Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Βαφτίσαμε την Κυριακή την μπέμπα μας, ΙΟΥΛΙΑ!

Ήταν όλα υπέροχα και το χαρήκαμε πολύ. Τέλειωσαν και τα τρεχάματα. Τώρα καφεδιαζόμαστε τα πρωινά παρέα με το σύζυγο που "χτύπησε" άδεια. Τι ωραία που είναι να μη δουλεύεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ann Mari καλώς ήρθες!!!

Για παιδίατρο προτείνω την Αλίκη Νικολαίδου. Εγώ εκεί πάω η μικρή μου και είμαι πολυ ευχαριστημένη. Έχει μεγάλη εμπειρία, συμπεριφέρεται πολύ καλά στα παιδάκια και είναι πολύ αποτελεσματική. Για γυναικολόγο δεν έχω άποψη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλή χρονιά σε όλες. Να είστε υγιείς εσείς και οι οικογένειες σας για να μπορέσετε να εκπληρώσετε τις επιθυμίες σας. Όσες τις έχετε εκπληρώσει να έχετε την χαρά να τις απολαμβάνετε κάθε μέρα... Οι κακοτυχίες και η θλίψη ας περάσουν στο παρελθόν και να μείνουν πίσω μαζί με τον χρόνο που έφυγε...

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία ευχή έδωσες φουντουκάκι!!!!!

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου για το 2013 να ζούμε μόνο χαρές γιατί αυτό αξίζουν και τα ζουζούνια μας. Δεν κάνει να μας βλέπουν σκυθρωπούς και στεναχωρημένους.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπερα. Είναι σεμινάρια τα οποία απευθύνονται σε γονείς αλλά και μελλοντικούς γονείς. Είναι του Υπουργείου Παιδείας και υλοποιούνται δωρεάν στην Ροδόπη όπως και σε ολόκληρη την χώρα. Για εγγραφές μπορείτε να καλείται στο παραπάνω τηλ καθώς και για πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Νηπιαγωγός με πτυχίο Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία αναλαμβάνει τη φύλαξη και δημιουργική απασχόληση των παιδιών σας. 4 έτη Εμπειρία με παιδάκια από 8 μηνών καθώς και με δίδυμα! Μεγάλη ευελιξία στο ωράριο, μεταφορικό μέσο και τιμές πολύ συζητήσιμες.

Επικοινωνία:6978106338 καθώς και στο [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα κορίτσια εγω μένω κομοτηνή και πηγαίνω στην πράπα...αλλά αυτή συνεχίζει και κάνει τον υπέρηχο απο κάτω και έχω ακούσει απο κοπέλες να αλλάζουν γιατρό γι'αυτό το λόγο.Γιατί τον κάνει απο κάτω ξέρει καμία?

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι, αυτό που λες πρώτη φορά το ακούω. Να αλλάζουν δηλαδή γιατρό γιατί κάνουν το υπέρηχο από κάτω.

Είμαι 38 χρονών. Έχω πάει σε πολλούς γιατρούς. Το γεγονός είναι ένα. Ο υπέρηχος όταν ΔΕΝ είσαι έγκυος πλέον γίνεται από κάτω. Από πάνω σε εξετάζει ο γιατρός με υπέρηχο από τον 3-4 μήνα μιας εγκυμοσύνης και μετά. Κι αυτό ισχύει για όλους τους γιατρούς και για το λόγο ότι βλέπουν καλύτερα από κάτω. Οι γιατροί που συνεχίζουν να βλέπουν από πάνω είναι της παλιάς σχολής. Θα σου πω ένα παράδειγμα. Το 1997 πήγα σε ένα παλιό γιατρό στην Θεσ/νίκη για εξέταση. Με εξέταση με υπέρηχο από πάνω και δεν είδε ότι είχα κύστη στην ωοθήκη και μάλιστα 4 εκατοστών. Την είδε ο Χαμζαδάκης ένα μήνα μετά με εξέταση από κάτω.

Δεν νομίζω πάντως να υπάρχει πλέον γιατρός που εξετάζει με υπέρηχο από κάτω.

Έχεις ακούσει εσύ κανέναν που κάνει το υπέρηχο από πάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...