Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Η ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

να σου ζησει ρε κοριτσι!!!!!! :D

να τον χαιρεσαι να τον καμαρωσεις το λεβεντακο σου , να σ αξιωσει η ζωη να τον δεις μεγαλο αντρα, να δεις εγγονια κ δισεγγονα!!

εισαι παραδειγμα υπομονης, επιμονης και μεγαλης ψυχικης δυναμης, σου βγαζω το καπελο, ειπες 'ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ τελος' θα πατησω στα εμποδια και θα φτασω στο στοχο μου, ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΔΥΝΑΜΗ!!!!:D:D:D:D:D

και παλι να σας ζησει, καλο σαραντισμο κ ετοιμασου τωρα για τη μεγαλη ζωη!!!!! (πφφφ υπνος,υπερτιμημενη αξια...:tongue: )


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δομνίνα μου, κορίτσι μου γλυκό,

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να τον χαίρεστε μια ζωή και να τον καμαρώνετε!!!!!!!!!!!!!!! Γερός, δυνατός και ευτυχισμένος και μαζί με αυτόν κι εσείς, πάντα χαμογελαστοί και αγαπημένοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δομνινάκι μου ειμαι τοσο συγκηνημενη!!!! περασαμε τοσα πολλα.. και να ήρθε η ωρα και συ να ζεισεις αγκαλια με το θαυματακι σου να ειστε παντα μια ευτυχισμενη οικογενεια!!! να τον χαιρεστε τον μπεμπακο σας να μεγαλωσει και να προσεχετε ο ενας τον αλλον!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι μου όμορφο, ναι! Ήρθε η στιγμή που κρατάς το όνειρο σου αγκαλιά! Να είναι γερός, δυνατός και η ζωή σας να είναι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο τώρα! Να σας ζήσει καρδούλα μου!!!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω μέσα από την καρδιά μου και εκ μέρους του μπέμπη φυσικά να πω σε όλες σας ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχές σας, τις σκέψεις σας, τα τηλέφωνήματά σας, τα λόγια αγάπης που μας γράφετε και τη χαρά που δημιουργείτε μέσα μου..

Το ξέρω ότι είναι πολύ λίγο αλλά αυτή τη στιγμή τα συναισθήματα είναι τόσο έντονα που πραγματικά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο....

Και πάλι σας ευχαριστώ που είστε δίπλα μου όλα αυτά τα χρόνια και αυτή τη στιγμή μοιράζεστε μαζί μου την ευτυχία μου και τη χαρά μου...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και πρέπει να πω με την σειρά μου ότι δεν έχω δει πιο όμορφο νεογέννητο αγοράκι (πιστέψτε με έχω δει πολλά γιατί επισκέπτομαι όλες τις φίλες μου στο μαιευτήριο). Είναι ένας κούκλος υγιέστατος που θα κάψει πολλές καρδιές.

Καλό σαραντισμό και στους δυό σας. Είναι οι πιο ωραίες σαράντα μέρες της ζωής σου η γνωριμία με τον γιό σου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με αξιωσε ο θεος να γραψω μετα απο μια εβδομαδα.

σου στελνω κ απο δω τις ευχες μου!!!!!!!!!!!να σου ζησει λοιπον,να τον χαιρεσαι κ να τον δεις οπως επιθυμεις κοριτσαρα μου!!

ααααααααα..τωρα πρεπει να κατεβεις πατρα να κανουμε τα ειδωματα..αν μας αρεσει ο γαμπρος θα δωσουμε τα χερια απο τωρα..

εμεις αποκλειεται να μη σας αρεσουμε ειμαστε 53 ποντοι γυναικαρες..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...