Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Baptisi????


Katanomi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

thanks fairy auto to exw vrei k egw alla den eimai sigourh oti isxuei. nomizw gamoi de ginontai oxi vapthseis.

edw duskolo na erthei polus kosmos kai kuriws den tha erthei me tpt h pethera mou h opoia de mpainei se aeroplano. vevaia ekeinh epimenei na to kanoume edw na teleiwnoume alla den tha einai kanenas:(


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

θα ερθουμε εμεις ολες οι κοπελες απο το φορουμ χεχε

παντως ταλαιπωρια για μενα οι βαπτισεις κ οι γαμοι κατω...ισως επειδη ηδη εχω κανει 2 τετοια μυστηρια να κουραστηκα...τωρα ψηνομαι πολυ να το κανω εδω...θα δουμε.

απλατο λεω επειδη μεγαλωσε κ ο γιος σου να την κανεις εδω κ οταν πας ελλαδα κανε ενα τραπεζι για ολους ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ερθουμε εμεις ολες οι κοπελες απο το φορουμ χεχε

παντως ταλαιπωρια για μενα οι βαπτισεις κ οι γαμοι κατω...ισως επειδη ηδη εχω κανει 2 τετοια μυστηρια να κουραστηκα...τωρα ψηνομαι πολυ να το κανω εδω...θα δουμε.

απλατο λεω επειδη μεγαλωσε κ ο γιος σου να την κανεις εδω κ οταν πας ελλαδα κανε ενα τραπεζι για ολους ;)

ama erthete kati ginete!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Του Αγιου Πνευματος θεωρειται η μερα γεννεσεως της Χριστιανικης Εκκλησιας. Αρα οχι μονο δεν ειναι μερα πενθους αλλα μερα γιορτης!! Αν δεν κανω λαθος του Αγιου Πνευματος ειναι στις 6 Ιουνιου? Η' στις 8..κατι τετοιο! Ειναι κατι σαν τα γενεθλια της Χριστιανικης Εκκλησιας γιατι να μην κανουν βαφτισια εκεινη τη μερα? Βασικα πρεπει να αποφασισεις σε ποια εκκλησια θελεις να το βαφτισεις και να ρωτησεις τον παπα εκεινης της εκκλησιας.

Εμεις για το γαμο ειχαμε στειλει εμαιλ στον παπα, ενας νεαρος ηταν και μας εξυπηρετησε αψογα..ειχε και ΦΒ νομιζω.Αλλιως παρε τηλ και ρωτα τον πες ποια ημερομηνια θελεις, και αν ειναι available...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Νατάσα εμείς τη μικρή έχουμε κλέισει ήδη την εκκλησία γα βάπτιση στις 24 Ιουνίου που είναι Δευτέρα του Αγ. Πνέυματος. Ο παππάς δε μας είπε να υπάρχει κάποιο πρόβλημα... Βάλε καμιά γιαγιά να ρωτήσει έναν παππά για σιγουριά αφού ρωτάς για σαβατο η κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

phge exthes h mama mou sthn ekklhsia pou legame na kanoume th vafthsh k ths eipe o papas oti de ginete gi auto rwtaw.

kai egw gia 23/6 lew h 22/6 euge

tha volepsei k kapoious pou tha erthoun apo eparxeia.

eipa sthn pethera mou na rwthsei kai sthn ekklhsia pou einai apenanti apo to spiti tous.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

to xerate oti exoun kai edw mpomponiers sous gamous kai stis vafthseis?

mporei na mhn einai toso sunh8hsmeno (den xerw) pantos psaxnontas ulika gia na ftiaxo mpomponieres gia th vafthsh tou giou mou anakalupsa pos exoun kai edw kai ta lene favour h favor.

malista vrhka sxedon ola ta ulika edw kai etsi tha ta etoimasw apo edw k mono koufeta tha agorasw ellada gia na ta valw mesa stis mpomponieres molis ftasw.

kai skeftomoun pws tha ginei na ta ftiaxw kai na mhn trexw teleutaia stigmh kai pws tha ginei na mou estelnan ulika edw.

malista se kapoia pragmata einai polu pio f8hna edw.

xarhka polu!!!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

tha ftiaxw mikra koutakia kai tha valw ta koufeta ellada.

den prolavainw nomizw na ta etoimasw katw, ase pou thelw na afierwsw diaforetika to ligosto mou xrono katw.

kai edw exw kapoio xrono pou thelw na kanw kati dhmiourgiko gia na xalarwnw

les tha einai duskolo na t kouvalisw katw? den tha exw polous kalesmenous omws elega na ftiaxw parapanw gia na steilw kai se kapoious pou den tha erthoun h k den kalesoume .

kamia 100 lew

alla ta koufeta tha ta valw katw


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Τα κουτάκια θα είναι χάρτινα, πλαστικά ή ξύλινα; Θα έχουν κάποια διακόσμηση, κάτι που θα προεξέχει ή θα καταστρέφεται αν πατικωθεί;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...