Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποιο; αυτό που κρατούσα το Πάσχα; άσε ρε γμτ μου λερώθηκε από την λαμπάδα....κρίμα.σε ποιό γάμο πάς..α!θυμήθηκα, σε αυτόν της φίλης σου της Σούλας που συμπαθώ πολύ. Θα ντύσω τον χάζμπαντ και τον μπέμπη και θα έρθουμε μαζί! Δεν πειράζει, έτσι κι αλλιώς στους γάμους έχουν απώλειες δεν θα της στοιχίσουμε!!!(η απόλυτη γυφτιά έτσι;)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

[Οπου γαμος και γιορτη η Βασιλω(βλ. Παστα) πρωτη!!!]

Οκ.. αν και κεινη δε σε συμπαθει... ισως να μη θελει να σε δει στο γαμο της! Αλλα ελα την Κυριακα να σου πω πως περασαμε!

Link to comment
Share on other sites

(γιατιιιιιιιιιιιιιιιιι...ωραίοι είναι οι γάμοι..εγώ περνάω καλά!!!χιχιχιχιχι)

ΟΚ θα έρθω την Κυριακή...θα έρθουμε οικογενειακώς να παίξουν και τα παιδάκια μας!!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ όχι μην τα φέρεις είναι άρρωστούλης ο δικός μου μην κολλήσουν ....

Αν όμως έρθεις τελικά θα μου φέρεις το βιβλίο που μόλις διάβασες να το διαβάσω κι εγώ?


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μωρέ το έχει αρχίσει ο πάστας τώρα, μην του την σπάσω. Θέλεις να έρθεις από το σπίτι να διαλέξεις ένα άλλο; όποιο σου αρέσει δεν έχω πρόβλημα(ανωτερότητα παιδί μου!!!)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

αύριο θα αργήσω στη δουλειά, μεθαύριο απεργούν οι συγκοινωνίες, αντιμεθαύριο φεύγω επαγγελματικό ταξίδι.... καλά άσε και θα ερθω κάαααποια στιγμή ;)

Αχ αύριο θα με πάρεις τηλ το πρωι να με ξυπνήσεις? Χάλασε το ξυπνητήρι μου!


 

 

Link to comment
Share on other sites

(καλέ εσύ έκλεισες από δικαιολογίες για κανά 3ήμερο!!!)

αχ, μωρέ ξέρεις; κι εμένα με ξυπνάει η μαμά μου, μην την βάλω σε διαδικασίες τώρα μεγάλη γυναίκα.Α! πές στην προϊσταμένη σου να μας ξυπνήσει και τις 2, έχω ακούσει οτι είναι πολύ καλή....:shock::shock::shock:


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ όχι!! είναι η ώρα που έχω ραντεβού στο γιατρό....

Εκείνη τη φωτογραφική μηχανή που δεν χρησιμοποιείς μπορείς να μου τη δώσεις να μην τρέχω να αγοράσω άλλη?


 

 

Link to comment
Share on other sites

έλα μωρέ την να την κάνεις, αφού σπάνια παίρνεις φωτός!!!θέλεις να μου δανείσεις την κάμερά σου να σου πάρω κάποια πλάνα και να τα "παγώσουμε";


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

ααα, είσαι πολύ καλή...μωρέ ξέρεις; κάνω διατροφή συγκεκριμένη...μόνο λαχανικά!έλεγα να φέρω και την κουμπάρα μου, γιατί θα την φιλοξενώ αύριο, αν θές φτιάξε μου εμένα μια σαλάτα και φάτε εσείς οι δυο τα υπόλοιπα, μην πάει και τζάμπα ο κόπος σου!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, σόρυ μωρέ αλλά τι ψιλοβαριέμαι την κουμπάρα σου έχει και εκείνο τον πιτσιρικά που όλο ζημιές κάνει άσε καλύτερα να πάμε έξω δεν λέτε στους άντρες σας να κρατήσουν τα παιδιά να πάμε βολτούλα??


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...