Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

αχ τι ωραίες φώτο. κ του χρόνου σε όσες κοπέλες στόλισαν. υγεία κ χαρά σε όλους.εγώ εκεί κοντά στου αγίου νικολάου στολίζω κάθε χρόνο.

κορίτσια η κάθε φώτο από τα δικά σας στολίσματα είναι μοναδική. δεν χρειάζεται ούτε πολυτέλειες ούτε ακριβά πράγματα. προσωπικό γούστο, αγάπη κ νοσταλγία αυτά μόνο.

Οπως το λες, κορίτσι μου!

Μονο το προσωπικό γούστο, λίγα πράγματα και πολύ αγάπη και φροντίδα χρειάζονται!

Με το καλό να στολίσετε! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α θ'αρχίσω κι εγώ να στολίζω από τώρα μου φαίνεται,σας ζηλεύω...

Ειρήνη τι ωραίο δέντρο που έχεις.παρόμοια κρυστάλλινα στολίδια έχει και η μαμά μου και στολίζει το δέντρο της και είναι υπέροχο!!!:D

Ρηνιώ μου, ευχαριστώ, πολύ χαίρομαι που σου αρέσουν!!!! Και γω τα λατρευω και προσπαθώ να τα προσέχω γιατί τώρα που χρήματα για στολίδια... να είμαστε καλά μονάχα...;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σας άρεσαν τα ροδιά μου κορίτσια ελπίζω να δείχνουν εξίσου ομόρφα όταν τελειώσουν.

Ειρήνη μου τα στολίδια σου είναι ένα και ένα πολύ όμορφα σαν το στολίδι που τα στολίζει.Και του χρόνου!!!!

Νάσια μου, κορίτσι μου............ τι όμορφο ήταν αυτό που μου έγραψες????????!!!!! :P:p:p:p

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Like! like! χαχα! μα δεν καταλαβα, πως στο καλο το εκανες? δηλαδη σε καθε κορυφη απο κλαρακι..? ξαναγυρναγες πισω? μπερδευτηκα!

υ.γ.: μα και τις καρεκλες? :tongue:

Οχι, Μαριαννούλα μου, έτσι πωλούνται αυτά! Κλαράκια με ενσωματομένα λαμπάκια! ;)

Υ.Γ. χαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue: κάτσε να δεις... και μπάνιο.... και ακόμα δεν έχω προχωρήσει το δωμάτιο του φιογκακίου, την εξώπορτα, τις σκάλες του ορόφου μου... το ασανσέρ... :tongue::tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχαα!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Christmas-card-memory-book.jpg

Αρχειοθέτηση παλαιότερων χριστουγεννιάτικων καρτών..Αυτό κολλάει και στο easy living! :tongue:

Και εδώ το λινκ για να τυπώσετε το διαχωριστικό: https://www.box.com/s/gaomrx5ro8tife8yndjn

Κάπως έτσι κρατούσαμε τις παλιότερες κάρτες μας στην εταιρεία που ήμουν ώστε να μην κάνουμε κάτι ίδιο.

Υπέροχη ιδέα κοριτσι μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααα!

Ολες οι φωτογραφιες σας ειναι υπεροχες!

Ειρηνη μου,ποσο μου αρεσε ο στολισμος!!!Το δεντρο σου,ο φωτεινος Αι Βασιλης,τα ΚΛΑΔΙΑΑΑ...ειναι τελεια!Μας βαζετε για τα καλα στο κλιμα!

Ετσι να μπαινουμε και μεις στη διαδικασια να στολισουμε!Και γω λεω να στολισω το σ/κ,πρωτα Ο Θεος!!!

Τελειωσα ομως τα δωρακια για τις κολλητες μου και την κουνιαδα μου!!!!

Tα κερακια...

DSC00273.jpg

Οι καρτες...

DSC00274.jpg

Το ημερολογιο με τα παιδακια τα ανιψια μου...

DSC00272.jpg?noCache=1353869052


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να τα κλαδάκια μας! :)

88281811.jpg

Έψαξα στο easy living που είχα γράψει γι' αυτά τα κλαδιά το Πάσχα, να δω μήπως είχα ανεβάσει και φωτο (δεν είχα τελικά), αλλά διάβασα ότι την ιδέα την είχε ρίξει τότε η χρυσα81..Οπότε επιβάλλεται να την ευχαριστήσω ξανά και για τα Χριστούγεννα! ;) Χρύσα τέλεια η ιδέα σου!!! :D

Μου φαίνεται όμως λίγο άδειο το βάζο μέσα και λέω να βάλω κουκουνάρια..Τι λέτε εσείς κορίτσια; Καμιά ιδέα;;

marilou01 Παρα μα παρα πολυ ομορφο αυτο που εχεις κανει!Πραγματι,ισως χρειαστει να το γεμισεις με κατι το βαζο!Δε ξερω εαν ηδη στο εχουν προτινει,καθοτι δεν εχω προλαβει ακομη να διαβασω ολα τα μηνυματα,αλλα θα μου αρεσε μεσα στο βαζο να εβλεπα και χιονια!!!!:D


