Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Eimai egkuos??


Recommended Posts

Γεια σας είμαι καινούργια και θέλω την πολύτιμη βοήθεια σας!!! Λοιπόν αρχίζω :) εδώ και μια εβδομάδα περίπου πονάει το στήθος μου είχα πρήξιμο και 4 μέρες περίπου είχα φαγούρα ακόμα πονάει η κοιλία μου χαμηλά και έχω συχνοουρία και υγρά. Περιοδο είχα τελευταία φορά 24/12 και έχω κύκλο 30 ημερών περιμένω ξανά 23/1... Πείτε μου την γνώμη σας έχω τρελαθεί λέτε να γίνω μανούλα?

Σου το εύχομαι ολόψυχα!Να σε ρωτήσω είχες ποτέ παρόμοια συμπτώματα όταν περίμενες να αδιαθετήσεις ή είναι η πρώτη φορά που αισθάνεσαι τέτοιες "ενοχλήσεις";


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

georgia μου θετικά τα συμπτώματα που περιγράφεις, εσύ ξέρεις καλύτερα τον εαυτό σου και μπορείς να καταλάβεις το διαφορετικο, εγώ παντως 2 φορές που εμεινα εγκυος δεν το κατάλαβα απο συμτώματα ηταν ιδια ακριβώς οπως της περιοδου, πρησμένο στήθος,πονάκια περιοδου και τα γνωστα


eNortjKzUjK0NDc1NVeyBlwwFcYC3w,,12.png
Link to comment
Share on other sites

Σου το εύχομαι ολόψυχα!Να σε ρωτήσω είχες ποτέ παρόμοια συμπτώματα όταν περίμενες να αδιαθετήσεις ή είναι η πρώτη φορά που αισθάνεσαι τέτοιες "ενοχλήσεις";

Είχα αλλά πάντα την ημέρα που ήταν να έρθει που πονάει η μέση μου και τέλος όχι όμως έτσι.. Άρχισαν αυτά πολύ πριν αναμενόμενη περίοδο μου.

Link to comment
Share on other sites

Είχα αλλά πάντα την ημέρα που ήταν να έρθει που πονάει η μέση μου και τέλος όχι όμως έτσι.. Άρχισαν αυτά πολύ πριν αναμενόμενη περίοδο μου.

Αυτά είναι συμπτωματάκια που μπορεί να δηλώνουν εγκυμοσύνη. Όμως συμφωνώ με την κοπέλα που λέει ότι εσύ ξέρεις καλύτερα το σώμα σου. Κι εγώ είχα κάτι πονάκια πολύ διαφορετικά από της περιόδου, κάτι σα φτερουγίσματα στην κοιλιά και έτσι το κατάλαβα πριν κάνω το τεστ. Σου το εύχομαι πάντως. Αν έχεις καθυστέρηση την πρώτη μέρα κάνε τεστ...Πες μας τι έγινε τελικά


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν εχθές το βραδύ κάθισα και μιλησα με το αγόρι μου . Όπως είπαμε τελευταία περίοδο είχα 24/12 κύκλος 30 ημερών ωορηξια πρέπει να είχα 8/1 οπού κάναμε και ζουζουνιες γόνιμες μέρες πρεπει από 03/01/2013 έως 11/01/2013 τι λέτε???ΑΧ Θα τρελαθω εχω ακομα μια εβδομαδα αναμονης..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...