Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Aangelika8 είπε:

      Μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα από τον προεμφυτευρικο κ δεν αφήνω τίποτα στην τύχη! Με μια εξέταση αίματος γίνονται όλες οι εξετάσεις για θρομβοφιλια? Τα αποτελέσματα αργούν να βγουν? 

      Ναι εξέταση αίματος είναι. Εμένα μου ειχαν πει 6 εργάσιμες αλλά βγήκαν νωρίτερα. Κορίτσια μόλις μίλησα με την οικονομ για το θέμα (ο γυναικολόγος δεν έχει επικοινωνήσει ακόμα). Εκείνη μου είπε πως συμφωνεί με τον γυναικολόγο στο ότι δεν είχα κανένα λόγο να μπω σε διαδικασία εξετάσεων για κληρονομική θρομβοφιλια. Το συγκεκριμένο γονιδιο  που με προβληματίζει δεν έχει καμία κλινική σημασια στην κύηση. Και ότι η χρήση ή όχι αντιπηκτικών εξαρτάται κυρίως απο το ιστορικό της γυναικασ και τη φάση της κύησης.. αυτό το τελευταίο δεν το καταλαβαίνω.. δηλαδή ποιος θα μου πει αν χρειάζομαι.. ο γυναικολόγος έλεγε όχι πριν τις εξετάσεις αυτές.. μου είπε αν θέλω να παω και στο Έλενα για περαιτέρω συζήτηση.. έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι γίνεται… 

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ειμαι νεα στο φορουμ και ηθελα την βοηθεια σας.Σημερα εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο τριτο εχω αλλα 2 παιδακια και ειμαι πολυ αγχωμενη με το θεμα γιατρου ειμαι ασφαλισμενη στον ανδρα μου στο εοππυ και θα ηθελα να πειτε γνωμες για το νοσοκ κομοτηνης αρχικα και δευτερον για τις αλεξανδουπολης και γιατρους που εχετε καποια εμπειρια μαζι τους.Σ την κομοτηνη δεν υπαρχει απο οτι ξερω εξω γιατρος συμβεμβλημενος γιατρος με το εοππυ και επομενως πληρωνεις εξετασεις αιματος κ γιατρο μεσα παλι εδω δεν εχω ακουσει για καποιον κατι και φοβαμε θα μεβοηθουσε πολυ εαν καποια γεννησε προφατα με το εοππυνα πει τι υσχυει τι πληρωνεις δηλ στο νοσοκομειο εαν περνεις πισω και τα σχετικα και σε ποιο γιατρο πηγε στο δευτερο μου γεννησα αλεξανδρουπολη και ειχα παρει καποια λεφτα πισω αυτο με το νεο συστημα υπαρχει ? Ακομα τι γινετε εαν παω στην κλινικη το εοππυ καλυπτει τπτ συγνωμη που τα λεω μπερδεμενα αλλα ειμαι και εγω μπερδεμενη οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΟΚ ΝΙΟΝΙΩ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΨΙΛΟΧΑΜΟΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ!

ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Γιατί δε συνεννοηθήκαμε για προχθές Κυριακή; Το σκέφτομαι συνέχεια και λέω τι βλακεία που δε σε είπα να βρεθούμε την Κυριακή. Βγήκα με τα παιδιά και ήμουν εκεί για κανα δίωρο.

Για σήμερα Τρίτη δυστυχώς περιμένω την κουνιάδα μου. Θα σε ειδοποιήσω για την Πέμπτη αν και πάλι χλωμό το βλέπω. Ειδάλλως πάμε για Σ/Κ.

Το μήνυμά που σου έστειλα το είδες;

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ. ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣ, ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΚΑΡΩΣΩ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ fountoukaki και εγω ακουσα για γαλαζιο και κοντομανωλη καλα λογια ...Δ εν μου λες του ζητησες εσυ μονοκλινο και του εδωσες εχτρα χρηματα για αυτον μετα την γεννα κ χωρια ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ?Εαν επειτρεπεται πριν ποσο καιρο γεννησες και τι ασφαλεια ειχες πληρωσες στο νοσοκομειο? εχω ακουσει οτιειναι πολυ σοβαρος ο γαλαζιος και δεν πολυ μιλιετε ισχυει θα εκτιμουσα πολυ να την απαντηση σου γιατι ειμαι αναμεσα στους 2 σε ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου αρέσει που διαβάζω ότι πάτε στα παπάκια και στην Ζυμβρακάκη!!!