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

marilou01 Παρα μα παρα πολυ ομορφο αυτο που εχεις κανει!Πραγματι,ισως χρειαστει να το γεμισεις με κατι το βαζο!Δε ξερω εαν ηδη στο εχουν προτινει,καθοτι δεν εχω προλαβει ακομη να διαβασω ολα τα μηνυματα,αλλα θα μου αρεσε μεσα στο βαζο να εβλεπα και χιονια!!!!:D

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Τρία ευρώ τα είχα πάρει τα κλαδιά αυτά το Πάσχα και τα είχα αποθηκεύει πάνω απ' τα ντουλάπια της κουζίνας..Δεν περίμενα ότι θα αντέξουν, κι όμως μια χαρά είναι! Τα στολίδια είναι μια κασετίνα απ' το DIA, 10 ευρώ..τίποτα! :D Ναι, μου το είπαν και τα κορίτσια, θα βάλω χιόνι και κουκουνάρια μέσα και θα τυλίξω και μια κόκκινη κορδέλα :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!

Χάθηκα αλλά σας παρακολουθώ κι έχω ξετρελαθεί με τις ιδέες σας και τους υπέροχους στολισμούς σας. Αφού σκέφτομαι φέτος να κάνω κάποιες αλλαγές στο στολισμό μου. Έχω επηρρεαστεί πολύ.

Ειρήνη, πανέμορφα όλα μέχρι τώρα. Και του χρόνου με υγεία. Μου άρεσαν πολύ οι μπάλες σου με το τούλι.

Marilou, στολίζω κι εγώ κλαδιά εδώ και πολλά χρόνια και χριστούγεννα αλλά και πάσχα. Βέβαια τα δικά μου είναι πολύ μικρότερα γιατί το βάζο είναι για την τραπεζαρία μου. Εγώ βάζω μέσα στο βάζο ύφασμα και δίχτυ και φαίνεται όμορφα.

Υ.Γ. Θυμήστε μου παρακαλώ πως ανεβάζω φώτο. Θα στολίσω αυτό το ΣΚ γιατί αυτό που μας πέρασε δυστυχώς δεν πρόλαβα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χριστουγεννιατικα κοριτσια....

σας παρακολουθω αν και βιαστικα και δεν προλαβα να γραψω.

ειρηνη παρα πολυ ομορφα ολα σου τα στολιδια και ολος ο στολισμος σου. μου αρεσαν και εμενα τα κλαδια σου. θελουν πριζα; νομιζω ειδα καπου τωρα τελευταια να πουλανε και αμα τα πετυχω θα ο επεξεργαστω.. βεβαια βαζα κατω εγω δεν εχω αφημενα, μονο ενα σε πολυ κρυφη γωνια.

μαριλου μου μπραβο και σε σενα... πολυ ωραια τα κλαδακια στο βαζο. σκοπευουμε να εκδραμουμε και σκοπευω να μαζεψω κουκουναρια και κλαδια...

υγ. μαριλου μου εμεις εχουμε καταφερει κατι ψιλα με τον υπνο αλλα μονος του ακομα δεν κοιμαται:?. θα γινει και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααα!

Ολες οι φωτογραφιες σας ειναι υπεροχες!

Ειρηνη μου,ποσο μου αρεσε ο στολισμος!!!Το δεντρο σου,ο φωτεινος Αι Βασιλης,τα ΚΛΑΔΙΑΑΑ...ειναι τελεια!Μας βαζετε για τα καλα στο κλιμα!

Ετσι να μπαινουμε και μεις στη διαδικασια να στολισουμε!Και γω λεω να στολισω το σ/κ,πρωτα Ο Θεος!!!

Τελειωσα ομως τα δωρακια για τις κολλητες μου και την κουνιαδα μου!!!!

Tα κερακια...

DSC00273.jpg

Οι καρτες...

DSC00274.jpg

Το ημερολογιο με τα παιδακια τα ανιψια μου...

DSC00272.jpg?noCache=1353869052

Μόνο το ημερολόγιο βλέπω Μαρία μου!

Χαίρομαι πολύ που σου άρεσαν! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

88735055128513194_fajy6ItU_c.jpg

Καλημερα και καλη βδομαδα,αλλη μια ωραια ιδεα για να στολισετε μια γωνια του σπιτιου σας.Την ειδα και μου αρεσε πολυ,για αυτο ειπα να την προτεινω!!!

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα να εχουμε!Χρονια πολλα σε οσες εορταζουν ή εχουν εορταζοντες στο σπιτι!!!!

manoutita ειναι τελειοοοοο!Πες μου σε παρακαλω,ειναι γυαλες η μια πανω στην αλλη?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...