Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Καλή ξεκούραση! Κι εμένα είναι γενικά σουρτούκα αλλά τώρα που είμαι μόνη μου χωρίς κανέναν να βοηθάει σε δουλειές τα έχω βρει ολίγον μπαστούνια, οπότε περικοπές και στις εξόδους μας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ ναι, ναιιιιιιι, ψηφίζω μπολερό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μαρινάκι είναι ακριβώς όπως τα λες, γιατί φόρεσα μία γούνα από αυτές που είναι σα μεγάλος γιακάς και ήμουν σα τον Κλιντ ϊστγουντ σε ταινίες γουέστερν:-P:razz::-P και την εσάρπα τη φοβάμαι μη κάτσει στραβά και βγω στις φωτογραφίες σα γκαγκάου:tongue::tongue::tongue:. Σε υυυυυπερευχαριστώ για την πρότασή σου να μου δανείσεις το δικό σου, με συγκίνησες βρε φιλενάδα!!!! Μόλις καταλήξω στο φόρεμα, θα εκδράμω να ψάξω και για το μπολερό, για να δούμε!!!

Ιωάννα και Χριστίνα τί είναι αυτά καλέ περί ομφαλοκήλης? Πετάει ο αφαλός όπως σε μερικές περιπτώσεις στην εγκυμοσύνη? Και πώς θεραπεύεται αυτό?

Λορέτα μπράβο για το ύψος, όλα καλά! Για τη φεριτίνη δε νομίζω πως πρέπει να ανησυχείς. Είναι αναμενόμενο για τα βρέφη να παρουσιάζουν χαμηλά επίπεδα στις αποθήκες σιδήρου πόσο μάλλον όταν δεν τρώνε κρέας όπως ο δικός σου. Και ο δικός μου είχε χαμηλή φεριτίνη, το είχαμε δει στις εξετάσεις που του βγάλαμε μόλις γυρίσαμε από τις διακοπές. Τότε δεν είχε αρχίσει ακόμα το κρέας και ο γιατρός μας ειχε πει πως θα πάρει πολύ καιρό για να ανέβει η φεριτίνη ακόμα κι αν τρώει συχνά κρέας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου και στα ομορφα μωράκια μας!

Ελπίζω να εχουμε μια ωραία ησυχη ημέρα !

Κοριτσάκια μου τι κάνει το Ειρηνάκι?Εχετε νέα ελπιζω όλα να είναι καλά !

Εδω γύρω θα είμαι φωνάξτε και έφτασα!Μάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπρες!!!Τι κανετε;;;;;;Λορετακι περαστικα στον Αργυρακο μας....αλλα και σε σενα αφου ξεκινας παλι διατροφη χαχαχαχ.....:)

Ψηλωσε το αγορι σου;;;Ηρεμησες;;;νταξει;;;;;;

Πρινσυ οφειλω να ομολογησω οτι το μπολερο ειναι ιδεα σουπερ!!!Μπραβο στις υπευθυνες του σταιλινγκ σου!!χαχαχα!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

δε σας ειπα....

το αγορι μου εφαγε μια ξεγυρισμενη σαβουρντα χτες και χτυπησε κατω απο τα χειλακια του...αιματα χαμος.....

εγω ομως ωσαν εμπειρη(χαχα) μανα και αφου και με τον μεγαλο τα ειχα περασει αυτα σε ιδια πανω κατω ηλικια πηρα μπεταντιν εβαλα λιγο σταματησε το αιμα τον πηγαμε στη παιδιατρο και ευτυχως δε χρειαστηκε ραματα το αγορι μου.....σημερα που τον ειδα πριν φυγω ηταν αρκετα καλυτερα...αχ...το ματιαξα το πουλακι μου!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεεεε παλι εξαφανισμενες ειστε ολες;;;;;;;

απαπαααααααα η πρωινη βαρδια εχει αποθρασυνθει μου φαινεται!!!Για να μαζευεστεεεε!!!! :))))


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λενιω!!να μου φιλησεις το αναστασακο σας!!ελπιζω να μην ποναει το μικρουλακι.

μαρζαβακι μου τι κανετε?τι κανει η μικρουλα σας.εμεις καλα ειμαστε δοξα τω θεο.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Που χαθηκες ρε ρηνουλι;;;;

Δε ποναει μωρε ο καημενος καλα ειναι δοξα το θεο!

Ο γαντζουλης σου τι κανει;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια!!! Εγώ περιμένω τώρα να ξυπνήσει για να πάμε βολτούλα με τόσο ωραία μέρα σήμερα!!!

