Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω στην κατάργηση Λορέτα μου!

Λίγο πριν γεννηθεί η μικρή πήραμε στεγνωτήριο αλλά επειδή δεν έχω χώρο το έχω πάνω από το πλυντήριο! Πάντως κάτι ξέρει ο άντρας σου και φοβάται για τα πουκαμισάκια του εμείς έχουμε καταστρέψει κάμποσα!

Εμένα η μικρή δε λέει ούτε μαμά, ούτε μπαμπά! Μπουχουχού!Μόνο παλαμάκια και ποτέ όταν της το ζητήσω μόνο όταντης τραγουδάω χωρίς να την κοιτάζω! Βηματάκια κάνει όταν την κρατάμε, αλλά παίζει τρελά με τον αδερφό της και προτιμάει μικρά παιχνίδια πχ ανθρωπάκια που προσπαθεί να τα βάλει σε αυτοκίνητα! Αγοροκόριτσο θα μου βγει ο ευχούλης!

Για το θήλαστρο Λορέτα γιατί δε ζήτησες να σου το φτιάξουν από την εταιρεία, έχουν για 1 χρόνο δωρεάν service κι αν δε φτιάχνεται αυθημερόν σου στέλνουν άλλο για αντικατάσταση. Θα σου πω τι θα μου πούνε αύριο που θα παραλάβουν το δικό μου.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρινάκι αυτά που κανει η μικρή ειναι πιο σημαντικά νομίζω... Μπραβο στα πανεξυπνα παιδάκια μας...

Εγώ το θηλαστρο το πήρα φυσικά απο το φαρμακειο. Και οταν ειπα στον αντρα μου να το στειλουμε πισω για να μας το φτιάξουν απλά μου εφερε ενα αλλο γιατι μαλλον βαριεται ν'ασχοληθει. Αλλά να σου πω την αλήθεια μου τη δινει αυτο γιατι και μεις τα πληρώνουμε και μάλιστα αρκετά. Πάντως στο επομενο παιδί δε θα παρω μεντελα με τιποτα. Θα νοικιάζω νοσοκομειακό...

Ενημέρωσέ με τι σου ειπαν, ζητουν αποδειξη;;;

αχ φτάνουμε στο τέλος του θηλασμού μου φαινεται...

το πηρες αποφαση;


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη δε μου ζήτησαν και αν μου ζητήσουν ιδέα δεν έχω πού είναι! Μόνο από ποιό κατάστημα αγόρασα το θήλαστρο! Εϊναι εξυπηρετικότατες οι κοπέλες πάντως στο τηλέφωνο μου είπαν και μια διαδικασία να κάνω μήπως καθάριζε και έφτιαχνε αλλά τζίφος! Θα σου πω αύριο εξελίξεις, μακάρι να φτιάξει γιατί με το χειροκίνητο απλά δεν παλεύεται! Εγώ θα σου πρότεινα ακόμα και τώρα να πάρεις τηλέφωνο τα κεντρικά είναι στη Θεσσαλονίκη και εγώ εκεί πήρα και ενημερώθηκα για το service εδώ! Αν δε φτιάχνεται θα σου το αντικαταστήσουν, είναι μεγάλη χαζομαρα να το αφήσεις έτσι, θα τα χρειαστείς και στο επόμενο. Εγώ νομίζω να το κάνεις ακόμα και τώρα! Κατά τα άλλα η medela είναι η κορυφαία εταιρεία στα είδη θηλασμού στην Ελλάδα, οπότε και νοσοκομειακό να νοικιάσεις πάλι τα medella είναι τα καλύτερα! Απλά κοστίζουν 60 ευρώ το μήνα και παραπάει νομίζω!

Όσο για το θηλασμό, ούτως ή άλλως μέχρι να χρονίσει θα ήθελα να έχουμε αποθηλάσει, από την άλλη τώρα 2 γεύματα κάνει άντε και ένα μισό στις 12 το βράδυ, αλλά δε θέλω με τίποτα να ξεχάσει ξανά να πίνει από το μπουκάλι, αρκετές φορές ταλαιπωρήθηκα για να της το μάθω, εκτός του ότι όταν πίνει με το μπουκάλι μάλλον πίνει περισσότερο και κοιμάται καλύτερα, οπότε αν δεν καταφέρνω να βγάζω αυτό το ένα γεύμα με θήλαστρο τότε ο αποθηλασμός είναι πιο κοντά μας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Δεν θυμαμαι πολλά να σχολιάσω!

Λορετάκι μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου να ειναι παντα υγιής και τυχερος!

Ελενάκι μου να χαιρεσαι τον αντρούλη σου και τα παιδάκια σου και μην ξεχάσω μπράβο στον μικρό και καλά περπατήματα!

Ταό μου αν κατάλαβα εισαι έγκυος?ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!Φιλάκια στην κοιλήτσα σου!

Τα νέα τα δικά μας ειναι θελει να ειναι ολο ορθια κανει βηματα οταν κρατιέται λέει γιαγια ,μαμα, μπαμπά ,νταντα,με πέρνει συνεχεια αγκαλιές δεν θέλει κανεναν αν ειμαι εγω στο σπίτι, με κανει μα ,κουπεπε ,κάνει έλα ,γεια ,εκανε οταν ήταν 7 μηνων παλαμάκια και τωρα το ξέχασε το χαζούλι μου,και οταν ειναι στην κούνια ή κάπου που να κρατιέται και εχουμε λαλα χορεύει μόνη της , της δίνουμε το τηλ και το βάζει στο αυτί ,πέρνει αγκαλιά και κανει μα ολα τα κουκλάκια της και δεν εχουμε βγάλει αλλα δοντια μονο δυο ,επισης ειμαστε 7750 και 73 πόντοι και τρωμε οτι κινειται υπάρχει μπροστά μας αυτα σας φιλώ γλυκά θα ξαναμπώ σε λίγο το ταλιμπανάκι ξύπνησε!


