Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

Α, βλέπω φιλενάδα δεν έχεις και πολλές ασχολίες οπότε αφού έχεις ελεύθερο χρόνο τόσο συχνά θέλεις να ξεκινήσουμε γυμναστήριο μαζί γιατί βαριέμαι μόνη μου να πηγαίνω?


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειναι κλεισμενη μεχρι τις 21 Δεκεμβριου 2012!!!(συμφωνα με τους μαγια η συντελια του κοσμου,και ολες θελουν να πανε ομορφες στον αλλο κοσμο!!!:D:D:D:D).Παρ'ολα αυτα αν θες μπορω να σου κλεισω ενα εκτακτο ραντεβου στην Φαιη μας που ειναι και ελαφροχερα!!!!!!:evil::evil:

Ααααααααχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα το σκεφτομουν σοβαρα αυτες τις μερες...αλλα να μωρε ξερεις αν παω θα παω με μια αλλη κοπελα που τις το υποσχεθηκα!!!!!!!Αν θες μπορεις να ερθεις μαζι μας ομως....!!!Ποπη την λενε την κοπελα!!!!:D:D:D:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααχου δε το πιστευωωωωω!!!! Με σκλαβωνεις καλο μου... να ερθεις Λου Νου αλλα λογο παιχνιδιου στις αλλες να πεις οτι ειπα να μην ερθεις γιατι περπατας γρηγορα και θα χαλας το ρυθμο! Θα με βοηθησεις να στρωσω τα χαλια?

Link to comment
Share on other sites

(:D μην ανησυχεις!!!Ειμαι εχεμυθη!!!!)Εεεε...καλα θα ερθω αλλα την παρασκευη ειμαι φρι!!!Καλα???Εχεις υπολογιστη στο σπιτι να μπαινω στο καφε οταν θα τα στρωνεις τα χαλια εσυ???:D:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαλια δεν πλενω...Μου τα πλενει η μαμα τα δικα μου!!!Αχ μωρε και οι κουρτινες μπελας ειναι!!!Αληθεια εχεις να μου δανεισεις καμια κουρτινα???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

λυπάμαι αλλά είναι όλες κομμένες και ραμμένες στα μέτρα των παραθύρων μου και δεν θα σου κάνουν στο σπίτι σου άσε που δεν ταιριάζουν τα χρώματα!

Να σου χαρίσω τα ριχτάρια μου όμως που τα άλλαξα τα παλιά....?


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν στρωνω ριχταρια!!!!Αλλα αν θες μπορεις να μου χαρισεις αυτο το καταπληκτικο φωτιστικο δαπεδου που εχεις στην γωνια διπλα στην τηλεοραση....:rolleyes:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Τι λες καλέ αυτό είναι το αγαπημένο μου μήπως θέλεις να σου χαρίσω εκείνο το φόρεμα που σου άρεσε γιατί αδυνάτισα και δεν μου χωράει (μουάχαχαχαχαχαχαχα!!!)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

(Ελα κοπελια και συ!!!Και η παστα και συ πιο αδυνατες!!!!!Γιατι???Εγω στο πηγαδι τα εκανα???:evil:)Ξερεις μωρε εσυ εχεις πιο μεγαλο στηθος και σε εμενα δεν θα καθετε και τοσο καλα!!!αν θες δωσ'μου εκεινες τις τελειες μποτες που δεν φορας.Ιδιο νουμερο φοραμε..τις εχω δοκιμασει.χαχα!:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...