Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Η ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

baby-boy0607072.gif

Domnina μου,συγχαρητηρια....!!!Να σας ζησει.....!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερο δώρο απ’το να γίνεις μητέρα. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη συγκίνηση και χαρά απ” αυτήν που θα νοιώθεις όταν κρατάς στην αγκαλιά σου αυτό το μικρό αγγελούδι. Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι και να μεγαλώσετε ένα υγιές και καλότυχο μωρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δομνινάκι μουουουουουου, καλέ τί έκπληξη ήταν αυτή; Από τις πιό ευχάριστες φυσικά...

Να σου ζήσει ο παίδαρος, να είναι γερός, και να τον δείς όπως επιθυμείς!!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη όπως τώρα!!!! Είσαι μια μανούλα γλυκιά και έτσι να παραμείνεις για πάντα!!!!! Σε αγαπάμε όλοι πάρα πολύ!!!! Πολλά φιλιά στον μικρούλη σου!!!!:P:p:p:p:p

Και φυσικά τις ευχές μου και στον... μπαμπά σας!!!!!


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ ΦΩΤΙΣΕ Η ΖΩΗ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ..


qEIzp3.png

url=http://lilypie.com]W7Hzp3.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ . Καλό σαραντισμό σας εύχομαι.

Πάλεψες πολύ αλλά ο αγώνας σου δικαιώθηκε με το ωραιότατο έπαθλο.

Να είναι πάντα Γερός και Τυχερός στην Ζωή του με εσάς στο πλάι του πάντα.

Link to comment
Share on other sites

87.gif

Και ναι...εφτασες στον πιο ομορφο προορισμο.....Αγκαλιασε τον, μυρισε τον, φιλησε τον...Ειναι δικος σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p

Περασες τοσα αλλα τωρα εισαι ευτυχισμενη με εναν γιοκαρο στην αγκαλια σου!!!!!!!!!:P Τωρα ξεκιναει αλλο ταξιδι........αυτο της μητροτητας......μοναδικο κι ανεπαναληπτο! Να το ζησεις σε ολο του το μεγαλειο!!!!!!

Να σας ζησει, να εισαστε παντα τοσο ευτυχισμενοι οσο την στιγμη που τον πρωτο αντικρυσατε..........Καλο σαραντισμο, καλη επιστροφη στο σπιτακι σας....να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!! Παντα γερος και χαρουμενος να ειναι στη ζωη του!!!!!!!!:P

Εισαι μανουλα....!!!!!!!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλα σαγαπω πολυ δομνινακι μου!!εισαι πολυ καλος ανθρωπος κ σου αξιζει ολη αυτη η ευτυχια που ζεις τωρα!!!!να μας ζησει και παλι,και παλι,και παλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!:tongue:


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!

Το όνειρο απέκτησε σάρκα και οστά!!!!!

Να σου ζήσει γλυκιά μου Δόμνα το αγγελούδι σου!!!!

Καλωσόρησες στο club των γονιών!!!!

Τόσο καιρό εδώ μέσα, τόσες αγωνίες, τόσα όνειρα......

Και να!

Ένας αγγελουδίνος ήρθε!

Ο αγγελουδίνος σου!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει,να τον καμαρώνεις σαν τα ψηλά βουνά..Να είναι γερός και χαμογελαστός σε όλη του τη ζωή!Με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι σας και να απολαύσετε την κάθε στιγμή μαζί του.Καλό σαραντισμό να έχεις!!!:D:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου Δομνίνα.... Συγχαρητήρια!!!! Επιτέλους....ζεις το θαύμα! Ήρθε και σένα η 'Άνοιξη" στη ζωή σου!!!!! Όλα τα γιατί, οι στενοχώριες, οι πόνοι και οι απογοητεύσεις, απέχτησαν νόημα!!!!! Όλα έγιναν για να κρατήσεις εσύ στις 17 Μαρτίου 2013 τον μικρός σας πρίγκιπα αγκαλιά!!!! Μια αγκαλιά που θα κρατήσει μια ολόκληρη ζωή!

Να είστε γεροί, χαρούμενοι και αγαπημένοι και ο Θεός να σας δώσει φώτιση, υπομονή, επιμονή, δύναμη, κουράγιο, αντοχή, φαντασία και χιούμορ να τον μεγαλώσετε σωστά και να γίνει καλός άνθρωπος!

Να έχει μια υπέροχη ζωή και 'σεις δίπλα του να τον καμαρώνετε!!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιούπιιι! Να σας ζήσει το μωράκι και να είναι καλότυχο στη ζωή του! Αχ,βρε Δομνινάκι,δεν ξέρεις πόσο χαρούμενη με έκανες μιας και αξίζεις τόσο πολύ αυτό το μωράκι! Καλή σαράντιση σε σένα και το μπέμπη:-)


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

08-bug065-72.jpg

Δομνινάκι μου και ναι αυτην την στιγμη ζεις το όνειρό σου!Έχεις το αγοράκι σου αγκαλιά και ζεις την απόλυτη ευτυχια!!!Να σας ζήσει, να ναι πάντα γερός, καλότυχος και να περιτρυγυριζεται μόνο από αγάπη!!!

Καλό σαραντισμό κοριτσάκι μου και να τον καμαρωσετε όπως επιθυμείτε!!!

102471.gif


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω οτι υπαρχει καμια κοπελα εδω στο φορουμ που να μην εχει διαβασει την ιστορια σου, να μην εχει συγκινηθει κ να μην εχει παρει κουραγιο απο εσενα... ειδες που ολα πηγαν καλα αυτη την φορα???

να σας ζησει ο γιοκας σας, να τον χαιρεστε κ να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!

απο εδω κ περα αρχιζει το υπεροχο ταξιδι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να σας ζησει ο αγορινος σας,ναναι παντα γερος κ ευτυχισμενος με πολυ πολυ αγαπη.ζεις τις πιο ομορφες στιγμες μιας γυναικας,απολαυσε τες κι ερχονται τα καλυτερα νεα μανουλα.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχετικά καινούρια στο ''cafe''

προσπαθώ και γω για ένα παιδάκι ........... δεν έχουμε ξαναμιλήσει .....

αλλά μέσα από την Καρδιά μου, θα ήθελα, να σου ευχηθώ,

τις πιο ωραίες, τις πιο γλυκές ευχές του κόσμου !!!!

Είναι η πιο Ιερή στιγμή αυτή, να κρατάς ένα πλασματάκι τόσο δα,

που περίμενες καρτερικά τόσο καιρό !!!!

Μέσα από την ψυχή μου, σου εύχομαι ο Πρίγκιπας σου,

να είναι Πάντα Γερός, Ευτυχισμένος, Δυνατός και

Τυχερός Σε Όλη του την Ζωή !!!!

Ο Μπέμπης Σας, να φέρει στο σπίτι σας, την ευτυχία που τόσο καιρό περιμένατε, να τον δείτε να μεγαλώνει όπως τον έχετε ονειρευτεί !!!

Από δω και πέρα μόνο, Χαρά, Ευτυχία,

Γέλια και Αγάπη στην Ζωή Σας !!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...