Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Η ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!ΔΟΜΝΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να σου ζησει ο γιοκας τι δωρο ηταν αυτο αποκριατικα?εμαθε ο γιος σου τι γυναικαρα βγαλαμε κ δεν αντεξε ηθελε να την γνωρισει απο κοντα χιχιχιχιχιχι.να ναι γερος κ δυνατος καλο σαραντισμο να εχετε κ το καλοκαιρι θα τον φερεις να κανετε πατρα διακοπες . δυο αντρες εσεις δυο γυναικες εμεις χαχαχαχ

sig.asp?img=ad1


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μικρο Δομνινακι τζουνιορ καλωσηρθες !Τα αγγελακια διαλεξαν για σενα αυτους τους υπεροχους γονεις που θα σε φροντιζουν θα σε προσεχουν και θα σ αγαπανε για ολοκληρη την ομορφη ζωουλα σου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι επιτέλους το όνειρο σου, η λαχτάρα σου, το μικρούλι αντράκι που τόσα χρόνια περίμενες να έρθει στην ζωή σου και πέρασες τόσες ταλαιπωρίες και περιπέτειες για να το αποκτήσεις, τώρα βρίσκεται στην αγκαλιά σου!!!

Νας σας ζήσει!!!Να είναι γερό και δυνατό!!!

Πάντα ευτυχισμένο και να σας γεμίσει χαμόγελα ευτυχίας!!!

Περιμένουμε με αγωνία να μας γράψεις την εμπειρία σου ώς μανούλα!!!!:P


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι μου,το ξέρω,επίτηδες το έκανες για να μην μας συναντήσεις,χαχαχαχαχα

Πλάκα κάνω,έτσι?

Να σου ζήσει κοριτσαρα μου,Να έιναι γέρος και δυνατός.Και εσείς δίπλα του να τον καμαρωνεται και να τον αγαπάτε.Έφτασε επιτέλους και για σένα η μέρα να γίνεις μανούλα.Ζήσε τη και ξαναζήσε τη,όσο πιο έντονα γίνεται.

Φιλακια πολλά και στους δύο σας.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου ποσο το παλεψες και τα κατάφερες!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!Να σου ζησει κοπέλα μου να ειναι γερός, τυχερός και ευτυχισμένος!!!!! :):):):) Ειμαι πολύ συγκινημένη:):):) Καλό σαραντισμό να εχετε και το καλοκαίρι βολτες με το καρότσι;):):)!!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δομνινακι μου ειμαι τοσο συγκινημενη που κοντευω να βαλω τα κλαματα!εχεις περασει τοσα πολλα αλλα το βλασταρι που κρατας στην αγκαλια σου σε δικαιωσε για ολα αυτα!να σας ζησει κουκλα μου καλοτυχο να ειναι και καλο σαραντισμο ευχομαι!


images?q=tbn:ANd9GcQ_DY41doEHgUZdPQb_l-a9C7vobbpiNuMjxx9gRNvWULab1Lj8kA Σας περιμένουμε!!!
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ συγκινημένη!

Δομνίνα μου να χαίρεσαι το γιό σου!!!! Όλες ξέρουμε πόσο πολύ το ήθελες και πόσο πάλεψες για αυτό!!! Εύχομαι να είσαστε μια αγαπημένη και ευτυχισμένη οικογένεια!!! Πάντα γερός, τυχερός και χαρούμενος να είναι!!! Κι εσύ δυνατή και χαρούμενη μανούλα!!


as1cM8UVM3D0000MDAyNzQ2ZHwzNTMyNjJkfG91ciBiYWJ5IGdpcmxzIGFyZQ.gif391223400111
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δομνινακι γλυκιά μανούλα να σας ζήσει ο γιος να ναι γέρος και καλοτυχος και καλό σαραντισμο!!!! Τα λόγια είναι περιττά πόσο συγκινήθηκαμε όλες δομνινακι πραγματικά ένοιωθα ότι το αξιζες τόσο πολύ ! Όταν σε γνώρισα από κοντά ήσουν στην αρχή της κύησης και είπα αυτή η κοπέλα είναι γεννημένη μανούλα ' πρέπει να πετύχει της αξίζει και να που δόξα το θεό έχεις το μπέμπη αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!να ΣτΕ πάντα ευτυχισμενοι!!!!!Περιμένω πως και πως να μας διηγήθεις την εμπειρία!!!!Υποψιάζομαι θα πέσει πολύ κλάμα συγκίνησης!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!! Έκανε την έκπληξη ε? ήθελε να βρεθεί στην αγκαλιά της μανούλας του πιο νωρίς :) . Κι εγώ μπήκα σήμερα να σου κάνω λέει countdown.. χαχα.

Έφτασε λοιπόν η μεγάλη στιγμή να ανοίξετε ένα καινούργιο κεφάλαιο στην ζωή σας, γεμάτο χαμόγελα και παιδικά γελάκια!!!

Να είναι υγιής, χαρούμενος και καλότυχος ο γιόκας σας, έχοντας δίπλα του τους πιο καταπληκτικούς γονείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου,παρεουλα περασαμε τα δυσκολα και εδω ειμαστε τωρα για να γιορτασουμε μαζι σου τη γεννηση του μπεμπη σου!!!!Να

τον χαιρεσαι κοριτσακι μου,καλο σαραντισμο να εχετε,φιλια πολλα στα πατουσακια σου,αλλα και πολλα σε σενα γλυκια κι ευτυχισμενη μανουλα!!!!

Με την ξαφνικη ελευση του γιου σου,καταφερες να με συγκινησεις για αλλη μια φορα,ολες οι μοιρες να μοιρασουν απλοχερα ολα τα καλα κι ολες τις χαρες τους,στην οικογενεια σας!!!!!:)


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...