Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ ΜΗΤΕΡΑ?


diamonds26

Recommended Posts

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ?ΕΧΩ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ?...

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΙΑ Μ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΑΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ...ΔΗΛ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 1,5 ΜΗΝΩΝ ,ΜΕΝς ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ,ΑΥΤΟΣ 40 ΕΓΩ 27...ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ...ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΕΙΔΑ ...ΑΛΛΑΑΑΑ....ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗ...ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ,ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ...!!ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΑΛΙΑ ΟΛΟ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΘΥΝΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΡΝΙΤΙΚΗ...ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ...ΕΓς ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧς ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ,..ΤΕΣΠΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΜΙΛΑΜΕ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΠΤ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ,..ΠΩΣ ΘΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΕΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΠΤ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΩ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠςΣ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ...ΓΙΑ Μ'ΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΛΠ..ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ...ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ...ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΤΕΨΩ ΜΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ...ΚΑΘΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΝΤΕΡΕΥΤΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΑΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΔΙΚΗ?ΕΣΕΙΣ ΠΩ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠ'ΕΞΩ ΑΠ'ΕΞΩ ? ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΜΠΑ?ΕΙΜΑΙ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ?ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ...ΘΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ...???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην τον αδικείς, καλέ, τον άνθρωπο! Δεν είναι έτοιμος, μόνο 40 ετών είναι το παιδί!

Χωρίς πλάκα τώρα, εγώ θα το κρατούσα το μωρό, μαζί ή χωρίς τον μπαμπά του. Ιδίως αν είχα τη στήριξη των γονιών μου, ούτε που θα το συζητούσα!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

είμαι σίγουρη ότι θα το μεγαλώσεις εσύ και η οικογένεια σου με πάρα πολύ αγάπη.....

μην κάνεις το λάθος να σκοτώσεις μια ζωή, τη δική σου ζωή...

ο Θεός είμαι σίγουρη θα σε βοηθήσει και θα φροντίσει να μεγαλώσει το παιδάκι σου όπως πρέπει...

έχεις πάρει τη καλύτερη απόφαση και μόνο εγωιστική δεν είναι...

να είσαι χαρούμενη που σου έτυχε αυτό το θαύμα....(ενώ άλλες το περιμένουμε εδώ και χρόνια )

να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και να προσεύχεσαι...

χαίρομαι που είναι δίπλα σου η οικογένεια σου!!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

και εγώ άγαμη μητέρα είμαι, επειδή είμαι κάπως στον λόγο και δεν θέλω να φανώ κακιά....

ρωτάω;;

τι σόι σχέση είναι αυτή εάν είστε καλά αλλά μαλώνετε συχνά;;; ΟΧΙ ΚΑΛΗ (τουλάχιστον όχι για να περαμείνεις μαζί του, παιδάκι ή όχι)

το θεωρείς σωστό ότι σου λέει ότι εάν το κρατήσεις θα τον χάσεις;;;; ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ (αυτό λέγεται ψυχολογική βία, σε πιέζει και σε χειρίζεται)

Η γνώμη μου είναι εάν μου έλεγες ότι είσαι σε άθλια κατάσταση δεν έχεις στήριξει από πουθενά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο τραγικό ...θα σου έλεγα να σε φωτίσει ο Θεός και ότι θέλεις κάνε.

Μου λες ότι το θέλεις, ότι έχεις βοήθεια.....και τέλος πάντων μπορείς να τα καταφέρεις....καλή αρχή. Επίσης εάν ο φίλος σου ήθελα πραγματικά να μην γίνει πατέρας και να είναι υπεύθυνος θα χρησιμοποιούσε προφυλακτικό. Παραδέχομαι ότι είναι δικαίωμα του να μην θέλει παιδί, δεν ήμαστε όλοι πλασμένοι για να γίνουμε γονείς ούτε όλοι θέλουμε την ευθύνη, πάλι δικαίωμα του. Γνώμη μου κράτα το παιδάκι σου, μην ασχοληθείς μαζί του καθόλου ειδικά εάν πάει να σε επιρρεάσει αρνητικά, μην επιστρέψεις σε αυτόν, κοίτα το μέλλον σου. Εάν εσύ το θέλεις βάλε τον να το αναγνωρίσει (είναι δικαίωμα του παιδιού σου).

Φιλάκια και καλό κουράγιο.

