Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Δικαιολογίες!


CoffeeBean

Recommended Posts

Εδω εδω οτι εχετε ευχαριστηση! Ριχταρια, φορεματα, μποτες, κουρτινες οτι θετε! Δωστε τα! Θα τα πουλησω στο ιντερνετ και θα σας δωσω το 10%!!! Μεσα? ιιιχιχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχι

Τις εχω ταξει στην κορη μου και δε μπορω να στις δωσω αν θες σου δινω τις περσινες μου παντοφλες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εδω εδω οτι εχετε ευχαριστηση! Ριχταρια, φορεματα, μποτες, κουρτινες οτι θετε! Δωστε τα! Θα τα πουλησω στο ιντερνετ και θα σας δωσω το 10%!!! Μεσα? ιιιχιχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχι

Τις εχω ταξει στην κορη μου και δε μπορω να στις δωσω αν θες σου δινω τις περσινες μου παντοφλες!!!!

(Το πουλάω το σπίτι........''ελα πάρε πάρε όλα τα δίνω όλα τα χαρίζω.............)

μ,μ,μ,μ, μας υποχρέωσες!τις περσινές παντοφλες κιόλας!να λείπει το βύσινο!

θα πάω αύριο στην λαϊκή να σου πάρω κανένα φρουτάκι? (είδες τι προθυμη που είμαι από μόνη μου!!!αν μου το ζητούσες εσύ όμως όλο και κάποια δικαιολογία θα εύρισκα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ανταχω αυτη τη μυρωδια της μπογιας!!!!Θες να σου κλεισω ραντεβου στο κομμωτηριο της Ποπης???Δεν θα σου παρει λεφτα....Κανει πρακτικη.Τωρα τελειωσε μια σχολη κομμωτικης!!!!Θα σου κανει και μπουκλες !!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ρέ αυτή την Πόπη που θάβετε; Καλά γιατί την θάβετε;έχετε τσακωθεί; και τι; εγώ θα βγάλω το φίδι από την τρύπα;τα μαλλάκια μου θα την πληρώσουν; δεν πάμε μαζί να την προσέχεις μην κάνει καμμια βλακεία;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πάρω τηλ να την ρωτήσω πότε μπορεί και θα σου πω, εν τω μεταξύ θές να κατέβουμε στα μαγαζια να αγοράσουμε την βαφή και μετά να πάμε ότι ώρα μας πεί ??????

(καλημέρα κορίτσια!!!!!! :P)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

μωρέ έχω το φαγητό στο φούρνο! Πήγαινε εσύ και θα σε πάρω στο κινητό.Μήπως μπορείς να μου πάρεις μια λακ από τον Βαρνακιώτη;

(Καλημέρα ρε Φαιούλα)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...