Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

marilou01 θα μπορούσες να βάλεις μικρές μπαλίτσες ή χάνδρες στην βάση των κλαδιών σου ή επίσης και χιόνι-φενιζόλ,πάντως όπως και να το κάνεις θα είναι υπέροχο.Μπράβο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να τα κλαδάκια μας! :)

88281811.jpg

Έψαξα στο easy living που είχα γράψει γι' αυτά τα κλαδιά το Πάσχα, να δω μήπως είχα ανεβάσει και φωτο (δεν είχα τελικά), αλλά διάβασα ότι την ιδέα την είχε ρίξει τότε η χρυσα81..Οπότε επιβάλλεται να την ευχαριστήσω ξανά και για τα Χριστούγεννα! ;) Χρύσα τέλεια η ιδέα σου!!! :D

Μου φαίνεται όμως λίγο άδειο το βάζο μέσα και λέω να βάλω κουκουνάρια..Τι λέτε εσείς κορίτσια; Καμιά ιδέα;;

τέλειο!κάτι παρεμφερές - με άλλα στολίδια βέβαια - είχα κάνει για τη βάφτιση του γιου μου. Εγω είχα βάλει μέσα στο βάζο λινάτσα, φαινόταν πολύ ωραίο...επίσης θα του πήγαινε κόκκινο γκοφρέ χαρτί

Ειρήνη πανέμορφα όλα , μπράβο!μου άρεσε ιδιαίτερα η σύνθεση στο κρυστάλλινο βάζο


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ειρήνη! Υπέροχα όλα! Καλές γιορτές κορίτσι μου! Συνέχιζε να ποστάρεις!

Κολλητό μου ξωτικό, ευχαριστώ πολυ!!!;);)

Σιγά-σιγά θα προχωρήσω.. και θ ανεβάσω κι άλλες!:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνη μου πολυ ομορφα ολα!

Φανταζομαι χαρα ο μικρος (οχι οτι εσυ πας πισω-αλλα ετσι ειναι τα χριστουγεννα πρεπει να γινομαστε λιγο παιδια)!

Να σαι καλά, Ευάκι μου!!! :P

Ου... το φιογκάκι λύσσαξε σήμερα!!! Έχει κάνει ένα δέντρο.... μπάχαλο αλλά τον άφησα να κάνει τα δικά του!!!! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου Ειρήνη μου, καλές γιορτές!! :D Πανέμορφο και το δέντρο και τα στολίδια σου! Ξετρελάθηκα βέβαια με το στολίδι με το όνομα του γιου σου, το συνηθίζουν πολύ στην Αμερική, κρίμα που δεν το έχουμε κι εμείς εδώ..Είναι το καλύτερο αναμνηστικό
! :)

Πράγματι, και γω το χω λατρέψει αυτό το στολίδι! Και κάθε χρόνο σκέφτομαι και τη φίλη μου, που μου το έκανε δώρο! Πολύ "ιδιαίτερο"! ;)

ΥΓ. Έχει πάρει κάποια από εσάς φωτάκια led για το δέντρο; Ξέρετε αν είναι ακριβά; :confused:

Ναι, συγκριτικά είναι αρκετά πιο ακριβά αλλά "αξίζουν" τα λεφτά τους. Και σε διάρκεια ζωής και σε κατανάλωση! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου Ειρήνη με Υγεία να το ξαναστολίσετε όλοι μαζί.Υπέροχο το δέντρο σου και τα στολιδάκια τέλεια ειδικά ο χιονάθρωπος με το όνομα του Ανδρέα.

Νάσια μου, φίλη μου, σ' ευχαριστώ από καρδιάς ;) .