(δεν μας γράφεις εάν ο φίλος σου είναι χωρισμένος με παιδί, εάν έχει οικογένεια από άλλο γάμο τότε απλά δεν θέλει να ζήσει μια από τα ίδια, εάν τώρα είναι ελευθερος απλά πρέπει να ξέρεις ότι και να μείνεις μαζί του μπορεί ούτε στα 50 να μην θέλει παιδί.....αναρωτιέμαι όμως πως θα αισθανόσουν εάν ξαφνικά σε άφηνε μετά από 5 χρόνια και έκανε οικογένεια....εσύ δεν θα σκεφτόσουν το παιδάκι που άφησες αλλά ήθελες για χάρη του να το θυσιάσεις;;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΚΕΡΑΜΥΔΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΟ Η ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΖΥΓΙΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ...ΦΟΒΑΤΑΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΖΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΩΝΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ.ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΕΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΕΤΕ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΧΑΝΕΙ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ...ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠςΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡς ΝΑ ΕΓΓΥΗΘΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΑΜΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ....ΤΕΣΠΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧς ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΚΕΡΑΜΥΔΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΟ Η ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΖΥΓΙΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ...ΦΟΒΑΤΑΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΖΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΩΝΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ.ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΕΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΕΤΕ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΧΑΝΕΙ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥ...ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠςΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡς ΝΑ ΕΓΓΥΗΘΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΑΜΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ....ΤΕΣΠΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧς ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ....

Aυτο εμένα μου λέει πολλά επίσης δεν είναι σωστό που τον δικαιολογείς .....σκέψου να το έλεγε μια άλλη γυναίκα για εσένα μετά απο χρόνια .Ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά στην ζωή σου , εφόσον έχεις τους γονείς σου δίπλα είναι μεγάλη βοήθεια και υποστήριξη. !!

Link to comment
Share on other sites

pro theoy pote den anefera kati gia tin gynaika toy isa isa eyxomai na dei to paidi toy giati kserw poso ton ponaei poy den to vlepei axeta poy to diazygio toy pire asximi tropi!!egw eimai poly dotikos anthrwpos thelw na boithaw kai na dinw!!! den mporw na gelaw me ton ponou kanenos!!ponaei i kardia mou!! exw kraksei polles ton antra mou pou afise tin oikogeneia tou alla ... oso gia mena exw mono psyxologiki ypostyriksi apo tin mitera moy giati apo oikonomika giok!!! alla niwthw oti tha ta kataferw koutsa strava kati tha kanw apo lefta kai sto paidi den tha leipei tpt! o mpampas mou exei pethanei prin 3xronia kai ton eida ston ypno mou prin mathw pws eimai egkyos :- ton agkaliassa kai toy lew mpampa eimai egkuos kai me sfigei toso dynata stin agkalia toy kai mou leei me klammata apo xara ...to kserw!!! enas logos poy den thelw na kanw kati xazo einai kai aytos...niwthw oti dwro ... kai opou vgalei!!! to mwraki mou egw to latreyw kai as fovamai toso poly...

Link to comment
Share on other sites

Ένας άνθρωπος που αγαπά πραγματικά, ξέρει να κάνει θυσίες και δεν σκέφτεται μόνο τον εαυτό του. Το παιδάκι έχει δικαίωμα στη ζωή και είναι άδικο να του το στερήσετε. Βάλε τη δύναμη του Θεού μπροστά και όλα θα πάνε καλά! Εάν αυτός σε αγαπά πραγματικά και δεν είναι μόνο λόγια, εδώ θα φανεί. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

έχει προηγούμενο γάμο;; χμ....δύσκολα τα πράγματα, τα παιδάκια του τα βλέπει συχνά;; ασχολείται;;;

Κατά την γνώμη μου κράτα το παιδάκι σου, να είστε καλά, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι δίπλα σου. Να είσαι προετοιμασμένη για αρκετό προσωπικό αγώνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia mou ma to theo mou tha kanw ta panta gia to paidi moy,....kai ayto poy lete oti ean me agapaei pragmatika me ton kairo mporei na apodeixtei oti den aksize i mporei na apodeixtei oti einai mono logia kai na gyrisei...vevaia den thelw na zw m'ayth thn elpida!! as ton fotisei o theos kai as praksei ayto pou aisthanetai...MIA FILI MOY MOY LEEI: MIN SOY DWSEI O THEOS OSA DEN MPOREIS N'antekseis...to eyxomai ayto s'oles mas!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΧΑΧΑΧΑ....τελικα κοριτσια...εχω ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!! που δεν μοιαζουν μεταξυ τους!!αχ θεε μου τσιμπιστε με....!!!

