Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμεις θα παμε για ενα μηνα στην πολη μας τη Θεσσαλονικη!Φευγουμε σε 2 βδομαδες...Γιουχουυυυυυυυυυυυυ!!!

(με τιποτα δεν μενω γιορτες εδω!)

Εμεις φευγουμε την Παρασκευη .Δεν κρατιεμε!!!

Δεν υπηρχε περιπτωση να κανω γιορτες στην Χαλκιδα!!!!!!!!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Εμεις φευγουμε την Παρασκευη .Δεν κρατιεμε!!!

Δεν υπηρχε περιπτωση να κανω γιορτες στην Χαλκιδα!!!!!!!!!!!:wink:

Μου αρεσεις γιατι εχουμε ταυτιση αποψεων (αντι για Χαλκιδα, βαλε Κω σ΄εμενα!).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια οι κοπελες στο fb εγραψαν οτι ηρθε χαρτι στην μοναδα που ελεγε οτι η επομενη πληρωμη μας θα ειναι αρχες Ιανουαριου και οχι στις 27/12..ξερετε κατι; σε εμας δεν εχει ερθει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειπαμε οτι ειμαστε στη στεργια μετα απο τοσα χρονια και να ερθουνε -ολοι αν γινεται- να κανουμε μαζι γιορτες και ενω ολοι μας λεγανε ναι τωρα κανενας δε μπορει -δικαιολογιες πολλες- και οχι τπτ αλλο ο αντρας μου εχει υπηρεσια τα χριστουγεννα και θα ειμαστε τελειος μονοι μας με τον μικρουλη :( τα δωρα και το φαγοποτι θα γινει την επομενη :(.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμε ποντικακι αλλα ειμαι σιγουρη οτι και μονη με το παιδακι σου τελεια θα περασεις.Θετικη ενεργεια κοριτσια.Το λεω και γω για να το πιστεψω μπας και συνελθω λιγο γιατι παρολο που φευγουμε την Παρ. δεν ειμαι καλα γιατι σκεφτομαι οτι αντε θα παμε με το καλο αλλα μετα πως θα ξαναγυρισουμε εδω.Παλι τα ιδια και τα ιδια.Δεν θελω να ξαναγυρισω!!!!!!!!!!!!Πως θα γινει αυτο μου λετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για το ποτε θα πληρωθουμε δεν εχω ιδεα.Σε μας δεν ηρθε τιποτα.Βρε κοριτσια αυτα που λετε υσχιουν για ολους και για την πολ.αεροπορια?Γιατι εδω οι δικοι μας δεν εχουν ακουσει τιποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ξερουν οι αντρες σας ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα και ποτε ορκιζονται για μονιμοποιηση ;;; Μπετυ μου αυτο που γραφει η εφημεριδα ειναι αληθεια η απετηση της τροικας ειναι το θεμα ειναι αν θα το δεχτει η Ελληνικη κυβερνηση και αν θα το υλοποιησει

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω η 3η σειρα θα μονιμοποιηθει ηδη μπηκαμε σε αυτη την τροχια και επισης σημερα εμαθα κατι που δεν το ηξερα.Στην προκυρηξη στην 3η σειρα εγραφε 7 χρονια συμβαση και μετα θα μονιμοποιηθουν ενω απο την 4η και πανω εγραφε μετα την 7ετια αννανεωση συμβασης και οχι μονιμοποιηση..

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμε ποντικακι αλλα ειμαι σιγουρη οτι και μονη με το παιδακι σου τελεια θα περασεις.Θετικη ενεργεια κοριτσια.Το λεω και γω για να το πιστεψω μπας και συνελθω λιγο γιατι παρολο που φευγουμε την Παρ. δεν ειμαι καλα γιατι σκεφτομαι οτι αντε θα παμε με το καλο αλλα μετα πως θα ξαναγυρισουμε εδω.Παλι τα ιδια και τα ιδια.Δεν θελω να ξαναγυρισω!!!!!!!!!!!!Πως θα γινει αυτο μου λετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για το ποτε θα πληρωθουμε δεν εχω ιδεα.Σε μας δεν ηρθε τιποτα.Βρε κοριτσια αυτα που λετε υσχιουν για ολους και για την πολ.αεροπορια?Γιατι εδω οι δικοι μας δεν εχουν ακουσει τιποτα!

To μονο σιγουρο ειναι οτι χριστουγεννιατικα θα ειμαι με τα μουτρα μεχρι το πατωμα με πολυ κακη διαθεση και ισως να με πιανουνν και τα κλαματα γι αυτο θα προσπαθησω να παιζω ολη μερα με το παιδακι μου να ακουμε τραγουδακια και θα γιορτασουμε την επομενη.

Και γω οταν παμε διακοπες και ερχεται η ωρα να γυρισουμε ειμαι πολυ πικραμενη δεν θελω δεν θελω..............

ευχομαι αυτο που γραφει η εφημεριδα να μην ισχει:confused: γιατι τα βαλαν με τον στρατο?

Δυστυχως δεν τα βαλανε μονο με το στρατο απλα εμας ο στρατος μας ενδιαφερει αμεσα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...