Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.Χάθηκα τόσες μέρες γιατί είχα ένα πρόβλημα με το ίντερνετ.Μariamg κάθε απόγευμα το καλοκαίρι είμασταν Λευκαντί για μπάνιο,στο ύψος του Φιλοξένια .

Όσο για το αν θα διώξουν κόσμο και εμείς ακούμε πολλά.Θέλω να πιστεύω οτί είναι όλα ράδιο αρβύλα.

Αν καμία ξέρει κάποιον καλό συμβεμβλημένο παθολόγο και καρδιολόγο στην Χαλκίδα ας μου πει.SOS......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kοριτσια τι κανετε;

Σημερα ο αντρας μου εχει πορεια 35 χιλιομετρα βραδυνη.. μπηκε μεσα τωρα 22.30 θα περπατανε ολο το βραδυ και το πρωι καπακι βολη ΕΛΕΟΣ θα ερθει αυριο κατευθειαν κατα τις 12 το μεσημερι φανταζεστε τι δυσκολο πραγμα που ειναι..και την κανουν 2 φορες το χρονο!!! περυσι τους πληρωναν 1 ευρω το χιλιομετρο δηλ.35 συνολο τωρα τζαμπα τελειως.. αλλα και 1 ευρω κοροιδια ηταν λες και τα ζητιανευαν... τι να πεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια.. Ιωάννα κουράγιο!!Τι να πω;

Ανυπομωνώ να περασουν οι μήνες να μάθουμε για την μεταθεση. Βεβαια αν ολα πανε καλα θα πεσει πανω στην γεννα, αλλα δε βαριεσαι; Μαθημενο το βουνο απο το χιονια!! Θα το παλέψουμε.

maripoza.gr να κανονίσουμε να βρεθουμε.. και με την Σοφια. Είμασταν λιγο στις μετακινησεις αυτο το καιρο αλλα τωρα εχουμε σταθεροποιηθει σπιτακι μας.


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.Χάθηκα τόσες μέρες γιατί είχα ένα πρόβλημα με το ίντερνετ.Μariamg κάθε απόγευμα το καλοκαίρι είμασταν Λευκαντί για μπάνιο,στο ύψος του Φιλοξένια .

Όσο για το αν θα διώξουν κόσμο και εμείς ακούμε πολλά.Θέλω να πιστεύω οτί είναι όλα ράδιο αρβύλα.

Αν καμία ξέρει κάποιον καλό συμβεμβλημένο παθολόγο και καρδιολόγο στην Χαλκίδα ας μου πει.SOS......

Καλος καρδιολογος ειναι ο Τυλιγαδης.Ειναι στρατιωτικος γιατρος στο 401 και εχει ιατρειο στην πλατεια Αγ.Νικολαου.


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλος καρδιολογος ειναι ο Τυλιγαδης.Ειναι στρατιωτικος γιατρος στο 401 και εχει ιατρειο στην πλατεια Αγ.Νικολαου.

Να κανονισουμς να βρεθουμε βρε Κοριτσια!!Ειμαστε στην ιδια πολη!Ας το παρει πανω της καποια.Το τηλ μου το εχεις Μαriposa


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Η Σοφία εχει δικιο σ'αυτο που λεει. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατι ολοι νομίζουν πως οι στρατιωτικοί και αναφέρομαι συγκεκριμένα στους υπαξιωματικους οπως ειναι ο ανδρας μου καλοπληρώνονται!!!!!!! Προχθες τους ενημέρωσαν πως θα βγάλουν δελτίο για να παρουν μια παραλλαγη!!!! Μετά απο 7 χρόνιααα!!!!!!! Ελεος δηλαδη!!

Όταν ακουν πως εχουμε δηλώσει την Κυπρο ως πρωτη επιλογή ολοι λενε πως θα παμε να βγάλουμε λεφτα!!!!!! Δεν καταλαβαίνει κανείς πως με 1340 ευρω εκ των οποιων τα 450 ειναι ενοικιο και κοινόχρηστα, περα οι λογαριασμοι δεκο, οι δοσεις κτλ με ενα μωρό παιδι απλα δεν βγαίνουμε οικονομικά; Γιατι δηλαδη οι αλλοι που δεν εχουν και ενοικιο στην τελική δεν βγαίνουν και εμεις που εχουμε θα πρέπει να βγαίνουμε και να μην έχουμε και ανάγκη;

