Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια μου και καλο μηνα!!!τι κανετε???εμεις σαβ/κο δεν πολυ μπηκαμε ιντερνετ λογω του μπαμπα που εχει κανει καταληψη γιατι τον εχω τραυματια στο σπιτι.σηκωσε κατι πολυ βαρυ και δεν μπορει να κουνηθει.μετα απο χιλια παρακαλια τον επεισα σημερα να παμε στον ορθοπεδικο.εμεις με την αρτεμις ομως βρηκαμε ευκαιρια για ξεπορτισμα λογω καιρου που παραμενει ως και σημερα φανταστικος.εχτες πηγαμε στην παιδιατρο και δυστυχως δεν πηραμε καθολου βαρος αλλα ειναι σε φυσιολογικα πλαισια.ειναι 9,450 kg και 72cm.λορετα να χαιρεσαι τον αργυρακο σου.δωσε του πολλα μωρουδιστικα φιλακια και απο την αρτεμις;)γλυκουλα καλη αρχη στην δουλεια.σοφακι καλη επιτυχια για τον αντρουλη σου στις εκλογες.στελλιτσα σου ευχομαι να κερδισεις συντομα το iphone!!!χαρα που εξαφανιστηκες κυρια μου και δεν σε βλεπω αλλο συνδεδεμενη για να μιλησουμε?????θελω να δω και τον παυλιτο:P:pιωαννα πολυ ωραιες οι φωτο απο το παρτυ της μαριας.μαρινακι γκαντεμια η φαση με το θηλαστρο.ποιο ηταν???ευκαιρια ομως πιστευω οντως για αποθηλασμο εφοσον το θελεις.μανιταρακι μου απο τετειες ιστοριες αλλο τιποτα.ξερω τουλαχιστον 10 ατομα που δεν θα επρεπε να εχουν παιδια.ενα γρηγορο παραδειγμα γνωστης μου.ειχε ξεμεινει απο γαλα και ειχε μαζι μονο 2? μεχρι να ερθει το βραδυ αργα ο αντρας της απο την δουλεια.λοιπον αυτη προτιμησε να αγορασει ενα φουλαρι απο τους κινεζους παρα γαλα και ετσι αφησε το παιδι νηστικο.δεν ειναι βεβαια ιδια περιπτωση αλλα η αδιαφορια ειναι...κελακο εγω στο εχω ξαναπει ζουλευω και θελω και εγω να γινω πολυτεκνη και αστους αλλους να λενε.εξαλλου οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!!!!ελενη που εισαι????ειρηνη θελω καινουριο βιντεο του γαντζου και πρινσι φωτο του λορδου.ελπιζω να μην ξεχασα καμια,ουφ.....


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααα

Αχ αυτή η αλλάγη ώρας....Δε παλέυεται δεν μπορώ να ξυπνάω στις 9.....

Κάντε κάτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα!!! :) :) :)

Καλεεεεε το αγορι μου περπαταει!!!!αχχχαχαχαχαααααα(καλα...υπερβαλλω λιγο :) :) )αφηνεται το μαναρι μου μονος του στεκεται και κανει τρια τεσσερα βηματακια εσω τρελλαθει μιλαμεεεεεεεεεε!!!! :) :) :) :)

Χτες το απογ πηγαμε βολτιτσα με τον αντρα μου γι αυτο δε μπηκα καθολου!!!Με το που γυρισαμε σπιτι μου λεει η μανα μου Ελενη ο μικρος περπαταει!!Σωπα ρε μανα της εω και εκεινη την ωρατον βλεπω ηταν στο καναπε αφηνει τα χερακια του και τσουκου τσουκου πηγαινειστο τραπεζι τρελλαθηκα μιλαμε!!!!!Φωναζα τσιριζα(μαλλον τον τρομαξα γιατι μετα δε το ξανακανε χαχαχαχα)

Λορετακι μου ξεσαλλωσατε χτες ετσι;;αντε και του χρονου!

Γλυκουλα καλη αρχη κοριτσι μου!!

Σοφακι με τη νικη βρε τη Κυριακη! ;)

Ρηνουλα μουυυυ χαθηκαμε ρεεεε!!!

Τζεσικα περαστικα στον αντρουλη σου!Στεγια μου...κουραγιο!χαχαχαχα!Σου εκανα και εγω like!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενάκι μου μπράβο στον Αναστάση.......

Ευχαριστώ για το like.

χορεύουμε........πάμε να φάμε φρουτόκρεμα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, γεια σας! Δεν είχε και πολύ κίνηση βλέπω! Εγώ στο τρέξιμο από τις 7 το πρωί (αμάν αυτή η αλλαγή της ώρας εκεί που αρχίσαμε να ξυπνάμε στις 8! Γκρρρ)!

Περ-πα-το-πιτ-τα, Περ-πα-το-πιτ-τα απαιτεί ο λαός Ελενάκι! Μπράβο στο αγοράκι σου πολύ γρήγορος!

