Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΟΝΙΩ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ CAFE ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΣΕ. ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ-ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΕΣ ΩΡΕΣ. ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ. Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ. ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΧΕΤΑΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ.

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΜΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα νέα μας: γινόμαστε οκτώ μηνών το Σάββατο. Ολόκληρες κοπέλες πια. Τρώμε το φαγάκι μας αλλά κρατάμε σιλουέτα (μάλλον από τον μπαμπά θα πήρε). Κάνουμε πολλές βόλτες μιας και εγώ δεν δουλεύω ακόμα και θα αργήσω αρκετά να επιστρέψω στη δουλειά.

Τα μεγάλα συνεχίζουν με το σχολείο χωρίς κανένα πρόβλημα αν και ο μεσαίος μου θεριεύει επικίνδυνα. Ακόμα ψάχνω τον τρόπο να συνεννοηθώ μαζί του ότι ξεφεύγει.

Εσείς πως τα πάτε;

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μήπως ξέρετε κανέναν παιδοψυχολόγο στην Κομοτηνή;

Στην Κομοτηνή νομίζω δεν έχει αλλά έχει στην Αλεξ/πολη

http://www.vrisko.gr/search/%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%88%CF%85%CF%87%CE%AF%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%B9/%CE%91%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B7-%CE%95%CE%92%CE%A1%CE%9F%CE%A5/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

καλημερα κοριτσια και εγω γεννημα θρεμα κομοτηνης και προσεχως νεα μανουλα .ειμαι 21 και ειμαι στο δευτερο μηνα εγκυμοσυνης..παω στην πραπα και εγω και μου ειπε οτι μεχρι τον τριτο μηνα ο υπερυχος γινεται απο κατω..επισης ηθελα να ρωτησω αν καποια μανουλα εχει εμπειρια απο την συγκεκριμενη γιατρο σε θεματα αυχενικησ και β-επιπεδου..επισης αν ξερει καποια ποσο κοστιζει η κλινικη θεομητωρ??παιζει ρολο η ασφαλεια ??φιαφωτιστε με δεν εχω ιδεαα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Τινάκι!

Στην Πράπα έκανα για τα δύο τελευταία μου παιδιά την αυχενική. Εγώ δεν έχω παράπονο. Η Πράπα δεν κάνει β επιπέδου εξέταση. Θα σε προτείνει τον Σπαθόπουλο και τον Βασάρα στην Αλεξ/πολη. Επειδή έχω πάει και στους δύο, προσωπικά θα σου σύστηνα τον Βασάρα. Και ο Σπαθόπουλος είναι πολύ καλός γιατρός αλλά "πάσχει" από συμπεριφορά. Σε συμβουλεύω να κλείσεις κανένα μήνα νωρίτερα ραντεβού στους Αλεξ/πολίτες για β' επιπέδου αν το αποφασίσεις τελικά.

Σχετικά με τη γέννα στην κλινική δεν γνωρίζω γιατί εγώ γέννησα και τις τρεις φορές στην Αλεξ/πολη. Ίσως να γνωρίζει κάποια άλλη κοπέλα.

Με το καλό να γεννήσεις!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσι δεν περιμενα απαντηση γιατι ολα τα σχολια ηταν με παλιεσ ημερομηνιες....ευχαριστω πολυ να ρωρησω και κατι αλλο???ποσο κοστιζουν οι εξετασεις αυτες αυχενικη κυριως γιατι αυτη περιμενουμε να κανουμε??ρωτησα την γιατρο αλλα δεν μου απαντησε μου ειπε απλα οτι ο υπερυχος πριν την αυχενικη για να δουμε σε ποια βδομαδα ειμαι θα κοστισει οχι 35 αλλα 30 γιατι πεφτει κοντα με την αυχενικη και τα εχει πιο χαμηλα..

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσι δεν περιμενα απαντηση γιατι ολα τα σχολια ηταν με παλιεσ ημερομηνιες....ευχαριστω πολυ να ρωρησω και κατι αλλο???ποσο κοστιζουν οι εξετασεις αυτες αυχενικη κυριως γιατι αυτη περιμενουμε να κανουμε??ρωτησα την γιατρο αλλα δεν μου απαντησε μου ειπε απλα οτι ο υπερυχος πριν την αυχενικη για να δουμε σε ποια βδομαδα ειμαι θα κοστισει οχι 35 αλλα 30 γιατι πεφτει κοντα με την αυχενικη και τα εχει πιο χαμηλα..

δεν ξερω να σου πω δεν εκανα ακομη.ποσο εισαι?που θα γεννησεις?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω αν διάβασες το δικό μου προηγούμενο σχόλιο που σου απάντησα. Πάντως σχετικά με τιμές αυχενικής αν θυμάμαι καλά ήταν στα 90 ή στα 100 ευρώ πέρυσι αλλά να δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Σχετικά με τον υπέρηχο και στην Πράπα που πήγαινα αλλά και στον προηγούμενο μου γιατρό μέχρι την αυχενική σου κάνουν υπέρηχο κολπικά και από εκεί και πέρα από την κοιλιά.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω να σου πω δεν εκανα ακομη.ποσο εισαι?που θα γεννησεις?

εγω ειμαι στο δευτερο μηνα λογικα ελεγα στο νοσοκομειο κομοτηνησ γτ εχω μια γνωστη που γεννησε δυο παιδια εδω προσφατα και μ ειπε πως εχει μια παρα πολυ καλη γιατρο στο νοσοκομειο

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΜΠΕΙΡΕΙΣ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΘΕΟΜΗΤΩΡ ΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΜΠΕΙΡΕΙΣ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΘΕΟΜΗΤΩΡ ΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΝΕΙΣ

user_offline.gifquote.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...