Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

πατριωτισσες;


DONAT

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΒΕΡΑ ΑΘΗΝΑΙΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΙΝΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΥΜΟΣΥΝΗΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορινα και εγώ ιδια περιπτωση. Πήγαμε και στον 7ο και στον 8ο μηνα της εγκυμοσυνης μου. Τρικαλα και Αθηνα που μενεις?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 8ο ΛΟΙΠΟΝ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΝΙΣΚΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ. ΕΣΥ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Donat, εγώ είμαι από Τρίκαλα και μένω εδώ τώρα (ήμουν και εγώ 9 χρόνια Αθήνα σπουδές και δουλειά). Είμαι 31 και έχω ένα κοριτσάκι 16,5 μηνών και είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου.

sorry αλλά σήμερα κατάφερα να δω το μήνυμά σου. Τις καλύτερες ευχές για τον ερχομό του νέου μέλους!!! Εδώ σε ποιά περιοχή μένετε;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πατριώτισες !!!!

Κι εγω μια απ τα ίδια . Ξεμεινα στην Αθηνα εδω και 10 χρόνια.

Η μπέμπα μου χρονίζει σε 2 βδομάδες περίπου. Πανω κάτω ίδιες ηλικιες βλέπω τα μικράκια μας!!!!

Οι γονεις μου μένουν μεσα στα Τρικαλα κοντα στα δικαστήρια.

mpoukι με το καλό το 2ο παιδάκι σου!

Τι καλα που ανοιξατε αυτο το θέμα. Να δουμε πόσες θα μαζευτούμε!!!

marigia όχι μόνο είμαστε πατριώτισσες αλλά τα σπίτια μας στα Τρίκαλα ειναι κοντά!!!! το δικό μου είναι κοντά στη ΔΕΗ, λες να γνωριζόμαστε;;;

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια πολύ σας ζηλεύω, εγώ θα είμαι το Πάσχα εδώ (με τα πεθερικά).

Αν μένει καμμιά σας Αμπελόκηπους και θέλει μπορούμε να κανονίσουμε συνάντηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ 1978 ΕΙΜΑΙ Η ΒΑΣΙΑ, ΕΙΜΑΙ 31 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 13 ΜΗΝΩΝ (ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24-01-2009).ΤΟ DONAT ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΣΦΩΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΦΡΑΤΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...