Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

      πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Φάρμακα γιατί συνεχιζεις???Πως το εξήγησε?

πατριωτισσες;


DONAT

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΑΡΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ. ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ? ΓΙΑ ΤΟ ΛΗΤΩ ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΙΣ?

Κορινα εγω ήμουν εκει το 2002 περίπου. Τον γιατρο δεν τον θυμάμαι .. μπορει να πήγε κ τωρα στο ΛΗΤΩ. Παντως μας έιχαν πολύ στην τσίτα .. δηλ ηταν πολύ τυπικοι με την εξυπηρέτηση με την υγιεινη και την καθαρίοτητα ειδικα στα μωρα. Δηλ κοπέλα με το μαλλί κάτω δεν εμπαινε στα μωρά .. ολες τα ειχαν μαζεμένα. Γενικα εμενα μου άρεσε που ηταν μικρό και φιλοξενο σαν μαιευτηριο , θα γεννουσα άνετα εκει αλλά η γιατρος μου ηταν στο ΜΗΤΕΡΑ, για το οποιο δεν εχω να πω και τα καλύτερα....

Αυτα και με το καλό να ερθει το μωράκι σου !!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Βλεπω λετε για βλαστοκυτταρα. Εγω κρατησα στην cryogenomics. Δεν ξερω κοριτσια, ακουγονται πολλα για τις εταιριες φυλαξης. Οτι δλδ ειναι απατες και τετοια. Τι να πω, ελπιζω να μην ειναι...


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημερα και απο μενα, εγω ειμαι απο ενα χωριο εξω απο τα τρικαλα ( πλατανος) αλλα μενω αθηνα. ευτυχωσ ο ανδρας μου αγαπησε το χωριο παρα πολυ και ετσι παμε συχνα. εγω εχω ενα αγορακι 32μηνων. θα χαρω πολυ να τα λεμε


StcJp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

γεια σας και απο μενα...η γιαγια μου μενει στα τρικαλα(συγκεκριμενα η καταγωγη της ειναι απο βλαχαβα)παω 2φορες το χρονο στα τρικαλα μιας και ο αντρας μου ειναι απο το ιδιο χωριο με μενα!!!!Κανενα κοριτσακι απο εκει...?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλημέρα πατρίδα! Είμαι από Τρίκαλα αλλά μένω άπειρα χρόνια στην Αθήνα. Έχουμε μια κορούλα που πλησιάζει τα 3 και σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά να πάμε να ζήσουμε Τρίκαλα γιατί εδώ έχει γίνει πολύ δύσκολη η καθημερινότητα.

Μπήκα εδώ να δω μήπως δικτυωθώ από τώρα και αρχίσω να μπαίνω στο κλίμα αλλά βλέπω εδώ ότι οι περισσότερες είμαστε /ή οι άντρες μας από Τρίκαλα αλλά μένουμε αλλού!

stellitsa1978 Γειά και από εδώ!!! έχουμε συναντηθεί από κοντά μέσω parents θυμάσαι;


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα πατρίδα! Είμαι από Τρίκαλα αλλά μένω άπειρα χρόνια στην Αθήνα. Έχουμε μια κορούλα που πλησιάζει τα 3 και σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά να πάμε να ζήσουμε Τρίκαλα γιατί εδώ έχει γίνει πολύ δύσκολη η καθημερινότητα.

Μπήκα εδώ να δω μήπως δικτυωθώ από τώρα και αρχίσω να μπαίνω στο κλίμα αλλά βλέπω εδώ ότι οι περισσότερες είμαστε /ή οι άντρες μας από Τρίκαλα αλλά μένουμε αλλού!

Καλησπέρα! και εγω εχω ενα χρόνο που γύρισα στα τρίκαλα μετά απο άπειρα χρόνια στη Θεσσαλονίκη...για ότι χρειαστείς έδω είμαι-είμαστε!!! τα φιλιά μου στο ζουζούνι!!!

an1cJQqVM2J0000MDAwMDYxMmR8MDAwMDExMWRhfHRvIG1wb3VtcG91a2kgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! και εγω εχω ενα χρόνο που γύρισα στα τρίκαλα μετά απο άπειρα χρόνια στη Θεσσαλονίκη...για ότι χρειαστείς έδω είμαι-είμαστε!!! τα φιλιά μου στο ζουζούνι!!!

Γειά σου linja! Μπράβο που γύρισες στα Τρίκαλα! Εμείς θα ανέβουμε για 3-4 μέρες πριν τις 20 Νοεμβρίου, θα βολιδοσκοπήσουμε την κατάσταση. Ευχαριστώ! Φιλιά στο μωράκι σου!


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εδω δε θα σας λειψει ο καφες :lol: τα Τρικαλα ειναι μες τους περισσοτερους cafefun οσο πουθενα αλλου...καθημερινες κ πρωινες ωρες η Ασκληπιου ειναι γεματη!!!Παντως αν ερθετε με προοπτικη να βρειτε δουλεια εδω χωρις να εχετε κατι σιγουρο..ξανασκεφτειτε το γιατι δεν υπαρχουνε...:rolleyes:Κατα τα αλλα μια χαρα ειναι εδω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...