Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρηνάκι, είπες ότι από εχθές θα άρχιζες να στολίζεις. Καμία φωτογραφιούλα δεν θα δούμε και εμείς οι απανταχού Χριστουγεννόπληκτες;;;

Σταυρουλίτσα μου όμορφη, ναι! Εννοείται θα βάλω!

Ακομα το ψάχνω... σκέψου δηλαδή, είναι οι κούτες ανοιγμένες στο σαλόνι και γω κάνω διάφορους συνδυασμούς... ακόμα δηλαδη θα γίνουν αλλαγές ακόμα και σε αυτά που θα σας ανεβάσω...

Για την ώρα, δύο από τα αγαπημένα μου στολίδια... :

DSC00696.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμές από το τραπέζι που τρώμε:

DSC00699.jpg

Οι κρεμαστές μας μπάλες στην κουζίνα, που μας αρέσουν πολύ και θα μείνουν {Georgina σου θυμίζουν κάτι??? ;) }

DSC00701.jpg

Από κοντά

DSC00703.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΖΙΑ να ζήσει ο γιος σου,να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!:D

881099jar6sb49sf.gif

να το επιχειρήσεις ναι, θα σε δικαιώσει το αποτέλεσμα..αν είσαι Θεσ/νίκη έχει στα Εν καρπώ. Α και.....να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!

881099jar6sb49sf.gif

Κοριτσάκια μου, ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας......

mirtoula είμαι εξω τερική Θεσ/νίκη, αλλά ο Εν Καρπώ είναι πελάτης του συζύγου....:D, τέλεια λοιπόν....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλα υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Δείχνουν φανταστικά!!! μιαμι μιαμι!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Αυτή η συνταγή για μπισκότα είναι ό,τι πρέπει για μένα την κουλή στη ζαχαροπλαστική ;)

γλυκια μου μαριλου. που εχουμε να τα πουμε τοσο καιρο, οταν ακομα ειχαμε ζωντανο το θεμα του υπνου διπλα, τι ωραια συνταγη. ηθελα να βρω μπισκοτα με βρωμη. σιγουρα θα τα κανω...

kourkoumpini!!! Να που ξαναβρισκόμαστε :D Πω πω πόσος καιρός πέρασε (και τίποτα δεν άλλαξε :tongue: )..Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και καλές γιορτές! Κι εμένα μου άρεσε που η συνταγή είχε βρώμη, αφού θα φάνε που θα φάνε γλυκά στις γιορτές τα μικρά, ας είναι και κάπως υγιεινά.!

Τελειαααα!Πολυ απλα υλικα!Να σαι καλα που ανεβασες συνταγη και φωτο!Σιγουρα θα κανω και θα σου πω εντυπωσεις!Τα κουακερ ειναι νιφαδες βρωμης?

Ναι Μαράκι, η βρώμη νομίζω ότι είναι, αλλά επειδή την μπερδεύω με το πίτουρο, έγραψα κουάκερ! Η Bakerella το γράφει "cooking oats" και στον Σκλαβενίτη που ψώνισα τα υλικά είδα ότι είχε ξεχωριστά τη βρώμη που τρως στο πρωινό και ξεχωριστά τα σακουλάκια με βρώμη που κάνει και για μαγείρεμα (γράφει "cooking" πάνω, ή "quick cooking"). Ειδικά η Quaker έχει δύο συσκευασίες βρώμης, ένα το κλασσικό μεταλλικό βάζο και μία σακούλα που γράφει "cooking". Εγώ πήρα τη σακούλα..Ελπίζω να σε φώτισα! :)

Κορίτσια να συμπληρώσω ότι αν αποφασίσετε να κάνετε τη συνταγή με τα μπισκότα για δώρο, το κόστος βγαίνει 5 ευρώ + η τιμή του βάζου και της διακόσμησης!


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βάζετε όλες τέλειες ιδέες για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση, με έχετε ξετρελάνει!! Ειρήνη μου φανταστικές οι διάφανες μπάλες σου! Θυμάσαι πού τις πήρες μήπως;; :)

Α! Και τώρα που το θυμήθηκα, αν ξαναπεράσει από τα λημέρια μας, Υμηττού - Παγκράτι, άνοιξε μαγαζί Trimar με υπέροχα διακοσμητικά και χριστουγεννιάτικα ;) φιλάκια!!


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βάζετε όλες τέλειες ιδέες για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση, με έχετε ξετρελάνει!! Ειρήνη μου φανταστικές οι διάφανες μπάλες σου! Θυμάσαι πού τις πήρες μήπως;; :)

Της είχε η φίλη μου Georgina στην βάφτιση της μικρής και μας τις πρόσφερε πέρσι! ;)

Πολύ χαίρομαι που σου αρέσουν!!!!! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Xαιρετώ την ομορφότερη παρέα του cafe....!!!!

Ελπίζω να καταφέρω και να σας διαβάζω και όσο μπορώ να συμμετέχω, γιατί πολλλλλλλλλλλλλλλυυυυυυυυυ δουλειά και τρέξιμο βρε κοριτσάκια μου, έχω λιώσει. Έχω και μία απαίσια ίωση που με ταλαιπωρεί καιρό τώρα...

Σας εύχομαι ολόψυχα, να έχετε όλες σας, τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής σας, όπως η καθεμία επιθυμεί.

Σας φιλω και μιας και ειναι δύσκολη ώρα, σας κερνάω και ενα xmas γλυκάκι....

bonbons-chocolate-sweet-xmas-Favim.com-174876.jpg

μιαμ μιαμ, τέτοια ώρα στην δουλειά είναι η ώρα της ληγούρας...

Που ήσουν βρε και χάθηκες φέτος;

Χωρίς ΑΖΙΑ, το θέμα δεν είναι το ίδιο... :))))

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνακη μου τελειες οι φωτο σου!!!!!!Μπραβο!!!!

Ευχαριστώ πολυ!

Ακόμα είναι πολύ νωρίς... το ψάχνω, κάνω κι άλλα ταυτόχρονα.... σιγά-σιγά θα προχωράει ο στολισμός... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...