Κορίτσια σας ανεβάζω και το επόμενο στάδιο με τα ρόδια.Επιτέλους αξιώθηκα να τα βάψω οπότε τώρα μένει να τα γυαλίσω με βερνίκι και να βάλω τα ημερολόγια και κορδελίτσες με γούρια για το 2013 και θα είναι έτοιμα για συσκευασία.Συμβουλή αν χρησιμοποιήσετε πηλό προτιμήστε τον DAS ή τον FIMO γιατί εγώ πήρα του jumbo και μου βγήκε σαν φύλλο(βλέπετε έναν πάνω αριστερά που είναι λίγο σηκωμένος ,αυτός είναι με του jumbo ενώ τα υπόλοιπα είναι με το DAS)θέλει συνέχεια γύρισμα και στεγνό χώρο γιατί εμένα άργησαν να στεγνώσουν παρόλο που τα είχα στο μπαλκόνι.Σκέφτηκα να τα τυλίξω με ζελατίνα και στην κορδέλα που θα την δένει να στερεώσω και από ένα στολίδι από τσόχα σαν το δεντράκι που φαίνεται παρακάτω και είναι ένα από τα στολίδια που θα φτιάξω για το παζάρι του σχολείου μαζί με τις υπόλοιπες μαμάδες από τον Σύλλογο Γονέων επίσης θα βάλουμε και κεράκια σαν αυτό που σας είχα δείξει και πιο μικρά ρόδια,δουλειές που ευτυχώς τις έχουμε μοιράσει.Στις 15 και 16 θα είναι το παζάρι μας οπότε και θα σας δείξω φωτογραφίες

Καταπληκτικά.. τελικά το χέρι σου πιάνει σε όλα βρε παιδί μου, σε ζηλεύω!

Α, και μου αρέσει και ο τρόπος που σκέφτεσαι να να τα τυλίξεις ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να τα κλαδάκια μας! :)

88281811.jpg

Έψαξα στο easy living που είχα γράψει γι' αυτά τα κλαδιά το Πάσχα, να δω μήπως είχα ανεβάσει και φωτο (δεν είχα τελικά), αλλά διάβασα ότι την ιδέα την είχε ρίξει τότε η χρυσα81..Οπότε επιβάλλεται να την ευχαριστήσω ξανά και για τα Χριστούγεννα! ;) Χρύσα τέλεια η ιδέα σου!!! :D

Μου φαίνεται όμως λίγο άδειο το βάζο μέσα και λέω να βάλω κουκουνάρια..Τι λέτε εσείς κορίτσια; Καμιά ιδέα;;

Πανέμορφα!!! Ειδικά ο μολυβένιος στρατιώτης σου.... τον λάτρεψα! ;)

Και γω θα συμφωνήσω για το να βάλεις κάτι μέσα. Κουκουνάρια, φελιζόλ όπως είπε η Νάσια μας, μία στρωση γκλίτερ κάτω-κάτω ή αναμένα φωτάκια! ;)

Υ.Γ. Θα σας βάλω φωτογραφία και από τα δικά μου :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη,πολυ ομορφα τα στολιδακια σας! καλη συνεχεια στους στολισμους (αν καταλαβα καλα δεν εχεις τελειωσει ακομα). και παλι σας ευχομαι να το χαρειτε το δεντρακι σας,καλα χριστουγεννα, με υγεια και ευτυχια!

Ευχαριστώ Μαριάννα μου. Ναι, ακόμα δεν έχω τελειώσει, καλά κατάλαβες. Προχωράμε σιγά-σιγά μαζί με τα καθημερινά και τα διαβάσματα, οπότε σιγά-σιγά για να το ευχαριτηθούμε! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη πανέμορφα όλα , μπράβο!μου άρεσε ιδιαίτερα η σύνθεση στο κρυστάλλινο βάζο

Ευχαριστώ Μυρτούλα!

Και μένα μου αρέσει πολύ! Τόσο λιτή και τόσο ταιριαστή στο σημείο που την έχω... :P Ευχαριστώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δέντρο δεν έκανα ακόμα - παρόλο που το πήρα το λευκό Ειρήνη - αλλά στόλισα μια γυάλα μου για το τραπέζι της κουζίνας:

PB240074.jpg

Τί ωραίος στολισμός γυάλας! Μου θυμίζει χιονόμπαλα που έχει μέσα μία παράσταση. Πολύ ωραία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...