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μας!!!

Μαράκι μπράβο στο κοριτσάκι σου!!! Ολα τελεια! καλά λενε οτι τα κοριτσάκια ειναι πιο προχω!

Εμείς παλι ξυπνήσαμε στις 6!!! κάτι πρέπει να γινει μ'αυτό ομως γιατι ο αντρας μου θα πεσει κάτω σε λίγο!

Μαρινάκι παρηγγειλα θηλαστρο νοσοκομειακό. Ο μικρός εχει γεμίσει σπυρια, θα παμε σημερα στον γιατρό αλλά μαλλον ειναι αλλεργικό. Οποτε πρέπει να του δινω πιο πολυ γαλα για κάποιο καιρό και να δουμε τι τον πειράζει απο τις τροφές. Θα πάω σημερα να το παρω.

Νομιζω οτι η μεντελα θα με ανακυρήξει επιτιμο αγοραστη θηλαστρων.

ειναι το τεταρτο που παιρνω!!!!

πάω γυμναστήριο!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημεραααα!! :)

λορετα μου...λες να σου στησουν και αδριαντα;;;χαχαχαχα ;)

Τι κανετε ολες;;μια χαρα σας βρισκω!εχω να πω οτι κι εμενα ο γιος μου ξυπναει απο τα αξημερωτα εδω και δυο μερες και σκεφτομαι οτι ερχεται σουκου και δε θα κοιμηθω παλι...μπουαααα :( :(

Με τη δουλεια απεφασισα οτι θα παω αυτη και την αλλη εβδομαδα,μετα θα παρω την αδεια μου δυο βδομαδουλες και μολις γυρισω θα τους κουνησω το μαντηλι και θα βγω ταμειο μπας και παρω κανα φραγκοοοοοοο!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια! Και εμένα εδώ και 2-3 ημέρες ξυπνάει μια ώρα νωρίτερα!!! Αχχχ αυτή η άτιμη αλλαγή ώρας τι μας κάνει...!!!

Ελενάκο μπορείς δηλαδή να το κάνεις αυτό; Εννοώ ότι δέχονται να σε απολύσουν; Γιατί μόνο έτσι μπορείς να πάρεις χρήματα από τον ΟΑΕΔ...


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ουσιαστικα ειναι παραιτηση αλλα θα μου κανουν απολυση...χωρις φυσικα αξιωσεις...αλλα τι αξιωσεις να εχω;;;;ολοι εδω ειναι πλεον πανω απο 6 μηνες απληρωτοι...δεν αντεχω αλλο χριστινα μου...ερχομαι καθε πρωι και 6 ωρες ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ και απο τα παιδια μου φευγω,και λεφτα δε παιρνω....δεν προκειται να περιμενω κι εγω να φτασω τους 6 μηνες απληρωτη για να τη κανω,,,


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία σούπερ το κορίτσι σου! Εϊναι πολύυυυ προχωρημένη!

Λορετάκι παρόλο που πήρες το νοσοκομειακό θήλαστρο (τελιά της medela κι αυτό?) στείλε και τα άλλα για επισκευή, επιμένω!

Ελενη σωστά το σκέφτηκες δεν τη βλέπω να ορθοποδεί την εταιρεία οπότε καλά θα κάνεις και θα την κάνεις, αν μπαίνεις βέβαια ταμείο!

Εμείς 7.15 πάλι σήμερα η μικρή! Εϊναι παρήγορο ωστόσο ότι όλα τα παιδάκια μας είναι από νωρίς στο πόδι!

Ψευτοσιδερώνω, οπότε σας αφήνω!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Μαρινακι μουυυυυυυ....ειπα κι εγω θα χω παρεα....βαριεμαι αφορητα...πως θα περασει η ωρα;;;μπουχου....:(


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κανεις Λενιώ ακόμα εδω είσαι?Σιγα το προχώ μωρε όλα τα παιδακια μωρέ τα κάνουν αλλα κανουν αυτα αλλα κάνουν κάποια άλλα το καθένα εχει το ρυθμό του!

Αντε βρε Ελενάκι με αυτην την δουλειά και εμεις μην νομίζεις ετσι είμαστε καθε μέρα λέμε είμαστε δεν είμαστε αλλα εχεις δικιο πηγαίνεις δεν πληρώνεσαι και φεύγεις και απο τα παιδάκια σου!

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!:P


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι βρε Μαρακι μου;;;;;που να παω;;;;;;;εχω μπαφιασει.....

ναι ναι!!!ερχονται επιτελους!!!!!τι ωραιγιααααααααα!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Τι τέλεια μέρα....

Μαράκι σούπερ ουάο η Αφροδίτη μπράβο της....

Σήμερα έχει γενέθλια ο Μπαμπούλης μου και είπα να σας κεράσω γλυκάκια....

birthday-cake-sm.jpg

Η τούρτα που παρήγγειλα.......tourta_birth33.jpg


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...