Εμεις που ειναι αξιωματικος να δεις τι ακουμε!!!!Ασε που νομιζουν οτι εχουμε τον φανταρο στο σπιτι να μας κανει τις εξωτερικες δουλεις!!!!Και αυτα οχι απο ξενους μονο αλλακαι απο συγγενεις!!!Αλλα εμεις θα τους αλλαξουμε τα μυαλα;;!Νομιζουν οτι οι αντρες μας γυρνανε με τη στολη μεσα στο σπιτι σαν τον Κωνστανταρα στις παλιες ελληνικες ταινιες!!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

αχ,μην τους δινετε σημασια,ας περναγαν ολοι αυτοι οτι περναν οι δικες μας οικογενειες και τα ξαναλεμε<μεταθεσεις,κ.τ.λ.>μονες μας χιλιομετρα απο τους δικους μας χωρις βοηθεια..:evil:

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειμασταν στη Μυτιληνη και δουλευα (αποκλειστικα) ειχα μια γιαγιουλα και καθως μιλουσαμε της ειπα οτι ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος και περνει ενα υφος και μου λεει και γιατι δουλευεις και μαλιστα αποκλειστικα αφου ο αντρας σου ειναι στρατιωτικος?????????? Της λεω με ευγενικο τροπο οτι και αυτοι ενα μισθο οπως ολοι περνουν και μου λεει τι μονο?????????

Οχι γιαγουλα περνει οσα ο πρωθυπουργος αλλα το κρυβουμε για να μη μας πιασει η εφορια!!!!!!!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε σημερα? εμεις εχουμε λιακαδα απο το πρωι!!!!!!!!!!!!!! και πολυ καλη διαθεση γιαιτι αυριο ειναι Σαββαττο και θα παμε βολτουλα!

Ελενη μου που χαθηκες? Η κοπελαρα σου τι κανει?Καλα ειναι κουκλα στο μπαλετο!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ηρθες στην περεα μας !Η αληθρεια ειναι οτι το να σαι γυναικα στρατιωτικου ειναι οντως αθλος αλλα να σου πω κατι;Οταν δεν υπαρχει κανενας αλλος συγγενης κοντα δενεσαι περισσοτερο και σαν ζευγαρι και σαν οικογενεια!Οσο για την μεταθεση με το μωρο μην αγχωνεσαι!Ολα θα γινουν .Εμεις μετακομισαμε απο Λαρισα για Χιο οταν ο γιος μου ηταν 20 ημερων!Ημουμν μονη και πρωτο παιδι δεν ηξερα τι να το κανω.Αλλα με την βοηθεια και την συμπαρασταση του αντρα μου ολα οερασαν.Ο γιος μου τωρα ειναι 6μιση και η κορη μου 3,5.Ειμαι μονη μου στη Χαλκιδα που ηρθαμε το καλοκαιρι και ο συζυγος στο Αφγανισταν για 4 μηνες!Γι αυτο σου λεω !Μην κολωνεις !Θα τα καταφερεις σε ολα!

Οσο για τα λεφτα οντως δεν υπαρχει βοηθεια απο πουθενα .Ακομη κοαι οι γονεις μας νομιζουν οτι οι στρατιωτικοι καλοπληρωνονται!!!

Κατανοηση και αγαπη να υπαρχει και ολα ξεπερνιουνται!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΧΕΣΗ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΟΝΑΧΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ....ΕΓΩ ΚΙΛΚΙΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΗΣΙ Η ΕΒΡΟ...ΓΙΑΥΤΟ ΣΥΕΝΕΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας!Που ειστε εσεις? Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!

Καθε μερα και απο ενα δυσαρεστο νεο ακουμε! Ευχομαι να μην ειναι αληθεια.Αν γινει κατι τετοιο τι κανουμε μετα ρε κοριτσια σιγουρα δε θα χαθουμε αλλα μεχρι να ορθοποδησουμε..................

Μια απο τα ιδια:(

ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙΛΚΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3/5 ΧΡΟΝΙΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙΛΚΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3/5 ΧΡΟΝΙΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

Με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μικρο σου αντρακι!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ, ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ κοριτσια αλλιως δεν την παλευουμε!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!

penny_tol συγχαρητηρια!! Πότε με το καλό το περιμένετε; Εμάς ο Εβρος ειναι η δεύτερη επίλογη μας!!! Ελπιζουμε να καταφέρουμε να φύγουμε!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...