Εκεί μεγάλωσα!!!!!!!!!!!! Στην Ζυμβρακάκη πήγαμε και εμείς μερικές φορές το καλοκαίρι, αλλά η μεγάλη το σκάει και τρέχουμε μη βγει στο δρόμο....:tongue:

Είναι όμως ωραία παιδική χαρά!

Μήπως ξέρετε καμιά μαμά που ψάχνει κοπέλα να της κρατήσει το παιδάκι;

Αναλαμβάνω εγώ να φροντίζω παιδάκια και ψάχνω παιδάκι να κρατήσω. Έχετε ακούσει κάτι;


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ

ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 19 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΙΚΑ.ΤΟ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ. ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΤΙ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ, ΑΡΝΗΘΗΚΕ. ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ. ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΦΟΒΗΣΕ Ο ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΟΜΙΛΙΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΣΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Μία φίλη την παρακολουθούσε ο Κοντομανώλης και έχει να πει τα καλύτερα γι' αυτόν όπως επίσης και μια φίλη μου γειτόνισσα που γέννησε πρόωρα αλλά στην ουσία ο Κοντομανώλης την έσωσε με την σωστή απόφαση που πήρε και το ενδιαφέρον που έδειξε για την περίπτωσή της. Για τον Γαλάζιο δεν έχω ακούσει κάτι.

Μέριλιν, έλα κι εσύ στην παρέα μας. Να το οργανώσουμε αν μπορέσουμε. Το ξέρω είναι δύσκολο ειδικά τώρα που χαλάει σιγά σιγά ο καιρός αλλά έστω και έναν παιδότοπο κάποια στιγμή να μπορέσουμε να πάμε για να γνωριστούμε. Δυστυχώς γι' αυτό που ρωτάς, δεν ξέρω κάποια μαμά που να ψάχνει για γυναίκα. Αν προκύψει κάτι θα σ΄ έχω στα υπόψη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί όχι! Τώρα που χειμωνιάζει σε παιδότοπους θα την βγάζουμε....:P

Θα χαρώ να γνωριστούμε!


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΡΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗ ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΟΠΟΥ ΔΕΙΤΕ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ!!!!" ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ.

ΜΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!Έχω να μπώ στο forum κ εγώ δεν θυμάμαι απο πότε!! Νιονιώ να σου ζήσει η μπεμπούλα σου κ να είναι καλότυχη! Η μικρή μου έγινε 1,5 χρονών κ είναι απίστευτα ζωηρή! Όταν έιναι ξύπνια την κυνηγάμε κ όταν κοιμάται προσπαθώ να κάνω καμιά δουλειά, οπότε δεν μου μένει χρόνος για τίποτα, γι αυτό κ χάθηκα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΡΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗ ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΟΠΟΥ ΔΕΙΤΕ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ!!!!" ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ.

ΜΑΚΙΑ

Σήμερα ήμασταν σε παιδικό πάρτι αλλά αύριο, Κυριακή απόγευμα (φυσικά αν το επιτρέπει ο καιρός), εμείς θα βγούμε στα "παπάκια".

Η κόρη μου συνήθως φοράει πατίνια και ο γιος μου έχει ποδηλατάκι μπλε (χωρίς βοηθητικές φυσικά γιατί γίναμε μεγάλα παιδιά). Εγώ με το καρότσι κάθομαι σε κάποιο τραπέζι ουρλιάζοντας "Φίλιππε". Δεν υπάρχει περίπτωση να μη με ακούσετε. Με ακούνε μέχρι και δυο τετράγωνα πιο κάτω :tongue:!

Φουντουκάκι, ελπίζω τουλάχιστον εσύ να μπορέσεις να έρθεις.

Μέριλιν και Μαγκναμάρα αν μπορέσετε κι εσείς θα ήταν πολύ ωραία να βρεθούμε όλες μας εκεί.

Εντάξει... δεν είναι πολύ οργανωμένο αλλά ελπίζω κάτι να γίνει...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω νιονιω !!Πηγα στον Κοντομανωλη αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη και ακομα ειμαι σε επιλογη γιατρου θα ηθελα εαν γεννησε καποια φυσιολογικα και εχει εμπειρια καλη απο τον γιατρο δηλ ηταν εκει και την βοηθησε στην γεννα ακουγονται για ολους αλλα πρεπει να εισαι και λιγο τυχερη και εγω τραβαω λιγο τους ....Σας ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πού θα πάτε αυτό το Σαβ/κο βολτούλα;

Παίρνετε και τους μπαμπάδες μαζί;:P

Πείτε μου για να κανονίσουμε να βρεθούμε!!!


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...