Ελένη μου περαστικά στον γλυκουλίνο σου!! Αχχ... άμα πάθαινε κάτι τέτοιο η μικρή μου δεν έχω ιδεά τι θα έκανα...λες να προμηθευτώ με μπεταντίν και εγώ;

Λορεττάκι είναι δυνατόν να παίζει η πιθανότητα στίγματος όταν δεν έχει κανένας από τους δύο γονείς;;;; Έτσι σας είπε ο γιατρός; Μου ακούγεται ΠΟΛΥ περίεργο αυτό....:|:neutral: Πάντως και εγώ πιστεύω ότι δεν θα είναι τίποτα σημαντικό..!!

Μαρίνα μουυυ αχχχ να δω πότε θα πάμε να 'παίξουν' τα μικρά μας!! ΑΚΟΜΑ δεν έχουμε τηλέφωνο και είμαι με τα κινητά...θα μου έρθει λογαριασμός στα ύψηηηη....ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!! Αααα..για πες για το στεγνωτήριο ...γιατί σας καταστρέφει τα ρούχα; Δεν ήταν καλή αγόρά;Εγώ το θέλωωω..το θέλωωω...το θέλωωωωω!!!!

Για την ομφαλοκήλη δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα.. μου είπε ο γιατρός ότι εφόσον θέλω και άλλο παιδάκι να περιμένω να κάνω μετά την επέμβαση... και έτσι λέω να κάνω!

Αχχχ και σήμερα η μικρή μου ξύπνησε από τις 7.30....:| γγκκρρρ για την αλλαγή της ώρας....


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι και ο δικος μου ο μικρουλης.ο καλος μου καθεται στον υπολογιστει μεχρι τα αξημερωτα .φτιαχνει ενα site και ξημεροβραδιαζεται.εχει να κανει με τον χωρο της μηχανης οποτε μαλλον αδιαφορο θα σας ειναι.οπως και εμενα.

σημερα εχει παει στο νοσοκομειο να τον ξαναδει ο γιατρος και να βγαλει ακτινογραφια οποτε σε καμια ωρα θα εχει καταληφθει η θεση.

κοριτσακια αυριο θα μαζευτουμε σπιτι μου οι μανουλες ηλιουπολης.οποια κυρια θελει να ερθει ειναι καλοδεχουμενη.ακουτε πρινσι και γλυκουλα?χαρα?και ολες οι υπολοιπες αν και λογω αποστασης σας βλεπω δυσκολες


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια εμεις ειχαμε πολυ δυσκολο βραδυ χτες ξυπνησε στις 1και ξανακοιμηθηκε στις 4...ητανολο πορδιτσες και γουλιτσες μαλλον κρυωσε ουφ...λορετα μπραβο στον αργυρακο ειδες που αγχωνοσουν αδικα??χριστινακι αν το αφησω δηλαδη δεν υπαρχει προβλημα??(θελω και τριτο τρομαρα μου)

απλα εμενα εχει πρηστει λιγο και ειναι καπως πεταχτος...:confused::(


Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου δεν ξέρω τη δική σου περίπτωση γι'αυτό καλύτερα να το δει γιατρός και να σου πει γιατί μπορεί να μην είναι καν αυτό! Αυτο όμως που φοβούνται με την ομφαλοκήλη είναι ότι μπορεί ανά πάσα στιγμή να γίνει 'περίδεση' ή κάτι τέτοιο΄, πονάει τρελά και τότε πρέπει ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ να πάς νοσοκομείο για επέμβαση γιατί διαφορετικά μπορεί να γίνει πολύ πολύ επικίνδυνο!! Είναι λοιπόν στην αντίληψη του κάθε γιατρού (και στο κέρδος του) και στη δική σου απόφαση τι θα επιλέξεις να κάνεις τελικά!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

γκρ δε θα πει τιποτα για την αλλαγη της ωρας!!καναμε αμαν να ξυπναμε μετα τις οκτβ και τωρα φτου κι απο την αρχη.....αχ παναγιτσα μουυυυ το ΣουΚου σκεφτομαι.....μπουαααα

Ειρηνουλα ελπιζω να πληρωθει ο καλος σου για τη δουλιτσα του!!

Ιωαννα περαστικα σας και οσο για την ομφαλοκηλη πηγαινε κοιταξε το γιατι μονο ενας γιατρος και δη χειρουργος μπορει να σου πει τι ειναι!;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...