Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Τί κι αν το δαγκώσουμε στην τελική να μου πεις? Το πολύ πολύ να μου μείνει το μόνιμο χαμόγελο με τη μασελίτσα να κάνει κλακ,κλακ.!!! θα λένε όλοι, τί ευτυχής που είναι η μαμά!!!!! Θα δώ, ίσως πάω στο Σκόνδρα για το γουνάκι που έχει σχετικά πιο νορμάλ τιμές!

Τί κάνει ο Τασούλης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχχχχ καλα θα ειναι φανταζομαι!φευγω σε δεκα λεπτα και τρεχω να αγκαλιασω τα παιδακια μου!!!

ασχετο..αλλα....οταν ξυπνανε...και ειναι ετσι ζεστα απο τον υπνο...και ακομα δε μπορουν να ανοιξουν καλα καλα τα ματακια τους..δεν ειναι.....απιστευτη αισθηση;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Στο καλό Ελενίτσα! ναι, εντελώς τέλεια!! και ιδίως όταν ανοίξουν τα ματάκια και το πρώτο πράγμα που βλέπουν είναι η μανούλα και θαμάζουν:shock::shock::shock: εκεί τα δίνω όλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε???εμεςι ειμαστε καλα βεβαια εχουμε την κλασικη γκρινια...δεν ειχα υπολογιστη οποτε εμπαινα μονο φεις απο το κινητο..

καποια κοπελα ειχε πει για ομφαλοκηλη πιστευω οτι εχω και εγω γιατι μετα την δευτερη εγκυμοσυνη ο οφαλος μου ειναι προς τα εξω και λογο σαν πρησμενος...ας μου πει πως το καταλαβε και σε τι γιατρο πρεπει να παω please.....επισης δηλωσα και εγω συμμετοχη παρακαλω ψηφιστε με φιλια σε ολες.....

http://www.ricardoisfemale.gr/i5z6


Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια δε λέει να ηρεμήσει το κεφάλι μου από τα κλάματα! Για να δούμε πώς θα είναι το κοριτσάκι μου όταν ξυπνήσει.

Πρίνσι μου άρεσαν πολύ και τα δύο φορέματα αλλά το κόκκινο κάτι μου κάνει, μου αρέσει πολύ σαν χρώμα και νομίζω θα σου πηγαίνει και πολύ! Εντομεταξύ επειδή το γουνάκι παραπάει απο λεφτά και μπορεί και να σκάσεις με αυτό μέσα στην εκκλησία, ενώ με την εσάρπα ίσως δυσκολευτείς να κρατάς το παιδί και να το ντύσεις ή να το ξεντύσεις, εγώ θα σου πρότεινα αν βρεις ένα μπολερό! Είχα πάρει ένα τέτοιο πολύ καλό (κάτι ανάμεσα σε σακάκι και μπολερό) σε μαύρο στη βάφτιση του Γιώργου και με έβγαλε ασπροπρόσωπη! Μήπως να βρεθούμε να σου το δανείσω?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Iωαννα μου εγώ το είχα πει...πρέπει να πας σε γενικό χειρουργό να σου πει.. αυτοί το καταλαβαίνουν με το που δούνε τη κοιλιά σου χωρίς να χρειαστεί κάτι άλλο... μην σου πω ότι ακόμα και παθολόγος θα μπορούσε να το καταλάβει, απλά καλύτερα να πας σε γενικό χειρουργο ώστε αν έχεις όντως να σε συμβουλέψει και για τις επόμενες κινήσεις!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, γεια σας!

ηρθαμε απο τον γιατρό: ο μικρός ΓΕΜΙΣΕ σπυρακια ΠΑΝΤΟΥ. Μαλλον καποια αλλεργία αλλά δε ξερουμε απο τι. Δε μας εβαλε καμιά καινουρια τροφή, κοβουμε την farin lacte με βρώμη και η μαμά αρχίζει παλι διαιτα!!! χρρρρρρργκρρρρρ. Θα του δωσουμε αντισταμινικό το βράδυ.

Θα κανουμε και ειδική εξεταση για να δουμε που μπορει να εχει αλλεργία.

