα στολίδια!!!!!!!!!!

Προχωράμε!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου, μικρές μου!!!

Σας στέλνω την αγάπη μου! :P

μπραβο σας ειρηνη. και του χρονου...

θα σε ακολουθησουμε στο στολισμο συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δέντρο δεν έκανα ακόμα - παρόλο που το πήρα το λευκό Ειρήνη - αλλά στόλισα μια γυάλα μου για το τραπέζι της κουζίνας:

PB240074.jpg

Με γεια το νέο σας δεντράκι! ;)

Υπέροχη η γυάλα σας, με φαντασία και... μοναδική! :P ΕΥΓΕ!

Υ.Γ. Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες... ελπίζω να σας αρέσουν :oops:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα αλλά μιας και το ανάψαμε για πρώτη φορά φέτος, σας το βάζω... ;) {θα σας το ξαναβάλω και τελειωμένο...}

DSC00743.jpg

Ο Αγιος, δίπλα από το δεντράκι μας.. ο μικρός μου τον λατρεύει! :P

DSC00735.jpg

Οι μπάλες του δέντρου μας. Είναι σε χρυσο χρώμα με διάφανο χρυσό τούλι και γκλίτερ:

DSC00726.jpg

Το αγαπημένο, περσινό δώρο μιας φίλης μου για το δέντρο μας, ειδική παραγγελία από Αμερική, με το όνομα του μικρού μας πάνω του :P

DSC00715.jpg

Επανέρχομαι με τα κρυστάλλινα διακοσμητικά του δέντρου μας... ;)

Ελπίζω να σας αρέσουν οι φωτογραφίες μου και να σας.. εμπνεύσουν! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο δεντρο Ειρηνη μου!!!!!!!και του χρονου!!!!!!!!!!!!!!!

Ω, κοριτσάκι μου... πολύ σ ευχαριστώ μου δίνεις κουράγιο να το προχωρήσω κι άλλο!!!! ;););)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...