Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!

ΜΑΡΣΟΛΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!

ΦΑΙΡΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σε ολες,

εχουμε καιρο να μιλησουμε εεεε????

Γεννησα κι εγω λοιπον,στις 12.05 τελικα-σχεδον ενα μηνα νωριτερα απο οτι περιμενα...για την ακριβεια 36η+1!!!!!Ευτυχως ολα πηγαν καλα,οχι οπως τα ειχαμε σχεδιασει αλλα τα καταφεραμε κι εγω και η μπεμπα.Δεν θελω να γραψω πολλες λεπτομερειες εδω αλλα...δοξα τω θεω τωρα εχω διπλα μου ενα πλασμα απιστευτο που μου δινει τρομερη χαρα και ακομη οχι πολλη κουραση...Θα διαβασω τα νεα σας και θα τα λεμε συχνοτερα πλεον:):):)

Marsolan να σου ζήσει το μωράκι σου! Καλότυχο και πάντα ευτυχισμένο να είναι!!!

Διάβασα τα ευχάριστα νέα και για την Fairy και τη Rose!!!! Τι ωραία!!!!!Ευχομαι σε όλες τις νέες μανουλίτσες να είστε παντα χαρούμενες και τα παιδάκια σας να έχουν όλες τις χαρές του κόσμου!!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμια γιατι είχα μέρες να μπω στο φορουμ.

Πολλα φιλακια σε όλες!:D:D:D


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα..σημερα βγαινει h rose μας..αντε με το καλο..εγω εδω στην δουλεια..προσπαθω μεχρι την παρασκευη να τα εχω ολα τακτοποιημενα..αντε να πανε ολα καλα εχω αγχωθει


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

καλε μπηκα και ειδα τοσα γεννητουρια μαζεμενα!!!!!!!!!

κοριτσακια μου πρωην και νυν κοιλακια καλημερα!!!!!

ροουζζζζζζζ πολυ χαρηκα με τα νεα σου και που εισαι καλα...ειμαι σιγουρη οτι περνας την ωραιοτερη φαση της ζωης σου, να σου ζησει κοπελα μου το μωρακι σου!!!!

μαρσολαν μου εσενα δεν σε περιμενα τωρα αλλα πολυ χαρηκα που ολα πηγαν καλα!!!!!!ταλαιπωρηθηκες λιγο αλλα τωρα κρατας το θαυματακι σου αγκαλια....να σου ζησει κοπελα μου!!!!

φεριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι να σου ζησει κοπελαρα μου, χαιρομαι που ειχες μια ομορφη εμπειρια!!!!

αχ τι ωραια νεα!!!!!αντε και εμεις οι υπολοιπες κοριτσια με το καλο.....ειμαστε πολυ κοντα και εμεις!!!!!ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ζωουλα διαβασα τα νεα σου....μια χαρα θα πας....στο ευχομαι....και εγω παρασκευη γεννησα....ωραια μερα....πω πω ρε κοριτσια δεν σας εχω δει ποτε αλλα νιωθω υπεροχα με τα νεα σας....χαιρομαι με τη χαρα σας...ειστε ενα φανταστικο παρεακι!!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

fysalidaki μου ειναι και του αγιου κωνσταντινου την παρασκευη..πιστευω να πανε ολα καλα..α και ημπεμπα μου αν γεννηθει 21 θα εχει μαζι γιρτη γενεθλια γιατι θα την ονομαζαμε κωνσταντινα απο την πεθερα μου.


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια

ειχα μερες να μπω στο καφε και εμεινα.....

τι γεννητουρια ειναι αυτα

μπραβο,μπραβο,μπραβο

rose να σου ζησει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fairy να σου ζησει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marsolan να σου ζησει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ειστε ολες γερες και ευτυχισμενες

κοριτσια δεν μπορω να σκεφτω τιποτα πιο πρωτοτυπο να σας ευχηθω

εχω συγκινηθει:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

με το καλο και σε ολες τις υπολοιπες

να μπαινετε να μας λετε τις εμπειριες σας

εχω ενθουσιαστει

μπραβο,μπραβο,μπραβο

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου μακαρι να πανε λα καλα..ααα εγω επειδη πιστευω και στην ομοιοπαθητικη πολυ πηρα τηλ τον ομοιοπαθητικο μου και μου εδωσε 2 καψουλες πριν το τοκετο για να κατεβει το μωρο και καποιες αλλες στην διαρκεια του τοκετου για καλυτερη διαστολη..παρενεργειες τα ομοιοπαθητικα δεν εχουν οποτε ολα οκ!και ο γυναικολογος μου ειναι φαν της ομοιοπαθητικης..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

μαρα

δεν σου λεω εγω οτι θες γραφειο για να στρωνεις εσυ?