Επισης τα αποτελέσματα των εξετάσεων ειναι καλά γενικά αλλά εχει πολυ χαμηλό αριθμό λευκών αιμοσφαιρίων που σημαίνει ειτε οτι εχει στιγμα μεσογειακής αναιμίας ή οτι εχει χαμηλά επιπεδα φεριτινης. Ξανα εξετασεις λοιπον.... γκρρρρρρρρρρρρ. Το στιγμα βεβαια δε ξερω απο που μπορει να το εχει αφου ουτε εγώ ουτε ο αντρας μου το εχουμε.

Ομως εγινε κατι καλο. Βαλαμε ΔΥΟ ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ....γιουπι γιουπι γιουπι...

Ειμαστε πια 71 ποντους και 9160 κιλά (εβαλε μονο 20 γρ). Ειμαι πολυ χαρουμενη! Ανεβηκαμε μιση καμπυλη!!!!

Αυτα τα δικά μας!

Μαρινάκι γιατι κλαιει η μικρή σου; πονάει;

Πρινσι συμφωνω και γω με το μπολερό.


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο Λορ κουκλο ο μικρος οσο για τις εξετάσεις μην ανυσηχεις μηπως πέρασε καμια ιωση στο πόδι μην στεναχωριέσε και τα σπυράκια μηπως κατι αγγιξε ή φόρεσε και τον πήραξε ολα καλά θα πάνε!Σας καληνυχτω κοριτσάκια μου!


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα Μαράκι!

Λορέτα είδες, τζάμπα ανησυχούσες να δεις που θα φτάσει 1.80 ο μικρός και θα σε κοιτάζει αφ' υψηλού! Πάντως όπως σου είπε και η Μαρία μία μόνο εξέταση δε λέει τίποτα για τα λευκά.'

Τη μικρή με το που την αφήνουμε από την αγκαλιά εξακολουθεί και κλαίει, αρχίζω να απελπίζομαι, μόλις την παίρνουμε σταματάει αμέσως αρα δε νομίζω να την πονάει κάτι.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τα λευκά ηταν κάτω απο το 3% της καμπυλης και ο γιατρός μας ειναι λίγο ψειρας..δε πειράζει ας κανουμε οτι χρειάζεται να ειμαστε ησυχοι!

Απορώ με τη μικρή σου σημερα ρε μαρινάκι. Ξαφνικά τι επαθε;;;;

Μαράκι καληνύχτα!

Γλυκουλα που εισαι ; επιασες δουλειά και εξαφανίστηκες;;;;

παιδιά ειμαι πτώμα, ο γυμναστης μ'εχει ψοφήσει, θα του πω ΄να κατεβάσει ταχύτητα γιατι δεν αντεχω, δε με κρατάνε τα ποδια μου...

τώρα μαγειρεύω για αυριο, κλαααψψψψψψψ


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Τι καλό φτιάχνεις Λορετάκι? Ευτυχώς ανέλαβε τα παιδιά ο άντρας μου το απόγευμα και όσο ήταν έξω ήταν υπόδειγμα και τα δύο! Ναι και η μικρή! Λέτε να τσατίστηκε που έχω μέρες να τη βγάλω? Δεν προλαβαίνω ρε γμτ! Τώρα που άρχισες πάλι διατροφή να δεις πώς θα εξαφανίζονται τα κιλά, εγώ πάλι ακόμα δεν τολμώ να ανέβω στη ζυγαριά και πάλι ονειρεύομαι γλυκάκια και το χειρότερο είναι ότι δε μένω στο να τα ονειρεύομαι...


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοκκινιστό με πατάτες και λαχανικα. Εκανα για τον μικρό και μετά εβαλα ντομάτα και μπαχαρικά για μας. Πρέπει να αρχισει να τρώει λιγο κρεας! Επισης του εβγαλα και ζουμάκι, σημερα ηπιε 80μλ ζουμί απο κρεας, κατι ειναι και αυτό!!!!

Πρέπει να παρω μια μικρή χυτρα, δε παει αλλο, τρεις ώρες μαγειρευω!

Μπορει παντως να κλαιει γιαυτό, εμείς οταν δεν τον βγάζουμε 3 φορες τη μέρα αλλά δυο γκρινιάζει...αυτό το παιδί θέλει ολο έξω να ειναι...

πάω να κλείσω το φαί και να ξαπλώσω το κουρασμένο μου κορμί...

Εγώ εχασα ενα κιλό αλλά ακόμη θέλω πολυ δουλεια...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...