Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμείς 7.45 σήμερα είχαμε εγερτήριο, καλά είναι, αν εξαιρέσεις οτι ξύπνησε 5 φορές τη νύχτα για πιπίλα! Γκρρρ!

Χριστινάκι κάτσε να τακτοποιηθείτε και θα το κανονίσουμε! Στο στεγνωτήριο πρέπει να κάνεις διαλογή τα ρούχα πρώτα πριν τα βάλεις γιατί δε μπαίνουν όλα στο ίδιο πρόγραμμα, πάντως αν επιλέξεις το πολύ δύνατό πρόγραμμα τα ρούχα μαζεύουν, αν επιλέξεις κάποιο από τα άλλα είναι πιθανό ότι θα είναι ακόμα υγρά! Δεν το μετάνιωσα που το πήραμε απλά το χρησιμοποιώ μόνο όταν είναι μεγάλη ανάγκη!

Τι διάβασα για τον Αναστασάκο μας? Μπράβο Ελενάκι για την ψυχραιμία σου, εγώ το πολύ-πολύ να έβαζα τις φωνές, με τα αίματα τα χάνω τελείως! Και το Μαριαλενάκι τούμπαρε σήμερα από το κρεβάτι μας (και της είχα πε να προσέχει...μπουχαχά) και την είδα τη στιγμή που σκουμπούσε στο πάτωμα με το κεφάλι, κάπως σαν να γύρισε ο αυχένας! Ευτυχώς λίγο έκλαψε!

Σας αφήνω πάω να την πάω βολτίτσα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειπαμε Μαρινα μου εχω εμπειρια στο τομεα σκισιμο-αιματα-ραματα!ευτυχως δεν χρειαστηκαμε!

Αρχιζω να πιστευω οτι τα παιδια μας επικοινωνουν με καποιο περιεργο τροπο!!Και μενεα 4 φορες ξυπνησε σημερα το βραδυ!

Καλη βολτα!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Τσα! Παρούσα κι εγώ αλλά στα γρήγορα, η πατρίδα κοιμάται και τρέχω να προλάβω ό,τι προλάβω!!!

Αχ Ελενίτσα περαστικά στο λουκουμάκι σου... Πω, πω μιλάμε τα τρέμω αυτά τα χτυπήματα!

Ρηνιώ τί ώρα θα μαζευτείτε; πρωί ή απόγευμα; Αν θες στείλε π.μ. αν και είναι δύσκολο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις!

Χριστίνα και Ιωάννα δεν ήξερα πως υπήρχε τέτοιο πράγμα... σας ενοχλεί δηλαδή; Είναι αυτό που λένε δηλαδή ότι λύνεται ο αφαλός; και οφείλεται στην εγκυμοσύνη; μακάρι να μη χρειαστείτε επέμβαση βρε κοριτσάκια! Για το στεγνωτήριο που λες έχω κι εγώ όχι το 2 σε 1, αλλά μόνο του και όντως ισχύει αυτό που είπε η Μαρίνα πως χρειάζεται μία σχετική διαλογή αν και η συντριπτική πλειοψηφία των ρούχων είναι βαμβακερά (π.χ. δε θα βάλω τις πλαστικές σαλιάρες ή τα σελτεδάκια) και ότι σε λίγες περιπτώσεις μερικά ρούχα μπορεί να είναι λίγο νωπά λόγο διαφοράς υφάσματος, αλλά είναι ευκολία μωρέ όπως και να το κάνεις. Και να σου πω και κάτι άλλο, προσωπικά μου έχει τύχει πολλές φορές να είναι γεμάτο το καλάθι μου και να υπολογίζω να βάλω 3-4 πλυντήρια μια συγκεκριμένη μέρα που ο καιρός είναι χάλια και σου λύνει πραγματικά τα χέρια σε αυτές τις περιπτώσεις.

Μαρινάκι κι εσείς πτώση σήμερα ρε γμτ; Ευτυχώς όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και γω...

