Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειρηνη μου μπραβο!!! κ του χρονου!!! υπεροχα ολα! εχουμε τις ιδιες μπαλες!

Ευχαριστώ Γιωτάκι... προχωράει η διακόσμηση... σιγά-σιγά, χωρίς άγχος!

Αλήθεια? Ειναι πανέμορφες οι μπάλες μας! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Το στολίδι-"σκουλαρίκι" μας:

DSC00732.jpg

Ο κρυστάλλινος χιονάνθρωπος μας

DSC00728.jpg

Το άστρο

DSC00723.jpg

Ο κρυστάλλινος άγγελος με την άρπα του

DSC00736.jpg

Ο κρυστάλλινος "πολυέλαιος"

DSC00750.jpg

Αλλος κρυστάλλινος πολυέλαιος

DSC00727.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι όλα όμορφα:):P

Να είσαι καλά κορίτσι μου, και του χρόνου:P

tazaki, super η δουλειά που έχεις κάνει με τις συνταγές.

Οσο για τις φωτογραφίες που βάζετε όλες σας, τι να πω! Πανέμορφες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το στολίδι στην εξώπορτά μας {ακόμα δεν την έχω στολίσει... μάλλον αύριο} :P

DSC00746.jpg

Το κουτί του Αγίου που μέσα βάζω πάντα σοκολατάκια.... {ακόμα είναι άδειο, μόλις το έστησα...} :tongue:

DSC00754.jpg

Η απλή σύνθεση μου, στον μπουφέ μας, που έχει κρύσταλλα και κρυστάλλινες καράφες με κόκκινο λικέρ ...

DSC00748.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και του χρόνου Ειρήνη μου, καλές γιορτές!! :D Πανέμορφο και το δέντρο και τα στολίδια σου! Ξετρελάθηκα βέβαια με το στολίδι με το όνομα του γιου σου, το συνηθίζουν πολύ στην Αμερική, κρίμα που δεν το έχουμε κι εμείς εδώ..Είναι το καλύτερο αναμνηστικό! :)

mirtoula4 τέλεια κι εσένα η γυάλα σου, μου έδωσες ιδέα! ;)

Κορίτσια κι εγώ άρχισα να στολίζω πιο εντατικά σήμερα, το δέντρο θα το αφήσω ακόμη λίγες μέρες μέχρι να δω τι μου λείπει και να φτιάξω τη λίστα του Jumbo..Μου ήρθε όμως μια τρελή φλασιά με κάτι κλαδιά που είχα στολίσει πέρσι το Πάσχα και τα είχα κρατήσει, με αυτά στόλισα τον μπουφέ μου! Θα ανεβάσω κι εγώ φωτο σε λίγο :)

ΥΓ. Έχει πάρει κάποια από εσάς φωτάκια led για το δέντρο; Ξέρετε αν είναι ακριβά; :confused:


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου Ειρήνη με Υγεία να το ξαναστολίσετε όλοι μαζί.Υπέροχο το δέντρο σου και τα στολιδάκια τέλεια ειδικά ο χιονάθρωπος με το όνομα του Ανδρέα.

Κορίτσια σας ανεβάζω και το επόμενο στάδιο με τα ρόδια.Επιτέλους αξιώθηκα να τα βάψω οπότε τώρα μένει να τα γυαλίσω με βερνίκι και να βάλω τα ημερολόγια και κορδελίτσες με γούρια για το 2013 και θα είναι έτοιμα για συσκευασία.Συμβουλή αν χρησιμοποιήσετε πηλό προτιμήστε τον DAS ή τον FIMO γιατί εγώ πήρα του jumbo και μου βγήκε σαν φύλλο(βλέπετε έναν πάνω αριστερά που είναι λίγο σηκωμένος ,αυτός είναι με του jumbo ενώ τα υπόλοιπα είναι με το DAS)θέλει συνέχεια γύρισμα και στεγνό χώρο γιατί εμένα άργησαν να στεγνώσουν παρόλο που τα είχα στο μπαλκόνι.Σκέφτηκα να τα τυλίξω με ζελατίνα και στην κορδέλα που θα την δένει να στερεώσω και από ένα στολίδι από τσόχα σαν το δεντράκι που φαίνεται παρακάτω και είναι ένα από τα στολίδια που θα φτιάξω για το παζάρι του σχολείου μαζί με τις υπόλοιπες μαμάδες από τον Σύλλογο Γονέων επίσης θα βάλουμε και κεράκια σαν αυτό που σας είχα δείξει και πιο μικρά ρόδια,δουλειές που ευτυχώς τις έχουμε μοιράσει.Στις 15 και 16 θα είναι το παζάρι μας οπότε και θα σας δείξω φωτογραφίες.

20121124195959.jpg

20121124200019.jpg

20121123214451.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να τα κλαδάκια μας! :)

88281811.jpg

Έψαξα στο easy living που είχα γράψει γι' αυτά τα κλαδιά το Πάσχα, να δω μήπως είχα ανεβάσει και φωτο (δεν είχα τελικά), αλλά διάβασα ότι την ιδέα την είχε ρίξει τότε η χρυσα81..Οπότε επιβάλλεται να την ευχαριστήσω ξανά και για τα Χριστούγεννα! ;) Χρύσα τέλεια η ιδέα σου!!! :D

Μου φαίνεται όμως λίγο άδειο το βάζο μέσα και λέω να βάλω κουκουνάρια..Τι λέτε εσείς κορίτσια; Καμιά ιδέα;;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι ωραιες φωτο που βαζετε ολες! ζηλευω!

marilou01 δεν το καταλαβα αμεσως πως ειναι δικια σου κατασκευη! το λατρεψα!

NASIA μου αρεσε πολυ το δεντρακι!

mirtoula4 και η γυαλα σου φοβερη! ειδικα τα μικρα δωρακια..!

Ειρήνη,πολυ ομορφα τα στολιδακια σας! καλη συνεχεια στους στολισμους (αν καταλαβα καλα δεν εχεις τελειωσει ακομα). και παλι σας ευχομαι να το χαρειτε το δεντρακι σας,καλα χριστουγεννα, με υγεια και ευτυχια!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...