Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λυπαμε ποντικακι αλλα ειμαι σιγουρη οτι και μονη με το παιδακι σου τελεια θα περασεις.Θετικη ενεργεια κοριτσια.Το λεω και γω για να το πιστεψω μπας και συνελθω λιγο γιατι παρολο που φευγουμε την Παρ. δεν ειμαι καλα γιατι σκεφτομαι οτι αντε θα παμε με το καλο αλλα μετα πως θα ξαναγυρισουμε εδω.Παλι τα ιδια και τα ιδια.Δεν θελω να ξαναγυρισω!!!!!!!!!!!!Πως θα γινει αυτο μου λετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για το ποτε θα πληρωθουμε δεν εχω ιδεα.Σε μας δεν ηρθε τιποτα.Βρε κοριτσια αυτα που λετε υσχιουν για ολους και για την πολ.αεροπορια?Γιατι εδω οι δικοι μας δεν εχουν ακουσει τιποτα!

στο παραπανω αρθρο που ανεβασα γραφει και για την αεροπορια και για το ναυτικο... οπου υπαρχουν ΕΠΟΠ γενικα.. ουτε οι δικοι μας μεσα ακουσαν τιποτα απο τις ειδησεις τα διαβαζουμε

Link to comment
Share on other sites

http://kranosgr.blogspot.com/2010/12/15000.html δενμς βλεπω καλα

Δηλ. συγνωμη εδω απο τι καταλαβα μιλαει για απολυσεις μονο στους ΕΠΟΠ?τους ΕΜΝΘ δεν θα τους πειραξουν?τωρα πανικοβληθικα!Αφου ειπαν οτι τον στρατο δεν θα τον πειραξουν τωρα τι παθαν!Η αληθεια ειναι οτι δεν βλεπουμε και πολυ ειδησης με τα μικρα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. συγνωμη εδω απο τι καταλαβα μιλαει για απολυσεις μονο στους ΕΠΟΠ?τους ΕΜΝΘ δεν θα τους πειραξουν?τωρα πανικοβληθικα!Αφου ειπαν οτι τον στρατο δεν θα τον πειραξουν τωρα τι παθαν!Η αληθεια ειναι οτι δεν βλεπουμε και πολυ ειδησης με τα μικρα.

ξερω και εγω μωρε τι θα κανουν μας εχουν τρελανει ολοι τους..αμαν πια...

το αρθρο λεει για ΕΠΟΠ τους ΕΜΘ μετα απο τοσα χρονια θα ηταν πολυ χοντραδα να τους διωξουν..παντως ο Αρχηγος του ΓΕΣ διαφωνει να 'ναι καλα ο ανθρωπος...!!!

ο αντρας μου μου οταν ηταν Κοσσοβο ειχε σαν διοικητη εκει τον τωρινο αρχηγο του ΓΕΣ και οταν εμαθε οτι θα αναλαβει αυτος αρχηγος χαρηκε γιατι μου ειπε τα καλυτερα..ειναι πολυ καλος λεει!!

Πριν μιλησα με μια φιλη μου που ο αντρας της ειναι ΕΠΟΠ ολοι τους διαβαζουν αυτα που γραφουν και αναστατωθηκαν..

και ο αντρας της ρωτησε τον διοικητη του να δει τι γινετε και του ειπε πως η 3η σειρα ΕΠΟΠ δεν εχει να φοβηθει τιποτα γιατι ηδη εχει υπογραφει το πρωτοκολλο μονιμοποιησης τους και εχουν γινει ηδη λοχιες οποτε εχουν ξεφυγει απο την συμβαση της 7 ετιας και σε λιγο καιρο περιμενουμε και τα αποτελεσματα απο τα γραπτα οποτε θα μονιμοποιηθουν... απο την 3η σειρα και πανω υπαρχει προβλημα που ειτε τους περισσοτερους θα τους διωξουν,ειτε θα τους κανουν ξακνα ανανεωση συμβασης για λιγα χρονια..