ηρθα απο το ατελείωτο γυμναστηριο! βγάζουν πανω μου ολα τα απωθημένα για τις αγυμναστες μανες οι γυμναστες!! βαρη, παγκο, κοιλιακους ανάποδους, ραχιαίους αιωρουμενους...θα'πεφτα σημερα και απο ενα μηχάνημα. Πλακα πλακα δε μπορω να κουνηθώ...

Ελενάκι μου πως επεσε ο Αναστασούλης μας;;; :cry:

Μπράβο σου παντως που εισαι ψυχραιμη.

Χριστινάκι για το στιγμα που ρωτάς, δε γινεται να εχει το παιδι αν δεν εχει ο ένας γονιός του. Τι να πω... πιστευω οτι δεν εχει παντως! Αυτος ο γιατρός μας ολο με τρομάζει. Ο μικρός τον βλέπει και κλαιει ο καημενουλης.

Τι θα γινει με το πρωινό ξυπνημα;;; Θ'αρχισουν ποτε να κοιμουνται εστω μεχρι τις 8;;;; γκρρρρρ

ααα μαρινάκι πηρα το θηλαστρο σημερα το νοσοκομειακό. Εσύ τι έκανες, ποτε θα σου το φερουνε; απο γαλα πως πας; εγώ δεν εχω και πολυ...ισα ισα φτάνει...κλαααααααααψψψψψψψψψψψψψψ


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Loretioussss!! :)

φρανει παιδι μου χτισιμο....καθε μερα με το πυλοφορι και το μυστρι εισαι!ελεος πια!!!χαχαχα!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λορέτιους σε βλέπω να μας κάνεις εσύ την επόμενη ανακοίνωση! Με το γάλα κι εγώ μια από τα ίδια, δε νομίζω ότι έχω πολύ, αλλά τώρα καμιά εβδομάδα που το παλεύω με το θήλαστρο το χειροκίνητο έχει χειροτερέψει η κατάσταση με το ζόρι αντλώ 60 μλ ίσα-ίσα για να μην ξεχάσει το μπιμπερό! Ευτυχώς μου είπαν ότι αύριο θα έχω το swing μου είχε περάσει λέει λίγο γάλα από λάθος χρήση, για να δούμε θα δουλεύει?

Αλήθεια Πρίσνι λες να κάνω καμιά βλακεία με το στεγνωτήριο γι αυτό να μαζεύουν τα ρούχα? Ούτε εγώ έχω 2 σε ΄2 ξεχωριστό έχω, αλλά π.χ. οι μπλούζες μου όλο και κάτι συνθετικό έχουν μέσα και δεν είναι τελείως βαμβακερές οπότε και αποφεύγω να τις βάζω. Μήπως δεν κάνω κάτι καλά?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλά αφου αντλεις 60Ml με το χειροκινητο, παλι καλά...

παώ και γω τωρα να δοκιμάσω το νοσοκομειακό...

Ο μικρός πηγε στην πεθερά μου...παω για γάλα και ναααααααααανι


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι !

Τελος καλο όλα καλά Ελενάκι μου ευτηχως!

Ειρηνάκι μου που μένεις και τι ώρα θα μαζευτήτε?

στην αργυρουπολη μενω.εναν δρομο κατω απο την αργυρουπολεως (στο υψος της εργατικης εστιας) για την ωρα δεν εχουν πει ακομα αλλα μαλλον απογευμα λενε οι τσουπρες.

πρινσι μετα τις 18.00 λενε οι υπολοιπες (τωρα το ειδα και εκανα quote) κοπελιες.αν ερθεις παρε και τους δυο αντρες σου.να μην παθει μπακακα ο καλως μου μονος.χαχα θα φρικαρει με τοσες γυναικες.χαχαχα.αν αποφασισεις να ερθετε κανε μου αναπαντητη να σου πω που ακριβως ειναι.παντως πολυ κοντα κανει σταση και το 201 που ξεκιναει απο το μετρο της δαφνης.αυτα

μαρινακι ευτυχως η μικρουλα ειναι δυνατη και δεν πονεσε το μικρουλακι μωρε.πολλα φιλακια να της δωσεις.και εσυ λελεν μου στον αντρακλαρακο σας.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...