Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , dec-e είπε:

      Είναι άγχος κ αγωνία και ορμόνες! Θα τα πας καλύτερα από ότι νομίζεις. Εγώ γύρω στις 35-36 είχα έντονες συσπάσεις με πόνο κ τελικά υποχωρησαν κ γεννησα 39μισο. Το ξέρω είναι πολύ αγχωτικό, προσπάθησε να βάζεις χαλαρωτική μουσική, εμένα με βοηθούσε. Όλα θα πάνε καλά! Οι ορμόνες προκαλούν έντονα όνειρα 

      οχι δεν εχω όνειρα , προσμονή εχω σαν παιδάκι.  δεν είναι απαραίτητα άγχος  η αίσθηση!  άλλο στις 35 και άλλο στις 28 ! αν φτάσω 35 θα κάνω open party κορίτσια …χαχαχ θα εχω και άνευ !!

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΕΣ :oops:. ΑΣ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ Σ/Κ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΚΑΡΝΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :P!!!

ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προς το παρόν είμαι μέσα... αλλά καλύτερα θα σου απαντήσω εκεί κοντά σε εκείνο το Σάββατο. Είναι αρκετά μακρυά και δεν ξέρω τι μπορεί να προκύψει εως τότε.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.

ΜΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνετε; Απόγευμα σε κανένα παιδότοπο; Το λέω γιατί σφίξανε λίγο τα κρύα και έχετε μικρά παιδάκια. Αν και Σάββατο θα γίνετε πανικός μπορούμε να βγούμε νωρίς το απόγευμα για καφέ. Κατά τις έξι με εξίμιση.

Βέβαια πρέπει να ρωτήσω τον άντρα μου αν μπορεί να κρατήσει το μωρό εκείνη την ώρα :D. Μην έχει κανέναν αγώνα εκείνη την ώρα.

Εκτός αν δεν έχετε πρόβλημα με το κρύο μπορείτε να ρθείτε στα παπάκια αλλά είμαι σίγουρη ότι εκεί θα κυνηγάτε περισσότερο τα μικρά στην παιδική χαρά παρά θα πίνετε καφέ.

Τι λέτε λοιπόν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΙΟΝΙΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΓΗΠΕΔΟ, ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 17:15. ΟΠΟΤΕ Ή ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30 ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ Ή ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ή ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ.

ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΥΝΗΓΗΤΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου το είπε. Θα είναι στο γήπεδο αλλά προέκυψε και πάρτι για σήμερα Σάββατο μιας συμμαθήτρια της κόρης μου. Επομένως άκυρο για σήμερα.

Μόνη μου είναι λίγο δύσκολο να βγω. Θέλει οργάνωση. Ίσως μπορέσω να τα αφήσω τα δύο στη πεθερά μου και ένα στον άντρα μου αύριο το απόγευμα. Τι λέτε. Το τηλ. μου το έχεις φουντουκάκι. Πάρε με το απόγευμα αν θες να συνεννοηθούμε. Πρέπει πρώτα να μιλήσω με πεθερά και σύζυγο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχθές αυτό σκεφτόμουν φουντουκάκι. Ότι με το έσφιξε ο καιρός χαθήκαμε κι εμείς από το φόρουμ. Η αλήθεια είναι ότι αυτές τις μέρες τρέχω για τα βαφτίσια της μικρής που τα κάνουμε την Κυριακή. Ελπίζω από εβδομάδα να έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο.

Είστε όλες καλά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προσωπική μου άποψη και είμαι ανένδοτη: Όχι στην Κομοτηνή και σε μικρές πόλεις για τέτοια θέματα και επεμβάσεις γενικώς....έχω υπέροχο γυναικολόγο σε Θεσ/νίκη για να σας κατευθύνει σωστά, αν θες!

2 παιδάκια έχω μετά από 12 χρόνια αναμονής και παιδέματος με τοπικούς γιατρούς, άργησα να καταλάβω ότι έπρεπε να πάω σε "μάχημο" γιατρό και όχι σε γιατρό "συνταγογράφο"...

Αν θες βοήθεια, στείλε μου μήνυμα να βοηθήσω αν μπορώ!;)


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...