Link to comment
Share on other sites

Το στρατο λεγανε δεν θα τον πειραξουν τωρα ομως η Τροικα απαιτει να μειωθει το στρατευμα και πολλα απο τα στρατοπαιδα να κλεισουν..καθε μερα και ενα καινουριο βγαζουν εχεις εμπυστοσυνη; εγω περιμενω τα ΠΑΝΤΑ.. σε λιγο θα μεταναστευσουμε στην Αλβανια για να ζουμε σαν ανθρωποι....

και χθες ελεγε στις ειδησεις οτι θα γινουν απολυσεις στον ευρυ και στενο δημοσιο τομεα...ενω πριν ελεγαν μονο στον ευρυ...

μετα που ρωτησα τι ακριβως εννοουν οταν λενε ευρυ και στενο δημοσιο μου ειπαν οτι στενο δημοσιο ειναι ο στρατος,αστυνομια κτλπ και ευρυς ειναι ολες οι υπολοιπες υπηρεσιες... αρα να περιμενουμε παντου απολυσεις..

παντως αν πειραξουν το στρατο αποσκοπουν αλλου θελουν να αποδυναμωσουν την χωρα και την ασφαλεια της... σε λιγα χρονια κοριτσια βλεπω πολλα απο τα νησια μας να ανηκουν σε ξενους..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/12/blog-post_9351.html

Δεν ειναι τυχαιο που καθημερινα βλεπουμε τετοιες αναρτησεις ..οι Αμερικανοι εχουν μια αλλη εικονα της Ελλαδας..τελικα ποια εδαφη θεωρουν οτι ειναι δικα μας;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

και εγω σημερα απο το πρωι αυτο διαβαζω για τις απολυσεις στο στρατο.εμενα ο αντρας μου δεν εχει ακουσει τιποτα ακομη μεσα.τι να πω ρε κοριτσια.δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει δυστυχως.εμενα ο αντρας μου ειναι πρωτη σειρα εχει μοιμοποιηθει εδω και 2χρονια αλλα ποτε δεν ξερεις.αν καταργησουν γενικα τον θεσμο των ΕΠ.ΟΠ. κινδυνευουν φυσικα και οι μονιμοι.παντως αλλη εφημεριδα γραφει 15,000 και αλλη γραφει 30,000 αν γινουν 30 πολυ φοβαμαι πως θα παρει η μπαλα και εμθ.και να πω και κατι συμφωνω πως θα ειναι βαρυ να διωξουν κοσμο που εχει πολλα χρονια μεσα αλλα και τα 9 που εχει ο αντρας μου δεν τα θεωρω λιγα.

υπομονη μεχρι να ακουσουμε τον ακριβη αριθμο απολυσεων και αν τελικα ισχυει γιατι σκεφτομαι και το αλλο...μηπως τα λενε ραδιο αρβυλα γιατι απο το νεο χρονο ποιος ξερει ποσο ακομη θα μας κοψουν για να το βουλωσουμε και να πουμε και ευχαριστω που δεν μας διωχνουν κιολας?μπορει να λεω βλακειες αλλα ολα πια τα σκεφτομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

δίως τα στελέχη των Ενόπλων Δυνάμεων που τα περιβάλλουμε με στοργή και αγάπη και θέλουμε να έχουν αξιοπρέπεια και να είναι αφοσιωμένα στο έργο τους.

Δημοσιογράφος: Άρα δεν θα υπάρξουν απολύσεις…

Ευ. Βενιζέλος: Ποτέ δεν μιλήσαμε για απολύσεις. Για απολύσεις μόνιμου προσωπικού στις Ένοπλες Δυνάμεις ουδέποτε μιλήσαμε.

ΝΑΙ ΝΑΙ Ολο αγαπη και στοργη!!!!! με τις περικοπες μισθων με τις απαραδεκτες μερικες φορες μεταθεσεις

και τις υπηρεσιες τι να πω να σας δωσουμε λιγη αγαπη και εσας βρε!

Δηλ τι μας λεει οτι τους εποπ που δεν εχουν γινει μονιμοι θα τους σουταρουν?????????????