τα θέλει ο πωπως σου...χα χα να σου ζήσουν ....καλά ξενύχτια...σου εύχομαι να είναι ήσυχα και να είναι μονο μαμ, κακά και νάνι.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa!!! ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ!!! δεν μπορω να πιστεψω πως ενα βραδυ μπορει να σου αλλαξει την ζωη...διδυμα;; ποτε δεν τρελαινομουν και θυμαμαι πως κοροιδευαμε με τις φιλες μου πως φαντασου να του ελεγα πως περιμενα δυδιμα ε τοτε θ΄αυτοκτονουσε αλλα τελικα οτι κοροιδευεις....εχω παθει σοκ αλλα οχι μονο θελω αλλα εχω τρελαθει απο την χαρα μου!!! τελικα τα διδυμα μ΄αρεσουν τοσο πολυ και οσες εχουν ειναι πολυ τυχερες,... ο δικος μου οχι μονο δεν το πιστευει αλλα οποτε μιλαμε οτι εχουμε διδυμα ολο μου λεει " πω πω σωπα ρε,που ειναι δυδιμα..πλακα κανεις" ...ετσι μου λεει ξεμπερδευουμε μια και καλη...ειμαστε καλυτερα ακομα προσπαθει να το πιστεψει μενουμε παλι μαζι απλα εχει πολυ ανγχος και φοβαται μηπως κατι δεν παει καλα με τα μωρακια γιατι λεει δεν το αντεχει τοσο ανγχος μεχρι να γεννηθουν...χε@@@νο το μωρο μου!! μου λεει οτι τιποτα δεν αλλαξε μεσα του για μας και οτι παντα μ΄αγαπουσε και να του ζητησω εγω συγνωμη για το σοκ που του προκαλεσα...χαχαχα με την καλη εννοια !! ποσο πια μπορει να αλλαξει ενα παιδι εναν ανθρωπο!! μου λεει πως το παιδι πρεπει να ερθει μεσα απο ενα γαμο αλλα ετσι που ηρθαν τα πραγματα δεν γινετε να γεννηθουν ετσι οτι το σωστο ειναι να προχωρισουμε αρκει να του υπσχεθω οτι θα τον ανεχομαι και να μην τον χωριζω και απο δω και περα να γινω πιο υπευθινη γιατι ειμαι μικρη και μπικα απο τωρα στα βασανα!! η αληθεια ειναι οτι δεν μ΄ενδιαφερει ο γαμος το μονο που με νοιζει ειναι να τον εχω διπλα μου και να τον αγαπαω...απο κει και περα ολα θελω να γινουν απο αγαπη!! φιλακια σε ολες και σας ευχομαι οχι μονο ενα αλλα πολλα παιδια και να ειστε δυνατες σ΄αυτη τη ζωη και να ξεπερνατε ολες τις δυσκολιες τις ζωης σας μονες σας και οποιος μας αγαπαει ακολουθει εαν οχι .....στο καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

tinkerbel sou eyxomai na gineis syntoma manoula pollwn paidiwn kai na eisai eytyxismeni...και παν΄απολα οχι αγχος !! μια φιλη μου 2 χρονια προσπαθουσε και φαντασου ειναι μικρη 23 κ υγειεστατη αλλα μολις το αφησε οχι μονο τωρα ειναι στον μηνα της αλλα ουτε καν πηρε χαμπαρι πως ειναι εγκυος και το καταλαβε 1.5 μηνων!! η μαμα μου παντρευτικε 19 χρονων προσπαθουσε δυο χρονια και ελεγε ειχε πολυ ανγχος και οταν με επιασε ξεανγχοθικε και μετα απο εμενα εκανε και επανωτα τα 2 αδερφια μου ..οπως το ιδιο και η μαμα της 4 χρονια προσπαθουσε και τοτε τις ειπε η αδερφη της θα κανω εγω ενα παιδι για σ΄ενα και το εκανε αλλα τελικα η γιαγια μου εμεινε εγκυος πριν γενηθει το αλλα και σε πληρωφορω εκανε 6 παιδια ....ολα τα μπορει μια γυναικα...χαχα ειδε ιστοριες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...