Τζες τι μετρήσεις είναι αυτές που είδα και δεν πήρατε και βάρος αυτό το μήνα? Φτού,φτού, φτού! Καλέ είναι κανένα άλλο μωράκι στα δικά μας κυβικά ή να ξεκινήσω πάχυνση άμεσα? Πρίνσι, Ειρήνη σε εσάς στηρίζομαι! :) !


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Σας διάβαζα αλλά τώρα δεν θυμάμαι τίποτα πλέον!!

Ααααα... λορεττάκι και ελενίτσα να χαίρεστε τα αγόρια σας για εχθές!!!!!

Ααα...λορέττα εχθές που έλεγες για τις απλώστρες μέσα στο σπίτι...μα πραγματικά δεν μπορώ άλλο αυτό το θέαμα και εγώ!! Κοιτάζω να πάρω πλυντήριο/στεγνωτήριο γιατί τα έχω δει όλα με αυτή την κατάσταση το χειμώνα!!

Τι άλλά;;;

Μαρινάκι δεν σε έχω ξεχάσει για το παιχνιδαγωγείο αλλά ακόμα κάθε πρωί όλο και κάπου πάω για αγορές και δουλειές και γι'αυτό δεν πήρα ακόμα τηλέφωνο..:roll::roll::roll:


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια...

ειχα γυναικα απο το πρωί και πηγα στη γιαγιά μου με τη μαμά μου και τον μικρό! περασαμε γενικά πολυ καλά. μονο που κάτι τον πειραξε και γεμισε σπυρακια, θα παμε αυριο στον γιατρο, μαλλον η καινουρια μας κρεμα με βρώμη... τι να πω...

Ελενάκι μου μπράβο στον αναστασουλη σας!!! Φαινοταν το παιδί οτι θα περπατήσει γρήγορα...αντε καλό τρεξιμο!!!!

Μαρινάκι ειμαι πολυ απογοητευμένη με την medela. Τι να πω...και γω εβγαλα νοκ ουτ το swing και τώρα εχω το διπλο που και αυτο τα παιζει...μήπως να νοικιαζες νοσοκομειακο για κανα δυο μηνες;;;;

πηρα και γω χειροκινητο αλλά δε βγάζω τιποτα...εσύ το αγόρασες;;;

Εμείς ξυπνήσαμε σημερα στις 6μιση!!!! τι θα γινει;;;

Νουνου μου εντάξει με τα ψηφοδελτια;;;; Ειπα οτι ειστε και ποντιοι (εκανα και τον αντρα σου ποντιο) και ενθουσιαστηκε η γιαγιά μου και θα ψηφίσει και αυτή...

Τζεσικα ο αργυρης στελνει επισης πολλά φιλάκια στην Αρτεμις...χιχι

Χριστινάκι που χάθηκες;; πως ειναι το νεο σπιτι;

Γλυκουλα καλή αρχή. Τι δουλειά κανεις;

Στεγια τι ωρα σηκωνόσουν;;;; 10;;;;;;;

ααααααααααααααα


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω ανελλειπώς αλλά δεν είχα πολύ κέφι για γραψιμο αυτές τις μέρες!!:roll::roll:

Τώρα κοιτάζω για πλυντήριο/στεγνωτήριο...έχει καμιά σας εμπειρία να μου πει γνώμη;

Λορεττάκι το σπίτι πάει πολύ καλά αλλά θέλει μερικά πραγματάκια ακόμα και κάθε πρωί όλο γυρνοβολάω τα μαγαζιά.. (έχω βαρεθείιιι...θέλω να χουχουλιάσω και να μην το κουνάω!! :-)

Aαα βγήκαν και οι φώτος της βάφτισης..θα σας βάλω μερικές αύριο!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

δε πειράζει χριστινάκι μου..οποτε εχεις ορεξη!!!!

να μας βάλεις φωτο Α Μ Ε Σ Α

και γω θελω να χουχουλιάσω αλλά ο μικρος ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ λεμεεεεε

οποτε παιζουμε συνέχεια...μας πηρε η γιαγια ενα σουπερ παιχνιδι φισερ πράις...

σαν τραπεζάκι με διαφορες δραστηριοτητες...πολυ ωραιο, ειναι ορθιος και παιζει...

Θελω και γω στεγνωτηριο μπουχουχου αλλά δεν εχω χώροοοοοοο


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω χώρο γι'αυτό θέλω να πάρω πλυντήριο/στεγνωτήριο (2 σε 1) και να αντικαταστήσω το πλυντήριο που έχω ήδη....!!!

Και μένα όλο όρθια θέλει να είναι!!! Έχουν πολύ πλάκα τώρα όσο μεγαλώνουν!! Αλλά βρε κορίτσια αυτό κοίταζα εχθές...πλέον δεν είναι μωράκι αλλά ....κοριτσάκι....!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...