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

και εγω σημερα απο το πρωι αυτο διαβαζω για τις απολυσεις στο στρατο.εμενα ο αντρας μου δεν εχει ακουσει τιποτα ακομη μεσα.τι να πω ρε κοριτσια.δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει δυστυχως.εμενα ο αντρας μου ειναι πρωτη σειρα εχει μοιμοποιηθει εδω και 2χρονια αλλα ποτε δεν ξερεις.αν καταργησουν γενικα τον θεσμο των ΕΠ.ΟΠ. κινδυνευουν φυσικα και οι μονιμοι.

παντως αλλη εφημεριδα γραφει 15,000 και αλλη γραφει 30,000 αν γινουν 30 πολυ φοβαμαι πως θα παρει η μπαλα και εμθ.και να πω και κατι συμφωνω πως θα ειναι βαρυ να διωξουν κοσμο που εχει πολλα χρονια μεσα αλλα και τα 9 που εχει ο αντρας μου δεν τα θεωρω λιγα.

υπομονη μεχρι να ακουσουμε τον ακριβη αριθμο απολυσεων και αν τελικα ισχυει γιατι σκεφτομαι και το αλλο...μηπως τα λενε ραδιο αρβυλα γιατι απο το νεο χρονο ποιος ξερει ποσο ακομη θα μας κοψουν για να το βουλωσουμε και να πουμε και ευχαριστω που δεν μας διωχνουν κιολας?μπορει να λεω βλακειες αλλα ολα πια τα σκεφτομαι!!!

Πολυ σωστη σε βρισκω μπορει να παιζει και αυτο το ενδεχομενο ,να μας τρομοκρατησουν και μετα να τους πουμε και ευχαριστω που μας κρατησαν..Εγω δεν το ειχα σκεφτει..

Παντως ο αντρας σου αφου εχει γινει ηδη μονιμος δεν νομιζω οτι κυνδυνευει..

Εμενα εχει 7 χρονια και φυσικα δεν τα θεωρω λιγα αλλα επειδη ληγει η συμβαση δεν μπορουμε να πουμε κατι ..σου λεει το ηξερες εληξε η συμβαση;; ΔΡΟΜΟΟΟΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια οι κοπελες στο fb εγραψαν οτι ηρθε χαρτι στην μοναδα που ελεγε οτι η επομενη πληρωμη μας θα ειναι αρχες Ιανουαριου και οχι στις 27/12..ξερετε κατι; σε εμας δεν εχει ερθει τιποτα

Δεν ισχυει κατι τετοιο.Ολοι ξερουν για πληρωμη στις 27 οπως και τον προηγουμενο μηνα!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια ο δικος μου ειναι απαθεστατος! εγω του λεω τι λεμε εδω και στο fb και αυτος το χαβα του ψαχνει αυτοκινητο στο ιντερνετ τι να πω λετε να εχει καλο προαισθημα?εγω ολη την ωρα προσπαθω να του ανοιξω την κουβεντα και να δω τι σκεφτεται αλλα ματαια τι να πω με εκπλησει,αλλες εποχες θα ειχε κανει το κινητο σκουλαρικη


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και κατι βρε κοριτσια αν οντως τους διωξουν θα πρεπει να τους αποζημιωσουν ετσι δεν ειναι? τα λεφτα που θα τα βρουνε? οεο αλλα ξεχασα ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια ο δικος μου ειναι απαθεστατος! εγω του λεω τι λεμε εδω και στο fb και αυτος το χαβα του ψαχνει αυτοκινητο στο ιντερνετ τι να πω λετε να εχει καλο προαισθημα?εγω ολη την ωρα προσπαθω να του ανοιξω την κουβεντα και να δω τι σκεφτεται αλλα ματαια τι να πω με εκπλησει,αλλες εποχες θα ειχε κανει το κινητο σκουλαρικη

Σαν να περιγραφεις τον αντρα μου ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο κανει ....

αυτοι πρεπει να γνωριστουν και να κανουν παρεα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...