Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Eimai egkuos??


Recommended Posts

Gia sas koritsia opos esas tha ithela tosi polu na meino egkuos!Tha ithela na sas rotiso epeidi den gnorizo ean uparxei periptosi na eimai egkuos.Eixa periodo 22 sep kai 22 okt.....pote einai oi gonimes meres pou lene oti tote mporeis na meineis egkuos?eixa epafi 5 noebriou....mporei na emeina egkuos i oxi?Den mporo na kano akomi test egkumosinis gt einai akomi noris...alla opos k eseis epidei anupomono kai thelo toso polu na eimai egkuos den mporo na perimeno....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου!σε έναν κύκλο 30 ημερων όπως ήταν ο προηγούμενος η ωορρηξία γίνεται περίπου την 16η μέρα.Αν πάντα έχεις κύκλο 30 ημερων η επόμενη ωορρηξία είναι περίπου στης 6 Νοεμβρίου οπότε έχεις πιθανότητες!Ευχομαι το καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος.ναι αν εχεις σταθερο κυκλο υπαρχει μεγαλη πιανοτητα να εισαι εγκυος!ετσι ειχε αρχισει κ η δικια μου εγκυμοσυνη κ εγω δεν το ειχα καταλαβει καν.το μονο που πρεπει να κανεις ειναι λιγες μερες υπομονη οσο δυσκολο κ αν ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xtes eprepe na adiathetiso alla den adiathetisa...exo kati enoxliseis xamila , exo 3 meres pou to bradu exo ponokefalo kai exei pristhei to stithos m ligo alla den me ponaei...ti lete ...einai simadia egkumosinis?Na arxiso na elpizo?Leo na kano ena test aurio...einai lete noris i oxi?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Xtes eprepe na adiathetiso alla den adiathetisa...exo kati enoxliseis xamila , exo 3 meres pou to bradu exo ponokefalo kai exei pristhei to stithos m ligo alla den me ponaei...ti lete ...einai simadia egkumosinis?Na arxiso na elpizo?Leo na kano ena test aurio...einai lete noris i oxi?:confused:

αυριο θα εισαι στη δευτερη μερα καθυστερησης ε?

κανε ενα με πρωινα ουρα

ελπιζω να δεις ενα μεγαλο +++++++++

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοείται να πάρεις clear blue !!αλλά και το self clear που λέει και καλά από τη σύλληψη είναι καλό!Εγω αυτά τα δύο είχα κάνει!!Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!Πάντως εχω να σου πω να μην πας για χοριακή αν δε δεις θετικό τεστ, γιατί εγω το έκανα και απογοητεύτηκα πολύ!!!!!!Ελπίζω και εγω να μην αδιαθετήσω!!!ενημερωσέ μας!!!Και σήμερα μπορείς να το κάνεις γιατί αν είσαι στην καθυστέρηση όπως λες πρέπει να δείχνει!!Εμένα στον γιο μου έδειξε 3-4 μέρες πριν!!!!Και είχα χοριακή 20!!Καλά αποτελέσματα καρδούλα!!

Link to comment
Share on other sites

ax koritsia briskomoun ektos athina kai den eixa internet na do ta mnm sas kai eixa parei idi ena test to predictor...to ekana simera kai m bgike arnitiko...:-( stenaxorithika polu....imoun apo pano kai elega ante emfanisou grammoula!!!!alla tipota...an sunexiso na exo kathisterisi tha paro ena test clear blue sigoura!!!

Link to comment
Share on other sites

ax koritsia briskomoun ektos athina kai den eixa internet na do ta mnm sas kai eixa parei idi ena test to predictor...to ekana simera kai m bgike arnitiko...:-( stenaxorithika polu....imoun apo pano kai elega ante emfanisou grammoula!!!!alla tipota...an sunexiso na exo kathisterisi tha paro ena test clear blue sigoura!!!

μακαρι να ήταν απ τα προβληματικά και τελικά να είσαι!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας είμαι καινούργια και θέλω την πολύτιμη βοήθεια σας!!! Λοιπόν αρχίζω :) εδώ και μια εβδομάδα περίπου πονάει το στήθος μου είχα πρήξιμο και 4 μέρες περίπου είχα φαγούρα ακόμα πονάει η κοιλία μου χαμηλά και έχω συχνοουρία και υγρά. Περιοδο είχα τελευταία φορά 24/12 και έχω κύκλο 30 ημερών περιμένω ξανά 23/1... Πείτε μου την γνώμη σας έχω τρελαθεί λέτε να γίνω μανούλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...