Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα τοτε ουτε εγω θα ερθω το απογευμα!!!!!Αφηστε με να παω μονη μου για καφε!!!!Θα βλεπω τις αλλες φιλεναδες να τα λενε και θα ζηλευω!!!!Αλλα δεν θα σας το πω...!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

(ρε κορίτσια τι το λήγετε το παιχνίδι;...έλα αλλάζω σάμπτζεκτ)

Θέλω να πάω Λονδίνο και μου είχες πει οτι σου έκαναν μια προσφορά από ταξιδιωτικό γραφείο.Μήπως μπορείς να μου την παραχωρήσεις;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Θα το ηθελα αλλα δεν εχω παει Λονδινο και αυτη ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια για μενα...

αλλα αν θελεις μπορεις να μου δωσεις την πιστωτικη σου καρτα να σου ψωνισω οτι θελεις και να παρω κι εγω μερικα πραγματακια και στα δινω μετα τα χρηματα για να μην κουβαλαω μετρητα....τι λες?


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

(έχει κι άλλη έξυπνη η μάνα σου;:o:o:o)

εννοείται οτι θα στην δώσω βρε!!...ααα!μου είπε ο άνδρας μου οτι έχουμε ξεπεράσει το όριο με το ταξίδι στην Τυνησία!Κρίμα...δεν πειράζει...πάρε μου κάτι από τα Harrod's και θα στο πληρώσω!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρέ έχει λερωθεί από το Πάσχα με τα κεριά! Θα σου το δώσω(γιατί είμαι πολύ καλή), αλλά σε παρακαλώ δώστο πρώτα στο καθαριστήριο, ΜΗΝ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Πειραματα μαρη στο δικο μου το παλτο? Οχι δεν εμπιστευομαι την πατεντα σου! Παρολα αυτα πεσμου ακριβως τι κανεις μηπως μου αλλαξεις γνωμη!

Ανάβω το γκαζάκι, ζεταίνω ένα κουτάλι της σούπας στην βάση του και μετά βάζω στο κερί πάνω μία χαρτοπετσέτα και τρίβω το κουτάλι κυκλικα μετακινώντας την χαρτοπετσέτα μόλις λερωθεί από το κερί και συνεχίζω έως ότου βγεί καθαρή η χαρτοπετσέτα :wink:;-):wink:;-)

Τώρα που στο περιέγραψα δεν το κάνεις μόνη σου και μετά να το πάρω καθαρό-καθαρό (χαχαχαχαχαχαχα!)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μμμμ...επρεπε να αποφυγεις να μου το περιγραψεις ααααααρα κρατα και το παλτο σου δεν το θελω! Παω στα μαγαζια να παρω δικο μου! Αμε! ... και ελα μαζι μου να με βοηθησεις να διαλεξω!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Φαιη και γω ετσι το κανω χιχιιχιχι!!!!!!!!Ααααααααα mapolif δεν φτανει που θα στο καθαριζα!!!Δεν μπορω να ερθω μαζι σου γιατι ο γιατρος μου το απαγορευσε να ψωνιζω για 6 μηνες γιατι εχω καταναλωτικη μανια.:lol::lol::lol:Παρε τηνΦαιη μαζι σου και μετα ελατε για καφεδακι....θα σας φτιαξω τα νυχια...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Τι να αρνηθω? Τη Φαιη? Το να ερθω για καφε? τα νυχια?...

Θα την επαιρνα αλλα... να... μαλλον... δεν κανει μπανιο συχνα και... χμμμ... (γελαμε εδω! Αν παρεξηγηθεις Φαιη εισαι χαζοοοο!) Παντως αν δεν παω σε μια υποχρεωση που εχω (που θα παω δηλαδη!) θα ερθω αλλα τα νυχια μου ειναι μια χαρα, ευχαριστω. Θα μου ισιωσεις ομως τα μαλλια?

Link to comment
Share on other sites

Τι να αρνηθω? Τη Φαιη? Το να ερθω για καφε? τα νυχια?...

Θα την επαιρνα αλλα... να... μαλλον... δεν κανει μπανιο συχνα και... χμμμ... (γελαμε εδω! Αν παρεξηγηθεις Φαιη εισαι χαζοοοο!) Παντως αν δεν παω σε μια υποχρεωση που εχω (που θα παω δηλαδη!) θα ερθω αλλα τα νυχια μου ειναι μια χαρα, ευχαριστω. Θα μου ισιωσεις ομως τα μαλλια?

Ελα καλέ πάμε σήμερα που βρέχει, είναι ευκαιρία να πλυθώ κιόλας!!!(:lol::lol:)

Μπα δεν σου ισιώνω το μαλλι γιατί βρέχει και θα χαλάσει, αν θες να σου κάνω καμία μάσκα προσώπου να ισιώσεις λίγάκι που ζάρωσες σαν το σύκο ευχαριστώς!!(μμμ..... )


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα θα μου την κανεις γιατι εχω κλεισει ραντεβου στον Λυρα! Θα ερθεις μαζι και συ για ρεκτιφιε? οταν εχεις πολυ δουλεια πανω σου οπως εσυ, παιρνει λιγοτερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...