πως εισαι?

εγω πτωμα

βαφαμε το παιδικο δωματιο το σ/κ

εγω επικουρικα βεβαια,αλλα κουραστηκα

παντως ειναι πολυ ωραιο

τωρα εχουμε να βαψουμε και το σαλονι

ο μαστορας ειπε θα ερθει αυριο,βλεπουμε

λετε να γεννησω κι εγω πριν την ωρα μου απο την κουραση?

δεν εχω παρει και το κουτι για τα βλαστοκυτταρα....


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα.....

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ:lol::tongue::D!!!!!!!!!!!!!

Μarsolan και Fairy μας να σας ζησουν τα μπεμπακια σας...........

τα κουκλακια σας τα κοριτσακια σας!!!!!!!!!!!

ολες σιγα σιγα και με σειρα κοριτσια να προλαβαινουμε να μαθαινουμε εμπειριες.....

οταν συνελθετε απο το πρωτο σοκ της ευτυχιας και της αλλαγης ....να μας πειτε εντυπωσεις και πως ειναι !!!!

μπουμπουκα .......ερχεται και σε σενα ο αγοραρος....ετοιμασου:P

τι σου ειπε ο γιατρος???

Νεφελακη.....η μπουμπου σου ειναι καθ΄οδον ε???????????

Μaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa εμεις ??????????????????????????????????????????????????????????και γω στην δουλεια ειμαι σημερα, ενα απροοπτο με εφερε ως εδω,...μας βλεπω στο γραφειο να γενναμε χιχιχιχι!!!

εμενα ρε γμτ ο πλακουντας ειναι χαμηλα και μου ειπε σε περιπτωση που δεν αναιβει καθολου με δυσκολια θα βγει ο μπεμπης...τι να πω θα δειξει!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


gkely Μου ΟΝΤΩΣ! με θρεφει η δουλειά εμένα χοχοχοοχοχοχοχοοχοχοο! καλύτερα ειμαι την ψιλοπερασα την ψιλοκαταθλιψη και ειμαι καλύτερα και τώρα απλά... περιμενω

βανιλιτσα..ελα ντε...εμεις???

21 που εχω βιοφυσικο προφιλ 8α εχω νεωτερα να σας πως για τον πλακούντα μου και τα όλα τα εσωτερικά μου γίγνεσθαι.. πρός το παρόν το μονο που νιωθω ειναι την μικρη να κοπανιέται... ουτε συσπάσεις έχω ούτε τπτ...8α δειξει


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε κοριτσια

μην βιαζεστε

κι εμεις τι θα κανουμε

θα μεινουμε εγω και το χαπακι στο τελος

αντεεεεεεεε.........

εγω γιατι σημερα νομιζω οτι εχω ολο το χρονο του κοσμου?

δεν παω καλα


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχ κοριτσακια...τι γλυκεια αναμονη ειναι αυτη.....

ο αντρας μου ελειπε το σκ και με ειχε πιασει ενα αγχος μην γεννησω αλλο πραμα...αυριο συμπληρωνω την 35 και μπαινω στην 36 εβδομαδα......ελα να κανουμε ανασουλες...:D:D:D:D:D:D:D:D:D


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καντε και ανασες και οτι 8ελετε...εγω μεχρι να δω τον εσωτερικο μου κοσμο στις 21 και ενημερωθω περι του ποια ειμαι και που πάω... δεν μπαινω σε καμια διαδικασια...

χμμ τωρα που το σκεφτομαι..νομιζω οτι ειμαι εεεενα βημα πριν την κρισαρα πανικου... τοσους μηνες την εβγαλα ανετη και κυριλε..σιγα σιγα 8α αρχισει να με πιανει!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...