Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

πατριωτισσες;


DONAT

Recommended Posts

γειας σας,ειμαι απο Τρικαλα και επειδη τα τελευταια13 χρονια μενω Αθηνα θα μου αρεσε να βρω εναν ανθρωπο απο τα μερη μου να μιλαμε. Ειμαι 31 χρονων και εχω 1 αγορακι 13 μηνων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Donat, εγώ είμαι από Τρίκαλα και μένω εδώ τώρα (ήμουν και εγώ 9 χρόνια Αθήνα σπουδές και δουλειά). Είμαι 31 και έχω ένα κοριτσάκι 16,5 μηνών και είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ειμαι η Στελλα από Αθηνα. Με τα Τρικαλα εχω πολύ καλή σχέση. Ειναι ο άντρας μου τρικαλινος και πάμε πολύ συχνά. Εννοειτε οτι εκι θα κάνουμε Πασχα. Εσεις από πιο μέρος ειστε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πατριώτισες !!!!

Κι εγω μια απ τα ίδια . Ξεμεινα στην Αθηνα εδω και 10 χρόνια.

Η μπέμπα μου χρονίζει σε 2 βδομάδες περίπου. Πανω κάτω ίδιες ηλικιες βλέπω τα μικράκια μας!!!!

Οι γονεις μου μένουν μεσα στα Τρικαλα κοντα στα δικαστήρια.

mpoukι με το καλό το 2ο παιδάκι σου!

Τι καλα που ανοιξατε αυτο το θέμα. Να δουμε πόσες θα μαζευτούμε!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στελίτσα εγώ μένω μέσα στα Τρίκαλα αλλα το Πάσχα θα πάμε στο χωριό του άντρα μου, είναι λίγο ορεινά. Δεν θα είμαστε εκεί βέβαια όλες τις μέρες αν είναι όταν έρθεις θα μιλήσουμε και αν βολεύουν οι μέρες να κανονίσουμε μία μίνι συνάντηση όσες είμαστε απο Τρίκαλα.


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η Ελατη και το Περτουλι ήταν τα πρώτα μέρη που πήγα τον άντρα μου όταν τον έφερα για πρώτη φορά στα Τρίκαλα!!! Φυσικά τρελάθηκε απο το τοπίο και τα ελατα!!! Βλέπετε εκείνος είναι απο Νοτο μεριά..

Καλή και η θάλασσα αλλά το βουνό βρε κορίτσια έχει άλλη ομορφιά.. ειδικά για όσους έχουν βιώματα... Βλαχούλα κι εγω βλέπετε:tongue:

Θελω κι εγω να καταφέρουμε να έρθουμε Τρικαλα το Πασχα κι ελπίζω ο συζυγος να καταφερει να πάρει άδεια....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...