Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      • Καλή τύχη! 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

marilou01 δεν το καταλαβα αμεσως πως ειναι δικια σου κατασκευη! το λατρεψα!

marilou01 θα μπορούσες να βάλεις μικρές μπαλίτσες ή χάνδρες στην βάση των κλαδιών σου ή επίσης και χιόνι-φενιζόλ,πάντως όπως και να το κάνεις θα είναι υπέροχο.Μπράβο!!
τέλειο!κάτι παρεμφερές - με άλλα στολίδια βέβαια - είχα κάνει για τη βάφτιση του γιου μου. Εγω είχα βάλει μέσα στο βάζο λινάτσα, φαινόταν πολύ ωραίο...επίσης θα του πήγαινε κόκκινο γκοφρέ χαρτί

Πανέμορφα!!! Ειδικά ο μολυβένιος στρατιώτης σου.... τον λάτρεψα! ;)

Και γω θα συμφωνήσω για το να βάλεις κάτι μέσα. Κουκουνάρια, φελιζόλ όπως είπε η Νάσια μας, μία στρωση γκλίτερ κάτω-κάτω ή αναμένα φωτάκια! ;)

Μαριλού είναι πολύ ομορφα!Δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις ,εδω δίνουμε ιδέες η μία στην αλλη.

Και πάλι εγω δεν βλέπω να στολίζω κλαδια ,δεν εχω καπου να τα βαλω,αναβάλλεται για το Πάσχα!:P:tongue:

Μπορειςε να βαλεις λίγα κοντά κλαδακια ,δυο τρια μικρα κουκουνάρια και ελάχιστο χιόνι ωστε να δείχνει φυσικό.;)

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! :) Επειδή μου άρεσαν όλες οι ιδέες σας θα επιχειρήσω να κάνω κάτι σε στρώσεις μέσα στο βάζο κι ελπίζω να πετύχει..Χιόνι στον πάτο, κουκουνάρια, μπάλες και γκοφρέ χαρτί :D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν κορίτσια, ετοιμάζω πρότζεκτ χειροτεχνίας! Μου έχουν μείνει άπειρα βραχιόλια από καουτσούκ απ' το καλοκαίρι και σκεφτόμουν πώς μπορώ να τα αξιοποιήσω..Στην αρχή έλεγα να τα χρησιμοποιήσω σε αμπαλάζ, αλλά πέτυχα στο pinterest μια ιδέα για χριστουγεννιάτικα στολίδια! Θα κάνω την προεργασία σήμερα και αύριο θα κάνω ένα δείγμα να δω πώς βγαίνει..Αν πετύχει θα το ποστάρω ;):D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά!

Περιμένω πως και πως το άλλο Σαββατοκύριακο να στολίσω κι εγώ. Μέχρι τότε συνεχίζω τις καλλιτεχνίες μαζί με τη μικρή.

Η δεύτερη φουρνιά στολιδιών, με αλατοζύμη αυτή τη φορά, είναι έτοιμη!

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/11/blog-post_25.html


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσάκια μου!

Συνεχίζω, πολύ χαλαρά όμως... ;)

Η καμπανούλα μου, λατρεμένο δώρο από μια φίλη

DSC00764.jpg

Καρεκλίτσες στολισμένες με καπελάκια....

DSC00762.jpg

DSC00761-1.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σας άρεσαν τα ροδιά μου κορίτσια ελπίζω να δείχνουν εξίσου ομόρφα όταν τελειώσουν.

Ειρήνη μου τα στολίδια σου είναι ένα και ένα πολύ όμορφα σαν το στολίδι που τα στολίζει.Και του χρόνου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να και τα δικά μας τα κλαράκια.... ;)

Ελπίζω να σας αρέσουν... μας κάνουν τέλεια ατμόσφαιρα...! :P

DSC00759.jpg

Like! like! χαχα! μα δεν καταλαβα, πως στο καλο το εκανες? δηλαδη σε καθε κορυφη απο κλαρακι..? ξαναγυρναγες πισω? μπερδευτηκα!

υ.γ.: μα και τις καρεκλες? :tongue:


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

mod+podge+metal+tag+christmas+list+photo+ornament-3.jpg

Και μια ωραία ιδέα, αν και κάπως "μπελαλίδικη", ψάχνοντας να βρω στολίδια-αναμνηστικά των παιδιών μας, όπως αυτό το πανέμορφο της Ειρήνης :)

Στολίδι για το δέντρο με το δώρο που ζήτησε κάθε χρονιά το παιδάκι μας!

Οι οδηγίες για την κατασκευή εδώ: http://www.positivelysplendid.com/2011/11/photo-christmas-list-ornament-tutorial.html


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Ετικέτες

BDfunchristmas_blanklabels2.jpg

BDfunchristmas_blanklabels1.jpg


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααα ξεκινήσατε ήδη τα στολίσματα!!!Και του χρόνου κορίτσια!!!Εμείς θα στολίσουμε το επόμενο σ/κ κ θα σας ανεβάσω φωτό!

Ειρήνη τρελάθηκα με τα φωτάκια στα κλαδάκια!Πολύ όμορφα!

Ευχαριστώ κορίτσι μου!

Με το καλό να στολίσεις και συ! :P Καλές γιορτές!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη ,σου εγραψα και δίπλα ,να ειστε καλά και του χρονο να στολίζεις με την ίδια εμπνευση και χαρα.Πραγματικα είναι όλα πανεμορφα!Οι μπαλες της Τζορτζίνας υπέροχες,το ίδιο και τα καδια με τα φωτάκια και επίσης το δεντρο σας.Πολύ φινο!!!!Μπραβο!!!!

Πολύ χαίρομαι που σου άρεσαν, αδερφή! ;)

:D :D

Εχουμε δρόμο ακόμα αλλά σιγά-σιγά το προχωράμε...

Με το καλό και εσείς!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ αχ....αυτό ακριβώς θέλω να κάνω με μια μεγάλη γλάστρα μου - σε μέγεθος σαν αυτό το βάζο - που είχε μέσα φυτό, χάλασε και δεν θέλω να ξαναβάλω φυτό. Θέλω κάτι σε κλαράκια σαν αυτά τα δικά σου Ειρήνη να τα στολίζω με διάφορα κάθε εποχή. Λέτε να χει στο τζάμπο ή στο oneiro signe?Εσυ τα δικά σου Ειρήνη μου από πού τα χεις πάρει?

Μυρτούλα μου, τα πήρα από τα καταστήματα ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΤΟΣ, με ηλεκτρολογικό υλικό.

Κάνουν υπέροχη ατμόσφαιρα και τα έχω όλη τη χρονιά! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη Κυριακη κοριτσια.Απ'οτι βλεπω το Χριστουγεννιατικο κλιμα καλα κρατει!!!!

Ειρηνη μου,ολα ειναι πολυ ομορφα,και του χρονου να ειστε γεροι κοπελα μου και να στολισετε με το ιδιο κεφι και χαρα.

Σε υπέρ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! :D

Καλές γιορτές να έχετε! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...