Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Και εγώ μικρό έχω αλλά σε αυτό το σπίτι χωράει και μεγάλο! Εάν ενδιαφέρεσια όμως υπάρχει και 2σε1 μικρό! Είναι της brandt!

Ναι λέει μαμά αλλα΄δε νομίζω ότι το εννοεί ακόμα..κυρίως όμως λέει μπαμπά ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! :cool:

Επίσης το πιο ωραίο είναι που της έχω μάθει να μου δίνει 'φιλάκι'... και αντι να κλείνει το στόμα μόλις την πλησιάζω στο μάγουλο το ανοίγει και με γλείφει! :mrgreen::mrgreen:


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα σας κοριτσακια!!!τι κανετε?

λενιω μπραβο στο γιοκαδακι σου !!ε,προς με βημα ταχυ!!!!!εμεις κανουμε πλαινα βηματακια κρατωντας την πλατη του καναπε.λεμε μαμα ...μαμα.... μαμα... και εμεις μαρινα αλλα δεν σιγουρα συναισθητα.κανει παλαμακια οταν του λεω μου σηκωνει το ποδαρακι να μου το βαλει στο στομα οταν του λεω "μαμ μαμ το ποδαρακϊ" και γκρινιαζει ολημερις και απο νωρις.

του δινω και δοκιμαζει σιγα σιγα τα παντα.

τζεσι θα καταγραψω τις προοδους του και θα σου το αφιερωσω το βιντεακι!!φιλια στην κουκλιτσα σας.

μενει καμια σας κοντα στην παλληνη?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις ειρηνάκο;; Εμένα είναι αντιδραστική και δεν κάνει ποτέ παλαμάκια όταν της το ζητάω!! :wink:

Καλέ το ξέχασαααα...ελενη μου μπράβοοοο στον γλυκουλάκο σουυυυ!!!!! Καλά έκανς και τσίριζες από τη χαρά σου.. χαχααχχα και εγώ το ίδιο θα έκανα!!! Άντε ...καλές βόλτες!!!! Αλήθεια με τι δουλειά που έχετε μείνει; Θα πηγαίνετε κανονικά και ααανννν βρουνε λεφτά θα σας πληρώνουνε;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πηγα πάλι σ'αυτη τη φίλη μου με το σουπερ παιδί και της ειπα οτι ο δικός μου πια χαιρετάει κανει κουκου τζα και μου δινει κατι οταν του το ζητήσω και ο δικός της εκανε κατι τρελά...Του λες νανι και ξαπλώνει σε ενα μαξιλάρι, χορευει οταν ακουει μουσική, λεει μπαλα οταν βλέπει μπαλα, γενικά παιζει με τα παιχνίδια του πολυ δημιουργικά κλπ κλπ...

Πάντως αφιερώνω λίγη ώρα κάθε μερα για δημιουργικό παιχνίδι. Σημερα του εδειχνα σε ενα βιβλιαράκι που μας πηραν μια τεράστια μπάλα και του ελεγα ΜΠΑΛΑ και μετά απο λίγη ωρα τον ρώτησα ''που ειναι η μπάλα" και μου την έδειξε!!!!!!!!!!!

Μετα ομως που τον ξαναρώτησα εκανε λίγο προυτ και εφαγε το βιβλίο...:-)


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα

ο δικος μου οταν τον πολυ ζορισω του φευγουν κατι αξαναστροφες σφαλιαρες.με εχει ξεφτιλησει τελειως .εκτος του οτι ξεμαλλιασει με δαγκωνει μου τραβαει τα ρουχα για να σηκωθει με ποδοπαταει για να φτασει ψηλα.το σκατιαρικο


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

α και μενα, με τσιμπάει ειδικά στο στήθος αλλά δε με χτυπάει ουτε με δαγκώνει μαλλον γιατι δεν εχει δοντια βεβαια...αλλά με φιλάει οπως η μικρή της Χριστίνας...με ανοιχτό το στόμα γεμάτο σάλια...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχααχ και εγώ της δείχνω πράγματα και λέω το όνομα τους αλλά μόνη μου τα λέω μόνη μου τα ακούω νομίζω!!! Γενικώς έχω παρατηρήσει ότι μπορεί να της δείχνω πράγματα αλλά εκείνη την ώρα με γράφει κανονικά αλλά μετά μπορεί να τα κάνει νομίζοντας ότι δεν την βλέπω!!!

Eιρηνάκο Κηφισιά είναι το νέο σπίτι!! Κανονικό βπάκι όχι αστεία!! :grin:8-):cool::-D

Λορέττα μου ο σύζυγος δεν θέλει νέο πλυντήριο γιατι΄έχετε ήδη; Εμένα προκειμένου να μην βλέπει την απλώστρα μονίμως στο πολυαγαπημένο του γραφέιο θα έχτιζε και πλυσταριό αν μπορούσε!! :mrgreen::mrgreen:


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω καταλάβει γιατι δε θέλει. Εκεί τον επιασε η οικονομία; Νομίζω οτι φοβάται οτι θα χαλάσουν τα πολυτιμα πουκαμισάκια του!!!

καλά χριστινάκι η κόρη σου θα σας κάνει πολλά τσαλίμια.

ο δικός μου παλι κοιμηθηκε πριν μιση ωρα... για βράδυ; για απογευμα; δε ξέρω..

λέω να τον ξυπνησω σε λίγο...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...